Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kellel on kogemusi Lille Lindmäega või mõne muu TÕELISDE (soovitav Tallinna) imearsti-ravitsejaga??
 
itsitaja 30. juuni 2009, kl 16.05
nu tahaks näha nõida kes jalutu käima paneb või uue jäseme otsa posib...
nimoodi leelotada ja ennast kergitada oskavad paljud. :D
 
kahe jalaga maa peal 30. juuni 2009, kl 16.46
Ega siis kopsupõletikku ilma antibiootikumideta tingimata ära ei surda. See paraneb, eriti lapsel, päris hästi ka ise ära, võtab vaid veidi rohkem aega ja kurnab põdeja rohkem ära.
Kui on klassikaline kopsupõletik ja inimene hakkab ravi saama, siis on tavaliselt ühe päevaga palavik läinud. Tänapäeval üldiselt ei enam ei ravitagi kopsupõletikku süstidega, tabletikujul ravimid aitavad sama hästi.
 
K 30. juuni 2009, kl 16.50
Oma kogemus- kui tore jutt!

Selle portaali tegemisel on ainult üks aga- inimesed, päris suur osa nendest, ei julge tegelikult tunnistada, et neil on selline häda ja mis imetrikke nad selle häda vastu teinud on. Kuulsusi ravivad ka võimetega inimesed, aga nad salgavad, paganad, salgavad... :P

No ma olen alles algaja ja iseendal vaimliste võtetega nohu ravimiseks ei lähe kõrgemat taset tarvis (nii 3 minutit võttis aega). Teiste kehadesse ei roni veel, pole lubatud, pole veel nii tark.
 
Oma kogemus: kahele jalale 30. juuni 2009, kl 17.03
Tegevus toimus 19 aastat tagasi ja siis ei saadud süstidega ka palavikku esimese päevaga maha. Laps oli nädalaga üsna kurnatud nendest rohtudest. Ja mis a mõtled, et me mõnuga 2 nädalat lastehaiglas vedelesime? See ei olnud sanatoorium. Minu posimine mõjus talle lihtsalt nii vaimselt kui füüsiliselt paremini.

Kulla itsitaja! Ma näen niipalju inimesi ratastoolis, karkudega ja protesidega. No ei suuda need arstid kuidagi panna jalutuid käima ega jäsemeid otsa kasvatada nigu sisalik teeb.

Ma ei väitnudki, et ma Jumal olen võiet tegin pimeda nägijaks nagu väidetavalt tegi Kristus. Ma olen siiski midagi oma elus oma oskustega peale hakanud ja ära teinud.

Pealegi miks ignoreerida teadust, kui aurat saab mõõta ja pilistada nii inimese näpü ümber (Kirliani meetod) kui ka terve keha ümber. Neid ja muid aparaate ei leiuta Kolka-Kusti või Maastiku-Maali, kes väidetavalt on teadlased. Ka ei leiuta neid kodus, vaid selleks on loodud suured teadusasutused ja nemad uurivad , leiutavad ja ka tõestavad. Silmaring kui s..aauk. Ei usu ja kõik. Oma vabast ajast oled harimatu ja uhke ka veel.
 
kahe jalaga maa peal 30. juuni 2009, kl 17.26
Praegu on muidugi paremad ravimid, see on õige.
Aga lapse paraneisele posimise ja imetabaste biovoolude seletusest on hulga tõepärasem lihtne loomulik seletus - aeg oli nii kaugel, et haigus jõudiski paranema hakata.
Mis puutub aga Kirliani efekti ja aurafotograafiasse, siis tasub ehk põhikooli- ja gümnaasiumifüüsikat meelde tuletada. Siis selgub, et pole seal midagi üleloomulikku ja ei inimese tervise ega meeleseisundi kohta nende fotode abil küll midagi järeldada ei saa.
Küll aga annab neid pilte paremini müüa, kui sellele (liba)teaduslik maine kujundada.
http://www.randi.org/encyclopedia/Kirlian%20photography.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Kirlian_photography
 
vvv 30. juuni 2009, kl 18.54
Oma kogemus, miks peaksid seda pajatama,
on selline asi nagu tähelepanu vajadus ja see on meis kõigis, mõnel on see väga tungivalt väljapääsu otsiv ja siis tekkivad ka ufa-de nägijad.
Kui sa midagi suudad, palun tee seda arsti kontrolli all, jääb igasugune ilkumine ära. Aga niikaua kui jutt umbmäärane, on liigutavaks jõuks enamasti raha, vahest ka tähelepanu vajadus või mõlemad koos.
 
mimmu 30. juuni 2009, kl 19.03
soovitan uurida metameditsiini, kõik saavad ennast ise tervendada, kui ei saa võib julgesti võimekamate poole pöörduda. Lille on mindki aidanud.
 
to öömütsike 30. juuni 2009, kl 22.22
Olen ravitsejate kadalipu läbi käinud ja rohkemgi veel.Abi sain 4life tootest.Lugege sellest internetis. www.4life.com
 
Oma kogemus : vvv-le 30. juuni 2009, kl 22.56
Mis tähelepanu ma saan SIIN? Sinu ilkumist? Kui ma sellest rahuldust saaks, siis ma peaks ju puhta sadomaso olema. Mul on muud huvid. Ma lihtsalt selgitasin, et ma EI vaja teiste raha ega tähelepanu, vaid teen seda oma perele ja siin ma saan õnneks piisavalt armastust tunda. Ma EI vaja selleks võõrast tähelepanu. Mul on sirgelt poogen, mida must arvatakse. Lihtsalt naljakas, kuidas need, kes ei ole oma elus midagi kogenud, väidavad, et seda pole olemaski. Sahhaaras ei saja vist lund kunagi. Kas põliselanik võib siis väita, et kui ta seda telkus näeb, et see on illusioon? Filmitrikk? Ta ei ole seda näinud, katsunud, tundnud. Ma üritan seda teile selgitada, et maailmas on tunduvalt rohkem, kui teie arvate olevat.
Oh! Jumal tänatud. Sain natuke esinetud ja vajadus rahuldatud. Nüüd saan vähemalt rahulikult magama minna. Muidu ei tea kohe, mis teha selle tähelepanuvajadusega.....
 
km 30. juuni 2009, kl 23.22
No küll ollakse õelad ja kadedad kui kellelgi on natukenegi võimeid.See on ju tore, et Oma kogemus suudab oma lähedasi aidata. Ka mina teen seda. Ja ei aita ma mitte ainult omasid, vaid ka võõraid. Ja et et te rohkem ilkuda saaksite, siis aitan raha eest. Sest mul on selleks vaja materjale osta. See on minu töö, miks ma peakski seda tasuta tegema.
Edu Sulle, Oma kogemus !
 
Jah 30. juuni 2009, kl 23.36
siin ülal üks meenutas Puurmani (hiljem Jõgeva) Ruthi. Temal olid küll võimed, kuid mitte temal endal. Tema oli ju see, kelle UFO-lased enda laeva viisid ja ... hoidsid temaga mõni aeg sidet. Selle Ruthi võimetest oli vist kõige täpsem see, kui vaatas Sulle otsa ja otse ütles - Sinu eluteel on ülal taevas must rist peal - Sind ei päästa miski. Kuigi ta ei teadnud (või lihtsalt ei öelnud), mismoodi sured - upud, jääd auto alla, kukub katuselt telliskivi pähe...kuid tulemus oli 100% garanteeritud. Kahjuks tõesti - raha ja meestenälg ta hukka viisid.
 
to oma kogemus 05. juuli 2009, kl 04.32
ma olen ka delfi foorumis püüdnud nendel "uhhuu-teemadel" püüdnud sõna võtta, positiivses võtmes. aga lõpuks otsustanud - sigade ette pole mõtet pärleid loopida. kes leiab see leiab. kui inimene on valmis, ilmub õpetaja. kes tahab areneda see koputab ja talle avatakse. need ongi õiged ravijad, kes end ei afišeeri ja pole mõtet nende kohta mingit pingerida teha - igaüks leiab selle keda just TEMAL on vaja - igaühele iga ravija ei sobi, aga ka ebaõnnestumised on õpetlikud. anonüümseid virisejaid ja vingujaid ühestki foorumist eemale ei hoia, pigem võiks huvilised füüsiliselt kuhugi kokku tulla...
 
:))) 05. juuli 2009, kl 11.11
ufolased viisid jah :))))))
ta oli peast soe!
 
Tiia 05. juuli 2009, kl 15.05
Mina oleksin väga nõus uskuma, aga... selleks peaks ikka mõnigi konkreetne juhtum teada olema, kus tervendaja on vähist jagu saanud. Aga ei ole. Üks inimene ju ajas põhjalikult jälgi, et sellist paranemise juhtumit leida, kuid paraku ei leidnud ("Tervendajas" oli sellest juttu).
 
inimene 10. juuli 2009, kl 20.25
to Mimmu:

mul oleks hädasti vaja Lille kontakti, palun kas saaksid anda? Kas kellelgi teisel on tema kontakti? Tänud ette!
 
skeptikkk 11. juuli 2009, kl 00.35
Jah, "tõelist ravitsejat", kes kasvajast jagu saaks, ei ole olemas. Ei ole olemas. Pole olemas. Ainus, mida nad pakkuda suudavad, on ühte või teist sorti udujuttu "energiatest", mis mõnda inimest võib mõnda aega lohutada, aga see ei ravi.

Saan inimlikult aru, et kui viimane häda on käes (vabandust, ei tea, kui tõsine olukord on ja kas see kasvaja seal selgroolülide vahel on fataalne ja kui kiiresti), siis proovitakse mida iganes, kasvõi posijaid, kelle hulka ka Lille Lindmäe kindlasti kuulub. Paraku on sedasi, et kui inimene tarvitab teaduslikku meditsiini ja lisaks mingit posijat ja terveks saab, siis posija võtab au ja kuulsuse endale. Surnud aga ei kaeba, et posija teda ei aidanud. Nende lood lähevad tavaliselt hauda, kui just lähedased kisa ei tõsta.

Seega pole mõtet raisata aega ega raha posijate otsimisele ja nende külastamisele. Reaalset abi päris haiguste vastu neilt ei saa. Kui haigus on selline, mis hauda viib, siis on selle allesjäänud ajaga kindlasti midagi sisukamat peale hakata.
 
VironShaman 05. august 2009, kl 11.23
Võta üks hõbedane kaelakett, sihuke jämedate rõngastega, millest otsast saaks tüki ära lõigata aga pärast ikka veel korralikult kaela panna.
Haige paneb selle keti endale kaela, võtab äralõigatud tüki kaasa ja läheb Siniallikule, kõige tagumise allika juurde.
Seal palub allikavaimu võtta haigus endale söögiks ja pakub hõbedat tasuks, siis viskab hõbedatüki allika keskele.
Kui nägija kaasas siis ta näeb, tuleb allikast suur käsi ja kahmab haiguse endale.
Vanasti anti allikavaimule hõbedakaabet, täna oleme rikkamad, tähtis on, et osa hõbedat jääks enda kätte, vanasti kaabiti ju hõbepreeside tagantküljelt ja preesi kanti edasi.
Allikavaimule meeldib kõige rohkem hõbe, muud annid on tühi töö ja vaimunärimine.
Kui muud abi pole on ka lootus hea ravija, kuid Sinialliku on tõeline koht mitte ainult silmade raviks, igatahes tõelisem kui enamik posijaid.
 
võtke teatavaks 05. august 2009, kl 11.37
muide, TÕELINE RAVITSEJA EI VÕTA RAHA!!!!
mu vana-vanaisal olid kunagi mustad rõuged. arst laiutas käsi ja üks saksa posija ravis need ära. seesama posija keeldus raha võtmast, öeldes, et tõeline ravitseja ei võta raha!

kes võtavad on petised.
 
:S 05. august 2009, kl 11.52
to: Autor: kahe jalaga maa peal
Aeg: 06-30-09 16:46

Ega siis kopsupõletikku ilma antibiootikumideta tingimata ära ei surda. See paraneb, eriti lapsel, päris hästi ka ise ära, võtab vaid veidi rohkem aega ja kurnab põdeja rohkem ära.

no pole vaja sellist rumalat juttu ajada. minu 30a vend suri kospupõletikku. neid sureb hulgaliselt kusjuures. mingisugune kopsupõletiku vrom on selline järsult algav ja kiire kuluga. tekitab mürgituse (sepsise) ja organid ütlevad üles. täpselt nii mu vennaga juhtuski.

minul endal oli kerge köha, iiveldas, vasaku roide all oli valu (pistis ja näris) ja nõrkus kallal, väike palavik ka aeg-ajalt. siis üks kolleeg käis peale, et GNLD tooted aitavad sellest vabaneda. manustasin kuu aega pihkudega neid. mingit enesetunde paranemist ei tähendanud. ühel õhtul tõusis palavik 40. püüdsin paratsetamooliga seda alla saada, ei õnnestunud. kutsusin kiirabi. tuli ja riidles, et viirusehaige kutsub kiirabi?!!!! hõõrus mu viinaga üle ja läks minema. kannatasin edasi. siis helistasin perearstile. perearst käis kodus, ütles, et viirus ja läks ära. lias muidugi, et kui palavik ei alane, sõida (40 palavikuga!!!) tallinna merimetsa haiglasse. lõpuks ajasin end jalule ja läksingi merimetsa. ooteruumis kukkusin kokku. ärkasin voodis tilguti all, olin sedasi olnud juba paar päeva. kolmandal päeval jaksasin rääkida ja küsisin, mis mul viga on? öeldi, et väga ulatuslik kopsupõletik, terve kopsu vasak alumine sagar mädaneb (lobaarne seisis paberil). mõne tunniga oleks saabunud surm. kui ei oleks ise haiglasse sõitnud.

mina ei usu enam mingeid muid vahendeid ega ravimeid peale korraliku arsti ja teaduslike med.vahendite. on ohmusid arste ja veel ohmumaid inimesi, kes soovitavad mööda arste üldse mitte joosta, vaid manustada mingeid lisandeid ja äranõiutud "silo".
neid asju võivad võtta terved inimesed. haigete jaoks on uuringud ja haiglad. pärast seda koledat kopsupõletikku olen olnud ettevaatlik. talvekuudel, kui kirjutatakse, et haigestumised on sagenenud, hoian ma suurtest inimmassidest eemale, sest inimene on nii hoolimatu enese suhtes - vähe sellest, et ise haige, läheb nakatab ka teisi. olen lasknud ka gripi vastu vakstineerida ja pole haigeks jäänud. loomulikult tarvitan loodulikke vaitamiine, söön nagu vaja.

ma saan aru, et kui ma jääks nii haigeks, et meditsiin on võimetu ravima, siis ehk enesetunde tõstmiseks läheks mõne posija juurde. ainult selleks, et rääkida. mingeid imesid ei ole olemas. kui meie keha läheb täielikult rikki, siis see ongi rikkis ja sellega tuleb leppida.
 
Ise 05. august 2009, kl 12.07
nägin oma silmaga, kuidas inimene silmnähtavalt ravitseja juuresolekul muutus ja jäigi terveks... See ravitseja ei võtnud sentigi, väitis, et polevat mitte midagi teinud, oli vaid töövahendiks kosmilistele jõududele. Iga inimene, kes vajab ravitsejate abi, tunneb ise ära, kuhu ja millal ta peab minema ja kes teda aidata saab. Vaadake uue hooaja Selgeltnägijate tuleproovi", mis sügisel jooksma hakkab, näete tõelisi tegijaid.
 
mh 05. august 2009, kl 12.06
seni pole ma tuleproovis ühtegi tegijat (tervendajat) näinud. nastja oli tõeline nähtus, aga nagu ta ütles, et te ei ravi kedagi. ootan uut saadet huviga.
 
uskmatutele 05. august 2009, kl 12.18
tasuta lõunaid pole olemas! kas te tõesti arvate, et tõelised ravitsejad ei võta raha? millest nad siis elavad? kas teie arvates peaks nii olema, et päeval ravitseja aitab inimesi tasuta ja öösel käib kuskil haltuurat tegemas a´la vaguneid laadimas või kraavi kaevamas, et leivaraha teenida:))) ravitsemine ju samamoodi tõsine töö. kui annad midagi ära, siis pead vastu ka saama. kahjuks ei tunnista ka haigekassad seda "tööd" ja ei toeta tõelisi tegijaid absoluutselt.
 
viimasele 05. august 2009, kl 12.31
ma saan su jutust aru, et ravitsemine on kommerts? biznis?

ravisejad ei anna mitte midagi käega katsutavadt ära. nad ei soeta seda ette, neil puuduvad igasugused kulud.
 
uskmatutele 05. august 2009, kl 12.38
to: viimasele niisamuti ei anna ju ka näitlejad või lauljad midagi käegakatsutavat ära. kommerts on meie ümber igal pool. ma ei üritagi ravitsejaid kaitsta või reklaamida, aga loogiline on ju, et kui on kedagi aidanud, siis peaks ka vastu midagi saama. olen kuulnud ravitsejast, kes võttis tasu mitte rahalises vääringus vaid igapäevase toiduna - liha, piim, munad jne.
 
hmm 05. august 2009, kl 12.41
kuidas saab öelda, et ravitsejal pole kulusid? Millest elab, maksab üüri jne? Imelikud küll on mõned inimesed. Olen muidugi seda meelt, et need summad poleks üüratud. Mõnel ju seanss isegi 2000.-
 
eelmisele 05. august 2009, kl 12.45
Ravitseja anne ei ole õnnistus,see on karma tulemus! Seda on raske kanda!
 
oi-oi-oi 05. august 2009, kl 12.53
to: hmm No nii suurtest summadest pole kuulnudki! 500-600 on ikka enamusel. Mõni võtab ainult paar inimest nädalas vastu ja 1000.- nädalas on tõesti väike summa äraelamiseks.
 
to hmm 05. august 2009, kl 13.47
RAVITSEMISEGA seoses kulud puuduvad. kui sa pakud kellelegi teenust, ükskõik, millist, kasvõi küpsetad leiba, siis otsesed kulud sellele teenusele on tööjõukulu (sõtkub tainast, segab, küpsetab), energiakulu ahjule (elekter, gaas vmt küte), materjalikulu (jahu, pärm, maitseained jmt). see, et sa elad, sööd, magad ja tarbid midagi iseenesele, ei ole ühegi kleidni asi! see on eraelu. ja antud juhul elavadki soolapuhujad lollikeste rahadest kenasti ära.
st kliendi rahaga kaetakse eelnevalt tehtud kulitusi.
mis kulutusi teeb soolapuhuja (vabandust ravitseja) enne kleindile soola pähe puhudes? tal pole isegi selleks soola ostetud. mitte midagi. vehib kätega, jahub kosmosest ja muust ja kogu materjal kulu. mida siin siis hüvitada?
mina olen ka seda meelt, et soolapuhujad on need, kes rahab est "ravitsevad". õige ravitseja kannab endas mingit missiooni ja ei teeni sellega raha.

ps, millest elatakse. kõik elavad millestki, pesnionärist invaliid elab sotstoetustest.
 
omg 05. august 2009, kl 13.54
...kahjuks ei tunnista ka haigekassad seda "tööd" ja ei toeta tõelisi tegijaid absoluutselt.

see on delfi foorumi loll-lause numero uuno!
 
Naine 05. august 2009, kl 15.21
Kahjuks on Lille Lindmäega kogemused negatiivsed.Mõned aastad tagasi tuli Lille ühte alevikku loengut pidama,loengul oli rahvast rohkesti.Peale loengut sai tema vastuvõtule registreerida.Registreerisin minagi ja mitmed teisetki.Tuli mitmel seansil käia.Minu meelest temal ravivõimed puuduvad.Iga vastuvõtuga rahvahulk aina vähenes-abi ei saadud.Varsti istuski ta üksi kabinetis,aga kedagi enam ei tulnud.nii tuli tal koju tagsi minna.Mulle ei meeldinud ka see, kuidas ta oma saavutustega kiitlema hakkas.Õige ravitseja nii ei tee,vaid pühendab vastuvõtule tulnud inimesele.Minu kogemused näitavad,et paljud ravitsejad on vägagi raha peal väljas,neid ei huvita haige paranemine.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!