Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
algav nohu,kuidas ravida..
 
C 27. oktoober 2008, kl 20.28
turtsun juba terve päev ja ka ninas kipitab,see minu tavaline nohu algus..kuidas siis varases staadiumis nohu vastu võidelda.. no ei saa endale nohu lubada:(
 
t 27. oktoober 2008, kl 20.39
minul aitab sudafedi tablett. kui õigel ajal jaole saan.
 
C 27. oktoober 2008, kl 20.51
oh seda ei julge küll enam võtta.eelmine kord võtsin ka seda,see panin nina nii kinni,et ei tilkund küll nohu aga 2 nädalat pidin kasutama otrivini et üldse hingata saaks.
 
ttt 27. oktoober 2008, kl 21.44
räägitakse, et kui nohu ravida, sisi saab nädalaga hakkama, aga kui ei ravi, siis 7 päeva.
nali naljaks, aga mina teen meresoolast tassitäie lahust(selline nõrgematsorti soolvesi) ja tõmban ninna(mitte päris ajju välja), aga loputan. see puhastab ja desinfitseerib ja päris hästi saab hingata. ma ei ole väga varases staadiumis nohu nii ravinud, aga proovida ju võib.(mul alati nii äkki seenohu tuleb ja pauhh, ongi juba täitsa nohu käes).
edu!
 
C 27. oktoober 2008, kl 22.07
peaks olema kodus seda humerit,küll beebide oma aga ehk mõikab natukenegi
 
aga 27. oktoober 2008, kl 22.35
mina võtan 3 Gnld pikka c-vitamiini,2 kpsl Carotenoidi..puhkan mõned tunnid ja taas sama moodi...õhtul ninaalune Aloe geeliga kokku ja voila!hommikuks korras ja ei mingit punetust ega ära hõõrutud nosplit
 
Salvo 27. oktoober 2008, kl 22.56
minul aitab xymelini sprei. Spetsiifiline tunne on, kui nohu hakkab tulema...niikui tunne, kohe tegutsen. Viimased 2 korda olen nohust m88da hiilinud. Maksab eestis umbes 50 krooni ringis, punast v2rvi pakendis.

Minul aitab ja mu papsil ka, sudafed mul paraku ei aita.
 
kati 28. oktoober 2008, kl 04.17
uhan c vitamiini ja sinupreti. teen sidruni, ingveri ja astelpaju teed. joon gripiteesid, söön küüslauku, kõi võimalus ja üritan soojas püsida. päris palju algavaid külmetusi niimodi võidetud. ja nohu just sinupreti abiga, ainus nohutablett,mis siiani mõjunud,need sudafedid,actifedid tekitasid imelikke kõrvaltoimeid:S ei julge ka võtta.
 
Styg 28. oktoober 2008, kl 08.11
see sudafed on õudukas, ma ei saa aru, miks selline asi üldse vabamüügis on :P
 
kk 28. oktoober 2008, kl 10.01
mina ennetan ka nohu kergelt soolaka vee ninnatõmbamisega, aitab tõesti!
 
kiks 28. oktoober 2008, kl 10.09
hõõrun ettevaatlikult ingverijuurega nina alt,püüan sisse hingata ingveraroomi, ettevaatust, väga hoogu ei või minna, siis on kibe
 
tõhus abi 28. oktoober 2008, kl 11.28
Võtke küüslaugu kobara keskelt see puitunud vars, pange korraks põlema ja siis tõmmake ninna seda suitsu , kibe on aga aitab väga hästi
 
Ele 28. oktoober 2008, kl 12.43
Carmolis-hea ravim,määri nina alla ,joo teena,tilguta suhkrule.
 
mesilane 28. oktoober 2008, kl 13.40
aitab ainult tõesti alles algava nohu puhul: teelusikas suhkrut triiki täis,tilgutan peale taruvaigu tinktuuri nii palju , et suhkur kõik märg on ja selle võtan sisse.Seda kordan üpris sageli,ikka mitu korda tunnis.Kui ka nohu päris ära hoida ei õnnestu(enamasti õnnestub),siis nohu kulg on ikka tunduvalt kergem ja lühiajalisem.
 
Kõige 28. oktoober 2008, kl 17.52
LIHTSAM ja ka tõhusam ravi on üks tunnike kõhuli voodis/diivanil mingit raamatut lugeda. Muidugi, üks tingimus on veel. Enne näpistan küüntega nina otsa, et pisar silma tuleks ja see ninna valguks. Seda võib teha ka sibula tõstmisega silmade juurde. Kõige tähtsam on see esimene tilk NINA OTSA saada. Selleks peab pea päris alla vaatama, mis on kergem teha kõhuli olles. Ja seda tilka EI TOHI ära pühkida. Niikaua, kui see tilk nina otsas kiigub ja hoogu võtab, et ise alla kukkuda, niikaua ta kõditab ninaotsa sellevõrra, et silmades tekib uus pisar, mis ninasse valgub ja sealt jälle alla tilgub. Tilkade alla pange taskurätik, või midagi muud - palju kellelgi see vool on. Asja mõte on selles, et inimese pisarad on parim põletikuvastase toimega vedelik organismis, ning tunniajalise voolamise ajal, likvideeribki nohu alged ninas.
 
prööt 28. oktoober 2008, kl 20.24
mul on kõige efektiivsemalt aidanud teepuuõli. Kohe, kui tunnen, et nohu hakkab lähenema, panen paar korda päevas õli nina alla ja olen alati võitu saanud
 
minu puhul 29. oktoober 2008, kl 15.55
on parim Pinosol. Nii kui tunnen, et ninas kipitab ja hakkab vesiseks minema, tilgutan ninna 1 tilga pinosoli, seni on küll tulemusi andnud.
 
RAVY 31. märts 2020, kl 22.04
Purk hanerasva tõrvik õõnespuit ja kaabu! Kui sul need asjad on olemas, oled õnnega koos nagu särk percega ja võid ennast kindlana tunda. Koroona isegi ei vaata sinu poole rääkimata, et tuleb nuusutama. Tõrviku võid kodustest vahenditest ise valmistada. Hanerasva pähe aga esitada suvalise möginaga purki kirjutad peale HANERASV R 500gr ega koroona nagunii lugeda ei mõista. Ainult ettevaatust kui kellelgi tuleb pähe ennast sellega sisse määrida! Sa ei taha sellest teada, mis siis juhtub kui ämm on ennast tavotiga või poslamslaga sisse hõõrunud, koroona on selle kõrval puru suunurgas ja sügelised taevaõnnistus. Seejärel sõida 10 km eemale võta kindad ja mask eest peereta kõvasti ja hinga sügavalt sisse ning kontrolli kas haistmismeel veel töötab siis pole koroonat ja seejärel võta taskust Orbit ja pane suhu kui ka maitset tunned siis oled tõesti terve
 
Pärakagripp 19. aprill 2020, kl 19.11
Minu meelest viirused on väga targad ja nendega sõdimine on kahtlane. Ise olen mõne grippi viirusega sõbralikult asjad läbi arutanud ja peale juttuajamist on ta lahkunud. Selles mõttes on viirused nagu venelased nendega on mõistlik asju arutada 90% piirituse või õuka klaasi taga Ühe kahjustuse on need viirused sulle siiski jätnud kirjaosksue kahjustuse. Eks ikka gripiviirusega ja jutuajamist. Ära järgmine kord lase sellel juhtuda Keegi küsis kord gripiviiruse käest õukat tahad Ei tahtnud põgenes ja karjus et appi tapetakse
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!