Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
põletik, vere sete 200
 
M 04. juuni 2008, kl 10.16
kas keegi oskab anda alternatiivmeditsiinilist nõu, vere sete on 200, leukotsüüde veres 3 korda rohkem kui norm ette näeb. arstid ei leia põletikku organismis üles, analüüsid lähevad ainult halvemaks, antibiootikumidest ei ole abi olnud. Mingid ravimtaimeteed, mis puhastaks verd vms?
 
veri 04. juuni 2008, kl 10.25
verehurmarohu tee
 
? 04. juuni 2008, kl 10.27
raudrohi, nõges
 
LaTetra 04. juuni 2008, kl 11.07
Vereurmarohuga ole ettevaatlik, see on mürgine ja kui seda üldse sisse võetakse, siis väga väikeses koguses. Mu sugulasel oli kord analoogne asi, et veresete aina tõusis ja põhjut ei leitud. Anti huupi igasuguseid antibiootikume ja põletikuvastaseid ravimeid ning lõpuks hakkas ta paranema. Pärast arstid arvasid, et tal oli veresoonte põletik, mis omakorda tekkis katkistest hammastest. Aga taimedest on põletiku vastu igasugused looduslikud antibiootikumid - küüslauk, sibul. Ka kummel ja saialilletee on põletikuvastased ja puhastavad. Tugevda immuunsüsteemi. Aga nii kõrge veresettega oleks ikka ravimeid vaja. Kusagil peab ju häda olema ja mitte just väike. Ära anna alla ja ära jäta arste rahule enne kui põhjus teada ja õige ravi määratud. Edu ja head paranemist sulle! :)
 
sens. 04. juuni 2008, kl 11.53
pajukoore teed võid proovida. ka pits viina hommikul ja õhtul võtta.
 
200 04. juuni 2008, kl 14.14
on veresette puhul väga imelik number. Naistel peaks see keskmiselt olema 9, juba selle tõus kümnekordseks: 80-90 peale on äkiline ja suur tõus. Kuid suur veresete ei näita üldsegi mitte alati põletikku. See võib olla väga mitmel põhjusel - palju/valed beebipillid, liiga kuivalt söömine, nälgimine, rasedus, suhkruhaigus, neeruhaigused (mitte ainult põletikud), vähi metastaasid...aga sõltub ka eritrotsüütide hulgast ja nende enda omadustest.
Leukotsüüte veres rohkem - see viitab jälle mingile neeruhaigusele või hoopis rünnakule asunud Helicobacter Pylorile.
Universaalne ravi vere puhul - joo palju punapeedi ja porgandi mahla, söö toite, kus on palju vitamiini B12, tarbi toite, kus on palju räni (ka Pan sool ja põldosja tee).
 
M 04. juuni 2008, kl 15.53
tegemist ei ole naisega, vaid meesterahvaga,kes on 46 aastane. seega beebipillid on välistatud, samuti rasedus, nälginud ei ole, inimene on haiglas juba teist nädalat, kuid arstid ei leia viga:( täiesti nõutuks teeb juba.
 
maria 04. juuni 2008, kl 16.03
iga päev yks rusikasuurune sibul ära syya!!!
 
Kati 04. juuni 2008, kl 16.10
minul oli liigestepõletikuga veresete 70 ja olin täitsa lääbakil. Perearst ehmus ära, helistas mulle kohe, kui analüüsi vastused teada sai. Naine olen.
 
xxx 04. juuni 2008, kl 16.30
Mul ka oli 13- aastasena liigesepõletik ja sete oli vist 77. Olin pool- koomas ja tilgutite all.
See 200 jutt on küll nüüd jura.. see inimene peaks juba surnud olema.
 
M 04. juuni 2008, kl 17.06
kahjuks ei ole jura, palusin arstil analüüside tulemusi näidata ja sete oli 199. Palavik on juba kuu aega 39 ja kuidagi alla ei lähe, arstid otsivad, aga ei leia milles asi on, täiesti nõutu olemine juba:(
 
hhh 04. juuni 2008, kl 18.20
mul oli roosiga veresete 400! ja palavik 41 tohutute külmavärinatega....ellu jäin.
 
meeta 04. juuni 2008, kl 20.08
Reumatoloogiliste põletikaga on veresete väga paljudel üle 200 isegi 400 on küündinud ja keegi pole surnud!
 
xxx 04. juuni 2008, kl 20.56
No vb siis on ka nii. aga palavik oli minulgi ja päris kõrge.Enne see alanema ei hakanud,kui sete langema saadi hormoonravimitega.Põletik oli mul puusaliigeses ja nii hull,et olin 1,5 kuud ratastoolis.Mu elu kõige hullem suvine koolivaheaeg!
 
Kas 06. juuni 2008, kl 12.19
Kas onkoloog on sind uurinud, räägi võimalusest raviarstiga
 
anna 06. juuni 2008, kl 13.27
elasin kaua soomes ja seal oli selline pisik mida nim. müüra kuume. Selle pisisku saab vanadest puudest mis on kuuridesse jäänud jne. Sinna on näiteks rotid ja mutid peale pissand ja sealt see pisik siis inimesele, Ühel töökaaslasel oli ja ta ütles et sellel tüsistused väga rängad. Ei oska sulle öelda kuidas see haigus eestlastel öeldakse.Ole tubli ja nõua aga arstidelt uuringut
 
maarit2 30. november 2022, kl 09.22
mu lapsel haiglas 199 verenait ja ei tea milles asj. viitab veremûrgituse poole juba. sonis ja ei saand enam midagi aru. palavik 40plus
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!