Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kõik häirib
 
närvihaige 01. november 2008, kl 21.37
Kõik inimesed tunduvad olevat minu vastu halvad ja ükskõiksed, kellelegi pole mind vaja jne.-nii mulle tundub. Hakkasin täna sügavamalt järele mõtlema ja jõudsin järeldusele, et mul on mõtlemisega midagi totaalselt korrast ära. Ma solvun iga asja peale ja teen oma lähedaste elu põrguks. Appi! Ometi ole(i)n ma muidu ikka elurõõmus ja optimistlik. Mis nüüd ometi juhtunud on??? Kas see võib olla algav kliimaks? Kas selle puhul on ehk võimalik midagi , ma ei tea, ravimit vm võtta? Kes teab?
 
kliimaks 01. november 2008, kl 21.50
vaata ennast nüüd kõrvalt! see on muidugi suur samm, et aru said --me loome ise enda ümbritsevat maailma. Ja kohe tormad süüdlast otsima? ehk kliimaks? Peaasi, et mitte endas , oma mõtetes ja tunnetes tuhnida. kui mäletad, et olid optimistlik, siis keri tagasi selle ajani, mil optimism kaduma hakkas. Pead need olukorrad meelde tuletama ja aru saama, mida nad sulle õpetasid. Ja kas võtsid õppust? See võtab aega, ehk mitu kuud. Aga tasub ära. Sest seal on midagi, millest sa pole aru saanud.
 
teemaalgatajale 01. november 2008, kl 22.07
Nagu minu kirjutatud:D mul samad sümptomid kestnud juba terve nädala.
 
niiseeon 01. november 2008, kl 22.26
täna on lihtsalt halb kuuseis, kõik on tigedapoolsed. see ei ole sinu süü
 
Margit 01. november 2008, kl 23.24
Aga äkki hakkad sa alles sellest nüüd aru saama, et sind on aastaid ära kasutatud?
 
ohoo 01. november 2008, kl 23.45
niiseeon- mina küll tigedapoolne ei ole.
 
võib 02. november 2008, kl 08.12
küll kliimaks olla...kuu seis võib ka seda teha...mul on ka sama olnud natuke aega tagasi...tundsin töö juures isegi, et mind ei ole seal vaja...vahetasin vahetuse ära...enam pole sellist tunnet...inimesed on teised ja nende suhtumine ka...oleme liiga tundlikud...hea on muidugi, kui keegi tahab sind ära kuulata ...peame aja maha võtma...rahu on peamine , mis vajame :)
 
saladus 02. november 2008, kl 11.46
see viimane nädal on väga paljudele üsna kriitiline olnud, ehk on järgmine parem
 
hk 02. november 2008, kl 12.24
Arvan, et see on pimedusest. Kui võimalik, tehke üks väike reis sooja päikesesse, eemale kÕigest:)
 
triin 02. november 2008, kl 14.36
vb on see märk algavast depressioonist..igal juhul soovitan sul mitte üksi olla ja halbu mõtteid mõelda...lõõgastu..tee midagi mida varem pole teinud....tutvu kellegiga..
Edu sulle;)
 
triin 02. november 2008, kl 14.37
a ja vb on see hormoonidest nt enne päevi..
 
mia 03. november 2008, kl 08.27
See on depressioon.
 
apaatne juba pikka aega 03. november 2008, kl 09.02
mul on täpselt sama juba mitu nädalat. mees lubas asju pakkima hakata ja ära minna.
 
naine 50 03. november 2008, kl 15.15
mina muutusin ka selliseks umbes 47,48 aastaselt. püüan küll, parem olla, aga see õnnestub ainult lühikeseks ajaks. arst ütles, et selline tujukus, isegi kurjus, on omane paljudele kliimaksieas naistele + muud kliimaksinähud. hormoonid sassis. ka ad-d võivat aidata. tulebki ikka vist lõpuks psühhiaatrile minna, äkki säästan sellega natukegi rohkem lähedasi ja iseennast:(
 
Häiring 25. oktoober 2023, kl 14.23
Väikelennukite müra häirib Peetri elanike elu Viimsi elanikke häirib merekohin. Eriti õhtuti Nõmmekaid häirib metsakohin ja sipelgate jalgade trampimine Lasnamäel häirivad lällavad venelased Kohila naisi ärritavad munadeta mehed Tartu külje all pōllule kolinud kurtsid lehmade ammumise üle Suure Lähkri elanikke härivat leviteeriv mõisahärra kuigi ta on juba vana kah. Sumbutis lõtk sees koliseb, müriseb ja pritsib õli. Kajaka kisa on hullem nii Viimsis kui riigikogus
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!