Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Kroonilisest põiepõletikust tervenemine
 
kui väga sant on olla 29. august 2010, kl 15.48
siis segage vee sisse söögisoodat ja katsuge see kuidagi alla pigistada, ei ravi, aga teeb elamise kergemaks.
 
Marvi 29. august 2010, kl 17.51
Kas keegi paastu on ka proovinud? 3-7 päeva söömata.
 
Brix 04. oktoober 2010, kl 12.57
Minule polnud antibiootikumidest abi. Keerasid seedimise segamini, aga põiepõletik tuli ikka tagasi. Lahti sain põletikest vedeliku joomisega. Niipea, kui sümptomid tekkisid, hakkasin jooma teed, limonaadi, s.t. mistahes vedeliike suures koguses. Jooksin iga natukese aja tagant vetsu vahet ja n.ö. pesin lihtsalt põie läbi. See oli ühe vanaproua soovitus ja toimis väga hästi. Peale mõne sellise tsükli läbimist põletik enam tagasi ei tulnud. Lisaks läbipesemisele jõin veel leesiklehe teed, mis on vana tuntud meetod põiepõletiku raviks. Kui leesiklehte saada pole, kõlbab hädapärast ka pohlaleht.
 
Gerli 14. november 2010, kl 20.02
mina olen teismeline 17 a. Ja täiesti seganudses. Nimelt on mul olnud juba 3 nädalat põiepõlik . Mul algasid need reisl olles . Kuid seal ei olnud see nii hull kui eestisse jõudsin siis läks aina hullemaks mis lõppes sellega , et ma ei kaanatunud isegi alumisel korrusel käia kui püksi tuli. Siis peaegi sain ma (mähkmetega) arsti juures käidud ja sain tugeva ravimi. Kui alguses oli tunne ,et hakkab ära kaduma siis paari päeva pärast oli tagasi ja seekord lausa verega .Nüüd ongi olnud viimased kaks nädalat verd. Arst andis uue rohu veelgi tugevama antibiootikumi kuid verd tulev ikka. Päevad ei tohiks olla. Koolis on aina hirm , et kohe tuleb püksi.
 
omg 14. november 2010, kl 21.57
oi oi , vaeseke viimane.
Mul on ka juba kolmas antibiots lõppemas, aga tundub, et põiepõletikust ikkagi ei ole lahti saanud täiesti . Nii hull kui sul on, mul ei olnud, aga kõrvetised oli nii hullud põies ja kipitus, et tööle ei saanud minna. Veretilgad olid algul ka.

Muideks nad ei tea ise ka milline rohi siis täpselt sobib, nii oledki katsejänes ja proovid kõik järjest läbi.

Põhimõtteliselt võta perearstilt saateleht uroloogile..nad peavad andma. Ma ise käin veel günekoloogil, ehk ta leiab midagi seoses ureaplasmaga või midagi taolist, siis saab ehk lõpuks õige ravi.
 
Marii 15. november 2010, kl 00.44
Gerli, nii hullus olukorras ei tohiks sa üldse praegu koolis käia. Istu kodus ja joo liitrite kaupa teesid! Osta ka Fitolizini pastat ja joo seda segu! Teedest joo punet ja põldosja. Hiirekõrvatee peaks verejooksu peatama. Küsi apteegist v loodustoodete poodidest, õigemini lase endale tuua, ära ise ringi liigu sellises seisus. Jooma peaksid ikka oma 3 liitrit päevas - u liiter teesid ja 2 l vett. Teine soovitus - ära söö midagi magusat, üldse katsu ainult vedela söögi peal olla - toormahlad, supid.
Ka homöopaatia võib imesid teha!
 
kita 15. detsember 2010, kl 17.06
hull asi see põiepõletik
 
ka 15. detsember 2010, kl 18.44
minul on ilmselt ka need tundemärgid kõik närvidest, võivad kesta 2 kuud ja iseenesest kaduda, valus pissida pole otseselt aga jube pakitsus põies, närvilisus, pidev pissihäda.
Söön ad-d praegu, vaatab mis saab. Põhiline on see et kuigi pole bakterit leitud olen ikka arstilt nõudnud mingit ravi, olen söönud igasugusi repseptirohtusi ja antibiootikume mis lihtsalt ei mõju. Kõige imelikum on aga, et aitavad ühed antibiootikumid millega kunagi ravisin ureaplasmat. Samas ureaplasma proov seekord negatiivne.Arvan et minu põletikku põhjustas ureaplasma. Arvasin! Ma arvan siiski et see on minu puhul täiesti psüühiline probleem ma olen nende tugevate põletikude järel lihtsalt tekkind see hirm ja ma tekitan selle tunde endale ja see kestab seni kuni maha rahunen või saan rohtu millesse tõeliselt usun. Jube värk igaljuhul.
 
viimasega 15. detsember 2010, kl 19.18
samamoodi.
 
ka selline 15. detsember 2010, kl 19.28
Küsige apteegist Fürolüsiini pastat (mis joogi sisse käib). Paistab, et olen täiesti kontrolli alla saanud :P
 
kkk 15. detsember 2010, kl 22.43
mis see fürolüsiini pasta endast kujutab?
 
ka selline 16. detsember 2010, kl 09.15
Vabandust, Fütolüsiin on see.

Ma sain Lasnamäe Centrumi apteegist, 96eek. Kohutava haisuga, aga ülitõhus soojas vees lahustuv pasta.
 
hm 16. detsember 2010, kl 10.37
ei aita see minul küll, jube hais tõesti lisaks
 
Inkotuba 29. detsember 2010, kl 13.47
Põievaevustel võib olla erinevaid põhjuseid nt rasedus, teatud ravimid, kõhukinnisus, põletikud jne Nõu tasub küsida naistearstilt ja/või uroloogilt. Alahindama ei pea ka vaagnapõhjalihaste treeningut www.kuivaks.ee lehelt saab tasuta tellida DVD vastavate harjutustega. Samalt lehelt on võimalus küsida ka professionaalidelt nõu.
 
mina 20. jaanuar 2011, kl 13.41
Tere Marvi !
Kas see uk preparaat aitas ?
 
mina 20. jaanuar 2011, kl 14.14
Tere Nora !
Kuda need rathioparm probiothics + B mõjuvad ?
Tänan !
 
n55 20. jaanuar 2011, kl 17.58
Õnn on elada ilma põiepõletikuta.Kunagi oli see mul ikka jube...lausa jooksis mööda sääri alla,kui kohe wc käepärast polnud.See kestis tookord pikalt.Ajast,mil hakkasin Gnld toidulisandeid kasutama,on see häda taandunud.Vanasti käisin ühe arsti juurest teise juurde ja lahendust oma murele ei saanudki...Apteegiravimid aitasid vaid korraks,ning peagi kordus kõik uuesti.
 
mina 20. jaanuar 2011, kl 19.00
Tere !
Milliseid GNLD lisandeid just ?
Tänud.
 
n55 20. jaanuar 2011, kl 20.25
Flavonoid Complex ja Garlic Allium Complex.
 
mina 20. jaanuar 2011, kl 21.20
Tänud. Proovin.
 
mina 20. jaanuar 2011, kl 21.33
Kaua Sa neid tarvitasid ? Palju see maksma läheb ?
 
Marvi 21. jaanuar 2011, kl 00.24
See UK preparaat osutus väga väikeseks koguseks, nii et pikemat kuuri ma sellega teha ei saanudki. Võtsin nii u 4-5 päeva ja sel ajal tuli küll veidralt vahutavat uriini rohkem. Ja osa jätsin ka ootamatuteks juhtudeks alles ning võtsin kohe, kui tundsin, et asi hakkab imelikuks minema. Ma arvan, et sain sellega paar ägenevat episoodi maha võtta. Tegelikult olekski hea seda jälle uuesti tellida, et oleks igaks juhuks kodus olemas ja võtta, ehkki ma väga loodan, et mul ei lähe enam selliseid asju vaja, sest ptüi-ptüi-ptüi, olukord on juba üsna hea. Igatahes nüüd olen targem, et selle kõige väiksema kogusega pole mõtet tellimise vaeva ette võtta, muidu ei saa korralikult isegi ühte kuuri läbi teha.

Mul on läinud väga palju paremaks, aga ma ei oska nüüd küll täpselt öelda, millest. Suvel hakkas jälle vahepeal hulluks minema (peale meres ujumist), siis tegin läbi Nitrofurantini kuuri. Ma olen kogu aeg mingeid teesid joonud ja üritanud ka jõudumööda võimelda ning positiivselt mõelda (mitte haletseda ennast). Himalaya soolaga vannid, Fitolizin, erinevad teed (kummel, kortsleht, põldosi, nõges, pune, naistepuna, musta sõstra lehed) ja ka puneõliga põiepiirkonna ning jalataldade määrimine, kuumad jalavannid meresoolaga, kõhupiirkonna lõdvestamine sügava hingamisega, kookosõli sissevõtmine (väga hea maitsega), lisaks veel Omega-3 kapslid ja jahvatatud linaseemned, palju küüslauku ja sibulat, vähe suhkrut ja valget jahu.
 
Marvi 21. jaanuar 2011, kl 00.47
Tegelikult see suhkru vähendamine võibki olla üks olulisemaid võtmefaktoreid minu paranemises. Võtsin suhkru asemel kasutusele Stevia, mis on looduslik, praktiliselt kalorivaba. Steviat kasutatakse ka välispidiselt (nii teda EL-s ongi lubatud kasutada) mitmete nahahädade raviks ja tehakse ka suuvett sellest, tapab baktereid ja seeni. Päris suhkruvabal dieedil ma pole, aga ikka hommikukohvi sisse läheb ainult steevia ja isegi koogi sisse panen seda ja lisaks 1-2 spl päris suhkrut.
Ma arvan, et kui seda regulaarselt väikestes kogustes tarvitada, siis lõpuks hakkabki mõjuma ja tapab seest ka seeni ja baktereid. Samas olen teinud aasta jooksul mitu piimhappebakterite kuuri ka juurde (Biolatte ja Lacto Seven).
 
mina 21. jaanuar 2011, kl 09.29
Tänud Marvi ! Mulle jubedalt meeldib shokolaad ja kommid. Mul on see põiehäda põhjustatud tänu ühele väga hullule haigusele. Ja nüüd siis veel see põletik ka otsa. Käia ma ei saa ja olen muidu mees.
Tervist ja päikest !
 
väike nipp 21. jaanuar 2011, kl 10.48
Mind on aidanud saumikseriga purustatud jõhvikatest jook: kindlasti peavad need kooretükid sisse jääma, need just puhastavad põiepinda bakteritest. Mina kahjuks ei saa hapult juua, kuid aitab ka kui veidi magustad, aga ikka kõige parem juua hapult. Edu!
 
Marvi 21. jaanuar 2011, kl 11.22
Olge selle jõhvikaga ettevaatlikud. Jõhvikas ei sobi, kui on e.coli bakter seees. Ja e.coli on just kõige levinum põiepõletiku põhjustaja! Alguses tundub, et aitab, aga paari päeva pärast läheb asi jõhvikaga hoopis hullemaks.
 
mina 21. jaanuar 2011, kl 13.12
Ja just soovitavad jõhvikaid, pohli, leesikateed jne... :)))
 
mina 21. jaanuar 2011, kl 19.14
n55, kaua Sa neid tooteid tarvitasid ?
 
Üllatus 21. jaanuar 2011, kl 20.36
Kas teadsite, et mehed kannavad edasi pisikuid,mis põhjustavad naistel põiepõletikku?!Te võitegi ennast ravima jäädagi, aga saate selle jälle mehe käest tagasi.Ongi nõiaring.Nii,et saatke mehed arsti juurde ja saate ise ka terveks.
 
mina 21. jaanuar 2011, kl 21.08
Ja mis tolku on arstijuures käimisest. Kui veab siis saad lahti ja kui ei vea...
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!