Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kellel on kogemusi Lille Lindmäega või mõne muu TÕELISDE (soovitav Tallinna) imearsti-ravitsejaga??
 
öömütsike 27. mai 2008, kl 09.56
Tuttava tuttav vajaks abi. Probleem on kasvaja selgrolüüli vahel, mida enam ei opereerita. See selleks, aga tuttaval, kes ka minu poole pöördus, olevat esmalt pähe löönud Lille Lindmäe nimi. Olen nüüd hommikul otsinud Netist (ja läbi lugenud) kõik tema kohta puutuva (tema raamat on ammu loetud); aga et seda kindlalt soovitada, tahaksin teada, kas keegi on Lindmäelt positiivset abi saanud?? Ma ei tahaks enam loenguid tema tervendajavõimetest, vaid fakte: andke palun teada, kui keegi teist või teie lähedastest on tänu temale tervenenud??

Kuna neid "imearste" on praegusel ajal väga palju, sooviksin (peale Lindmäe) teavet ka mõne teise TÕELISE ravitseja kohta Tallinnas? Kuna enesel pole nendega kokkupuudet peaaegu olnud, on raskevõitu terasid sõkaldest eraldada... Aitäh!
 
öömütsike 27. mai 2008, kl 09.58
vabandan lohakusvea pärast teema pealkirjas! p.o.loomulikult: TÕELISE.
 
sens. 27. mai 2008, kl 10.28
olen ravinud mitmeid vähke .ei ela Tallinnas .
 
jott 27. mai 2008, kl 10.31
Minu lähedane sugulane käis tema juures oma vähiga, aga abi ei saanud. Samuti ei saanud abi Viktorilt. Hea mulje on jäänud Lidia Oleskist, aga vähikogemust ei ole. Healoomulisi asju on "eemaldanud".
 
öömütsike 27. mai 2008, kl 10.32
kuna tuttaval enesel arvutit pole, tegelen selle probleemiga nö tema eest. Seega paluksin teilt lähemat teavet: keda olete ravinud, mis liiki vähiga, mis tulemustega? kas teie kohta võib leida infot Netist või ajakirjandusest ("Tervendaja"). Kuna haige asub Tallinnas, siis sooviti küll rohkem Tallinna ravitsejaid, aga koguksin heameelega teavet ka teiste võimnalike kohta...
 
teadja 27. mai 2008, kl 10.51
kallis öömütsike ,(nimi muuseas minu pakutud 50+ rubriigis) ära tee illusiooni. ei ole TÕELIST ravitsejat, on vaid petturid.
saan aru su murest, ga nende petturite peale oma raha raisata...ei näe mingit mõtet. tegekult pole KEEGI kunagi abi saanud, inimesed vaid mõtlevad ja usuvad ning see natuke aega itabki. usk siis.
 
to teadja 27. mai 2008, kl 11.54
No tere, teadja! Kaldun teemast kõrvale ja tänan sind!! - mõtlesingi juba kusagil välja hõigata, et kes soovitas öömütsikese nime?? Kes tahab auhinda??

Probleemist aga niipalju, et kuna ma ise seda abivajajat ei tea ega tunne, olen üsna kõrvaltvaataja seisus. Aga inimese lähedased on nõus raha kulutama, et surijale (?) pisutki lootust ja hingejõudu anda... See on ju väga tähtis. Muide, paljud pidasid omal ajal ka Gunnar Aarmat sharlataniks, aga mina võlgnen temale oma elu. (Seepärast polegi mul muid "imearste" vaja läinud ).

Sirvin ikka raamatukogus need "Tervendajad" ja "Avanemised" läbi; silma hakkab väga palju uusi ravitsejate nimesid... Teada ju ammu - alates Norbert Wienerist!! - et müra tase ületab alati informatsiooni. Seda teadmist võib mistahes elualale laiendada... Seega ka ravitsejatele. Usun, et "müra" ("sõklaid") on sellelgi alal väga palju; infot ("terasid") aga vähe...

Eks ma vaata. Kui päeva-paari jooksul mingit infi koguneb, anan tutavale edasi. Kui ei kogune, jääme siiski Lille Lindmäe variandi juurde...
 
sens. 27. mai 2008, kl 11.57
mind ei ole tervendajas ega ka ajalehetedes .ei pea seda vajalikuks.kes abi saand see räägib teistele ja nii edasi.siin varasemates teemades olen vahel jätnud telefoni numbri paaril korral ja ka e- maili.siin ei hakkaks rääkima neist, kes abi saanud.jätan need ka praegu siia.solvi123@hot.ee ja telefon on53490651.
 
hanimani 27. mai 2008, kl 12.43
vot ma ei usu neisse kes netis endale nö. kliente püüavad, ise lendasin näiteks netis ennast pakkunud õmblejaga nii orki, et vähe pole. Julgen teha üldistusi ja tõelisel ravijal pole ennast küll ise vaja kuskil promoda. Punkt
 
teadja 27. mai 2008, kl 13.14
minu arvamus põhineb elukogemusel, st. keegi pole kunagi abi saanud. saab vaid suure raha eest lootust ja kasutuid lubadusi. see selgub muidugi hiljem.
see siinne pakkuja (sens. nime all) on endine laohoidja. irw
kui oleks TÕELISI abimehi, küll siis info kulutulena leviks.
loomulikult on igaühe enda otsustada, mis oma rahaga teeb. jumla eest, söögu parem kvaliteetset sööki, seni, kuniks elu.

Ps. tore et nimi sobis. :)
parimat Sulle igaks elujuhtumiks!!
 
kõrvaltlugeja 27. mai 2008, kl 13.24
nii ja naa...on jah tuttavate nimedega ravitsejaid ja absoluutselt tundmatute nimedega ravitsejaid
minul pole abi vaja läinud,aga lugude põhjal oli kõige rohkem mittevõltsi Kaika Laine-s.
see lihtsalt niisama märkus minu poolt.
 
öömütsike to teadja 27. mai 2008, kl 16.01
Nojahh... aga kui sel laohoidjal on näiteks sensitiivsed võimed? See asjaolu pole ju välistatud?? Ka Kaika Laine polnud ju muud kui "tavaline kirjakandja". Aga see anne, mida ta omas, lihtsalt "anti" talle.. Muide, mida sa ütleksid Laine kohta? Ma tean küll, et ta enam ei ravi, aga TEMA oli ometi inimene, kes paljusid aitas?Või oli siis nende inimeste usk asjasse nii tugev......?
 
siu 27. mai 2008, kl 16.35
lille22@hot.ee...küsi ise Lille käest järele kui palju tema oleks võimeline aitama ja keda tema soovitaks..usaldan Lillet.Kuigi ei tea kas vähist jagu saaks,aga moraalset tuge oleks kindlasti.
 
kurb, aga tõsi 27. mai 2008, kl 18.36
Kui need imeravitsejad tõeliselt raviksid, milleks siis kõrgharidusega arste üldse tarvis? Võiks ju TÜ arstiteaduskonna kinni pnna - milleks raha õpetamisele raisata. Suvaline 6-klassilise hariduse ja puuduliku lugemisokusega transamees teatab, et tal imelised võimed ja hakkab raha kasseerima.
Kui keegi on imearsti abil terveks saanud, siis ilmselt on tema organism lihtsalt iseenesest tervenenud või ei ole tal tõsist haigust olnudki, pigem psühhosomaatilised häired.

No kuulsite ju kõik Pealnägijas, kuidas imearst müüs haigetele hingehinna eest "elujõu tinktuuri", mis keemilisel analüüsimisel osutus mereveeks ja siirupiks. Aga ometi väitsid mitmed, et said sellest abi! Või lugu sellest ravitsejast, kes inimese kinnisesse ruumi lukustas ja selle läbi tervenemist tõotas.
Vähki ravitagu ikka õppinud arsti käe all. Äkki hoopis suurendate haige kannatusi.
 
teadja to öömütsike 27. mai 2008, kl 18.46
armas öömütsike, kui ikka oleks TÕELISED VÕIMED JA ABI, siis ei peaks inimene siin ennast reklaamima, eks? see ikka õnnetute/rumalate/lootust kaotanute püügiks. (annab enne surma veel raha väljapigistad).

rahvas muutub päeväpäevalt haritumaks ja need "ravijad" kaotavad klientuuri. siit ka need netis väljahõikamised.
...aga, kui midagi kaotada pole (peale raha muidugi), siis on ikka ja alati igaühe oma asi, kuidas otsustab.
samas... olen 100% veendunud, et kui kellelgi ikka OLEKS PÄRISELTNEED IMEVÕIMED, siis kindlasti teeks kellegi arstiga koostööd. (patsiendid oleks siis garanteeritud).
saad mu mõttekäigust aru?

kui ikka lootust üldse ei ole, siis parem palu jumlat , andesta kõigile- see nnab vahel imepäraseid tulemusi.
ise kasutaksin just viimaseid variante.
 
T 27. mai 2008, kl 20.12
Ei ole olemas imeravitsejaid! Vastasel juhul poleks meil haigeid ega surevaid inimesi ning keegi ei läheks tavalise arsti juurde.

Ravitsejad saavad ennast müüa tänu platseeboefektile ehk kui inimene ise usub, siis tal võibki suurest uskumisest paranemine on. Aga see on siis kui inimene mõtleb ennast haigemaks kui ta tegelikult on. Füüsilisi vigu see parandada ei suuda.
Sellepärast on ka mitmed antidepresandid lihtsalt suhrust tehtud - inimesed usuvad nendesse ja "saavad abi".

Otsi parem korralik arst või pöördu abi saamiseks välismaale, aga ravitsejate alla ei ole mõtet raha raisata.
 
ww 27. mai 2008, kl 21.35
nõus, eelkirjutajaga!
aga kuidas teha see õnnetutele selgeks?
 
vvv 27. mai 2008, kl 23.10
võiks teha vastavateemalise portaali, olen nõus tarkvara tegema, kas leidub huvilisi kes sisuga selle täidaks.
See võib õnnestumise korral kasumitki veidi teenida.
 
.. 28. mai 2008, kl 06.47
kuna arstiteadus eksiteerib, tuleks teie (T ja kurb, aga tõsi) meelest kogu parameditsiinile kriips peale tõmmata?!

võib-olla on asju, mida mõistab ainult traditsiooniline meditsiin ja võib-olla on asju, mida mõistab... midagi muud.

see, et on mõned petturid, ei tähenda, et KÕIK oleks petturid.
kui üks autojuht eirab liikluseeskirju, siis te ei veaks ju paralleeli, et kõik autojuhid teevad sama.

see, et teil puudub isiklik positiivne kokkupuude selliste inimeste ja/või nähtustega ei tähenda, et neid ei eksisteeriks.

mõelge kui palju on lääne-meditsiinil vahendeid, mis ei tööta (vähihaigete peal proovitakse 100 asja läbi, kuni nad on kõikidest kõrvalmõjudest poollaibad juba). huvitav, miks ei või olla, et ravitsejad ei saa samuti kõiki aidata?!

mõelge natuke avaramalt.
 
avar 28. mai 2008, kl 08.59
ravitsejatest.
need on vaid raharöövlid. pole veel keegi jalutut kõndima pannud ega surijat elama.
 
öömütsike 28. mai 2008, kl 09.17
see on vaid üks meenutus, mitte minu "arvamus". Kunagi oli venelaste hulgas tohutult populaarne Kashpirovski. (Ta tegi seansse isegi teleri kaudu). Ja minu tookordsed venelastest tuttavad (sh isegi paar spordiarsti tudengit) kiitsid teda taevani! Siis arutasimegi, et selline vastuvõtlikkus oleneb vist ka rahvuse temperamendist, usust.. Eestlane on kahtlev ja umbusklik; ta ei lähe kõige uue ja põnevaga nii kergesti kaasa. Vene rahvus ja paljud teised rahvused on palju vastuvõtlikumad... Ehk on siin ka üks konks, miks eestlane eriti neid ravijaid ei usu?
 
y 28. mai 2008, kl 14.00
to ..

sa mõtle ise avaramalt. too näide ühest reaalsest juhtumist kus ravitseja on surmahaige terveks ravinud?
mingeid kuulujutte pole vaja rääkida.
ah, et ei tea kedagi? kas sa ei arva, et põhjusega ei tea kedagi?

uskumatu, et sinusuguseid naiivitare leidub.
lollidelt tulebki raha ära võtta.
 
kurb, aga tõsi 28. mai 2008, kl 15.45
Kas arvate, et ma ei tahaks, et keegi raviks inimesi üleloomulike võimetega?
Jah, kahjuks on need nn. lääne-näited kõik ebaisikulised. John USA-st või Mary Kanadast käisid imearsti juures ja said terveks.
Kesktelevisioonis oli bhiljuti film ühest noorest neiust, kes väitis endal ka imelised võimed olevat. rahavs trügis tema juurde murruna. Pidavat käte abil diagnoosima ja ravima.
Kui katse tehti, siis ei tundnud ta tuhkagi. Isegi puusaproteesi ei tundnud kätega ära.
 
.. 28. mai 2008, kl 20.14
"uskumatu, et sinusuguseid naiivitare leidub.
lollidelt tulebki raha ära võtta."

õppisid mingi klis'ee ära ja nüüd korrutad seda?!

ma pole kellelegi midagi maksnud ja pole ka surmahaiguse ravimist näinud, kuid see ei tähenda, et ma peaks kõike EITAMA.

harimata inimesed vist arvavad, et ainult neil on õigus. isegi teadlased ei eita silmaga nähtamatud, kuna pole võimalik tõestada, et seda ei eksisteeri.

öömütsike, vot su Kas'pirovski meeldetuletamine oli hea. meil pani ta kella tööle, mis 20 aastat polnud käinud. no ei ole võimalik, aga oli!
olin sellise tegelase täiesti ära unustanud.

ja kurb aga tõsi, sa jätkad oma vana lindi ketramist ("Kesktelevisioonis oli bhiljuti film ühest noorest neiust, kes väitis endal ka imelised võimed olevat. rahavs trügis tema juurde murruna. Pidavat käte abil diagnoosima ja ravima.
Kui katse tehti, siis ei tundnud ta tuhkagi. Isegi puusaproteesi ei tundnud kätega ära."), millele ma juba vastasin:

see, et on mõned petturid, ei tähenda, et KÕIK oleks petturid.
kui üks autojuht eirab liikluseeskirju, siis te ei veaks ju paralleeli, et kõik autojuhid teevad sama.

aga küll elu õpetab teid (või siis mitte:)).
 
mina 28. mai 2008, kl 21.46
Ei peagi kõik kõike uskuma.Nii nagu ütlus-iga pott leiab kaane-nii ka teevad erinevad inimesed erinevaid valikuid.Eks abi saavad ikka need,kes usuvad ja abi saavad ikka head ja lahked inimesed, mitte vastupidi.Lollideks pole ilus inimesi liigitada, eriti kui neid ei tunne.On ravitsejaid, kes ei küsigi raha.Pealegi maksab arstivisiit,iga apteegi ravim meeletuid summasid.Kas siis need on targad,kes antibiootikumidele tuhandeid kulutavad?Kõige hullem lapsed on juba imikust peale erinevaid mürke täis topitud.
 
huviline 29. juuni 2009, kl 14.38
Nüüd aasta aega möödas, kuidas tookord läks?
 
Thea 29. juuni 2009, kl 17.51
Teemaalgatajale.

Kui sa oled Lindmäe peale möelnud ja usud, et tema vöiks teid abistada- siis tee seda. 100 % garantiid paranemisse ei anna keegi, kuid teada on imed, mida me lahti seletada ei möista.
Aga kuidas selle pimeda mehe ravitsemine tunduks?
Pikalt siin ju arutatud seda pimeda mehe ravimisi.
Möistan, et olete nöus köike katsetama ja elu päästmiseks proovima. Ju nii ongi öige.
Edu ja ärge liiast muretsege , mönikord päästab ka hea söna halvimast.
 
K 29. juuni 2009, kl 22.32
Mina pean igatahes Lille Lindmäed "teraks" küll. Soovitaks ka tema enda käest küsida.
Kes ei tea asjast ja sellesse halvakspanuga suhtub- ega teil ei ole kohustust kunagi temasuguse käest abi küsida! Aga samamoodi pole teil õigust teistele seda keelata. Kui tavameditsiin käsa laiutab, siis kasutataksegi kõik muud võimalused ära.
 
xx 29. juuni 2009, kl 23.32
vvv- mind on see teema ja pakutud lähenemine ammu huvitanud, kui aega võta ühendust, üllatav et kedagi selline lähenemine ei huvita. Vastava portaaliga on arvutiajastul soolapuhujad lihtsasti teradest eraldada.
 
Oma kogemus 30. juuni 2009, kl 13.16
Mulle tuli kunagi Aarma peale loengut ligi ja ütles, et mul on väga hea ravija käed.... Mingu end harima. Läksin. Vaevalt sai üks kursus läbi, kui tütar jäi teist korda kopsupõletikku. Kuna ta alles paar kuud tagasi oli selles olnud ja haiglamälestused vaesel kaheaastasel olid veel ikka sellised, et ma ei võinud tal unepealt tekki kohendadagi.... Hakkas hüsteeriliselt kisama, et ei taha süsti! Viisin tibu koju, sest otsustasin teda säästa ja ise "toimetada". Küla velsker käis iga päev ukse taga, et kas elab ikka? Mõne päevaga plavik taandus ilma igasugu rohtude ja AB-deta. Mida tegin? "Vehkisin kätega" :D Hiljem oli tüdruk terve nagu ponks. Kui ta oli ~5 aastane, siis käisime terve perega tol ajal kuulsa Ruti juures Jõgeval. Tegi pulssdiagnostikat. Mu uskmatul mehel vajus lõug üsna põlvini, kui järjest tema diagnoosid-hädad peaaegu aastate järgi, et kust sai, üles loeti. Tütre kätt hoides ütles Rutt minu otsa vaadates, rõhutades sõna teine : "See TEINE kopsupõletik on väga hästi välja ravitud." Siis pidi mees juba tooli pealt maha kukkuma.... :D Palju asju ennustas veel õieti ette ka mu laste tervise ja elude kohta. Vat selline "šarlatan" oli kunagi meil olemas. Nüüd on end põhja joond....
Mina olen proovinud ka teisi aidata. Õnnestus, aga endale tegin energeetilise rohmaka. Noor ja roheline olin. Edaspidi posisin vaid oma peret nagu pendel lubas. Oma ema suutsin isegi distantsilt ravida. Tema teadmata. Et puuduks platseeboefekt. Ma lihtsalt ei öelnud talle, et ma midagi üldse teen. Ja tema ei osanud aimata. Näites isa helistas ja kurtis, et emal tõusis palavik. Mina asusin kohe asja kallale. Pärast ema helistab, et näe mis imelik viirus käis üle, et korra nagu oli isegi nina tatine ja justkui tahtis köha tulla, aga peale palavikujupi ei olnudki midagi.... :)
Mis häda oleks mul selliseid asju endale välja mõelda? Ma ei pea kellegile midagi tõestama. Ma ei ravi kedagi raha eest. Olen vääääga paljudel kursustel nüüdseks juba käinud. Enda arengu jaoks. Maailmas on nii palju põnevat, aga et me ise oleme milmatu põnevad, seda ei taha siinsed "klappidega" kommijad millegipärast tunnistada. Seda, et telefon kiirgab, et raadiolained levivad - usuvad. Aga et keegi võiks samamoodi olla nii antenn kui saatja - ei usu. Seda, et rakud vibreerivad teatud sagedustel, on ammu teadlased ära mõõtnud ja tõestanud. Ka seda, et me kiirgame. Kas te võhikd näete raadiolaineid? Aga miks te siis arvate, et mobla töötab? Jura jutt! Teile tundub vaid! Tegelikult olete skisod ja räägite mingi vidinaga kõrva ääres. Tegelikult on seal "sees kujutletav sõber" teil. Täpselt nii võiks teie kohta arvata mõni metsas elav inimene, kes ei ole oma elus mobla näind.
Kunagi "Päiksetuules" avaldati Albert Stepanjani foto, kuhu ei tohtinud võtmeid peale unustada(võivat kõveraks minna) ja see foto pidi mehhaanilisi kellasid remontima. Mul oli kohe selline kell kapist võtta. Vahetasin talle uue patarei ja ootasin veel paar päeva, et äkki juhtub ise ima ja hakkab käima. Ei hakand. Siis koos mehega panime talle taha seisma eelpoolmainitud foto ja jäime ootele. Ei läinud minutitki, kui kell hakkas tiksuma ja töötas veel palju aastatid, kuni lapsed talle ükskord 1:0 tegid. Vat selline "šarlatan" jälle.
KUI teie ei näe, ei taju, ei saa aru, siis ei tähenda, et seda ei ole olemas. MUIDUGI on palju pettureid, aga neid on olnud juba iidaast-aadamast. Nagu prostitutsioongi. Mille vastu te sõdite? Nõiad, litsid, ärimehed olid, on ja jäävad. :)

Aga selline rubriik, kus KÕIK sensid, nõiad, vitsamehed, pendeldajad jm. oleks üles rivistatud ja nende tegevuse kohta oleks ka inimeste kommentaarid, see oleks väga asjalik.
Tore oleks ka sealt näha, kus keegi vastu võtab, et palju see maksma läks(kas küsiti summa või ise pead oletama ja pakkuma), mitu korda(seanssi) paranemiseks vaja läks või sensi poolt määrati ja muidugi kõige olulisem: kuidas mõjus. Ka see oleks hea, kui oleks kirjas, et mis oli diagnoos, mis oli arsti prognoos ja sensi prognoos. Ma tean, et mõned ütlevad kohe, et ma ei suuda sind aidata ja vahel ka soovitavad "konkurenti". See on aus ja õiglane suhtumine. Aga kui mõni pangega ja nuiaga tuult tallamas käib, siis ajab ikka naerma küll. Väärt saade oli, kus kiirelt terad sõkaldest eraldati.
Aga ega neid skeptikuid veena. Nastjal olid klapis augud ja üldse oli ju kokkumäng, et raffast lõbustada.... :D
Ma olen näinud nii mõndagi skeptikut, kellest on pärast saanud vinge müstik!
Põnev teema, mida arutada. Rubriik ka õige - tervis. Samas on terve inimene ju mõne jaoks ka müstika....
Olge terved ja ma väga loodan, et te jää sedasi haigeks, et arstid teid aidata ei suudaks! Sest muidu te surete ruttu maha: te ju šarlatanidele maksta ei taha!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!