Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Kroonilisest põiepõletikust tervenemine
 
M 29. august 2019, kl 19.12
Täiesti nõustun!

Võtsin Karpalacti (sisaldab jõhvikat), kuna arvasin, et see toetab. Sisaldab ju ka piimhappebaktereid. Mis tulemus oli? Ärritas põit nii, et veri oli uuesti platsis, kuigi oli vahepeal ära läinud! Ja ärritunud valulik enesetunne platsis!

Eriti kui teil on äge põiepõletik, hoiduge kindlasti igasugustest hapudest asjadest!
 
123 05. september 2019, kl 13.55
Interstitsiaalne tsüstiit-sellest ei saagi lahti. Mitte mingit jõhvikat, sidrunit, kohvi, tomatit, ketsupit, jne.
 
DOCTOR MARTEN 13. september 2019, kl 01.06
Kas soovite osta neeru või soovite müüa?
Neerud Sina
Otsite võimalust oma neeru müüa dollari eest
Finantsse lagunemise tõttu ja te ei tea, mida teha
Ei, võtke meiega ühendust juba täna ja me pakume teile head
600 000 dollarit teie neeru eest. Minu nimi on dr Marten
Marten on haiglas nefroloog. Meie haigla
Oleme spetsialiseerunud neerukirurgiale ja teeme sellega ka koostööd
Osta ja asenda neer elava a-ga
Seotud doonor
Asume India, Türgi, USA, Malaisia, Dubai
Kui olete huvitatud neeru müümisest või ostmisest, siis ärge seda tehke
Võtke meiega julgelt e-posti teel ühendust
E-post: martenhospital@gmail.com

Tervitused

DR MARTEN
 
Elvis whyte 07. oktoober 2019, kl 17.41
Kas soovite oma neeru müüa? või Kas otsite võimalust oma neeru raha eest rahalise lagunemise tõttu müüa ja te ei tea, mida teha, võtke meiega ühendust täna ja pakume teile teie neeru jaoks hea summa. Minu nimi on (doktor Elvis Whyte). Meie haigla frenoloog on spetsialiseerunud neerukirurgiale ning tegeleme neeru ostmise ja siirdamisega ka vastava doonori juures. Lisateabe saamiseks võtke ühendust e-posti aadressil: doctorelviswhyte@gmail.com või whatsapp meile +2347083629144
 
DR MAXWELL 13. oktoober 2019, kl 00.03
Kas soovite osta neeru või soovite müüa oma neeru? Kas otsite võimalust oma neeru raha eest rahalise lagunemise tõttu müüa ja te ei tea, mida teha, võtke meiega ühendust täna ja pakume teile neeru jaoks head rahasummat 500 000 dollarit. Minu nimi on doktor MAXWELL, kes on neuroloog BILL ROTH HOSPITAL-is. Meie haigla on spetsialiseerunud neerukirurgiale ning tegeleme neeru ostmise ja siirdamisega ka vastava doonori juures. Me oleme
asub India, USA, Malaisia, Singapore.Japan

Kui olete huvitatud neerude müügist või ostmisest, siis ärge kõhelge
meiega ühendust võtta e-posti teel ja e-posti teel.
E-post: birothhospital@gmail.com
Rakenduse number: +33751490980

Parimate soovidega
RAVI DIREKTOR
DR MAXWELL
 
dr daniels 25. jaanuar 2020, kl 11.24
Tunnistus, tunnistus !! Tunnistus !!!


Tahan tunnistada, kuidas Jumal kasutab arsti danielid mulle neeruoperatsioonide abistamiseks, olen Maria Hispaaniast ja müüsin oma neeru arsti Danieli haiglale summas 800 000 eurot ja pärast vormi täitmist nõustun tingimustega ja operatsiooniga tehti USA-s, CLEVELAND HOSPITAL AND CLINIC,
Ma olin enne seda hirmul, kuid pärast operatsiooni andsin 800 000 eurot ja olen nii õnnelik, et kõik mu rahalised probleemid on möödas. Ma tahan öelda, et kõik pöörduksid täna neeru operatsiooni arsti Danielsi poole.

e-post: danielshospital55@gmail.com

Whatsapp: +2349064642414

Parimate soovidega
 
Dr Marie 31. jaanuar 2020, kl 23.28
Tere tulemast Lilavati haiglasse. Kas soovite oma neeru müüa 700 000 dollari eest ,? Oled see sina
Otsitakse võimalust oma neeru raha eest müüa
Finantskriisi tõttu ja te ei tea, mida teha
Võtke meiega juba täna ühendust ja me pakume teile head
Teie neeru rahasumma. Minu nimi on doktor Deepak Parikh Lilavati haiglas. Meie kliinik on spetsialiseerunud neerukirurgiale ja tegeleb ka
Neeru ostmise ja siirdamise neerud
Asume Indias, Dubais, Kuveidis
Kui olete huvitatud neerude müümisest või ostmisest, siis mitte
Võtke meiega ühendust e-posti teel.
E-post: lilavatihospital.in@gmail.com


Tere tulemast neerude ostmise erialahaiglasse Lilavati haiglasse.
Kas soovite oma neeru raha eest müüa? Kui jah.
Seejärel võtke täna ühendust, et saada usaldusväärne ja hea tehing.
Võtke kohe ühendust allpool oleva teabe kaudu
E-post: lilavatihospital.in@gmail.com
Aitäh
 
COVID-19 UNICEF & OMS 25. aprill 2020, kl 17.49
Tere!

Kas Corona COVID19 kriisil on meie riigis majanduslik mõju?



Eralaen: õiglased isiklikud laenud Kui soovite eralaene kohe ilma pangata või pangata võtta, olete jõudnud õigesse kohta.

Kredit-OLGA ELENA on portaal kõigile, kes soovivad eraisikutelt kiiresti ja hõlpsalt laenu saada või soovivad saada viivitamatut laenu.

Corona: WHO ja UNICEFi andmetel aitab neid, kes seda tõesti vajavad


koostöös RAHVUSVAHELISE PANGA

Pakume ka täiendavat krediiti, mis on juurdepääsetav kõigile ühiskonnaklassidele ilma igasuguse rassilise diskrimineerimiseta, ilma protokolli ja odava ettevõtluskrediidita.


võtke meiega kiiresti ühendust sellel aadressil: olgaelena0001@gmail.com

Palun lisateavet: olgaelena0001@gmail.com
 
elena 25. aprill 2020, kl 17.51
Tere!

Kas Corona COVID19 kriisil on meie riigis majanduslik mõju?



Eralaen: õiglased isiklikud laenud Kui soovite eralaene kohe ilma pangata või pangata võtta, olete jõudnud õigesse kohta.

Kredit-OLGA ELENA on portaal kõigile, kes soovivad eraisikutelt kiiresti ja hõlpsalt laenu saada või soovivad saada viivitamatut laenu.

Corona: WHO ja UNICEFi andmetel aitab neid, kes seda tõesti vajavad


koostöös RAHVUSVAHELISE PANGA

Pakume ka täiendavat krediiti, mis on juurdepääsetav kõigile ühiskonnaklassidele ilma igasuguse rassilise diskrimineerimiseta, ilma protokolli ja odava ettevõtluskrediidita.


võtke meiega kiiresti ühendust sellel aadressil: olgaelena0001@gmail.com

Palun lisateavet: olgaelena0001@gmail.com
 
Michael 22. jaanuar 2021, kl 01.04
Arkadaşımın hikayesi, herkesin hayal edebileceği kadar zor ama bir ruhaniyetçiyle iletişime geçtikten sonra işler onun için daha iyi hale geliyor, aşağıdaki kısa hikayesini dinleyin:

Merhaba!
İşinizde sorun mu var Evlilik, İmkansız gibi görünen herhangi bir sağlık sorununuz var mı? Ben de hayatla ilgili çok kafası karışık olan senin gibiydim ama burada kutlanıyorum, evliliğim ve işim başarılı ve sağlığım iyi durumda. Yaptığım hiçbir şey başarılı olmayacak. Doktor Adeola ile iletişime geçin, tüm manevi ve tıbbi sorunlara çözümü var. Sizi herhangi bir hastalıktan iyileştirebilir ve herhangi bir büyüyü bozabilir.
Spiritualist ile aşağıdaki bilgilerle iletişime geçin:

E-postalar: contact@adeolasolutioncentre.com

E-posta: adeolasolutioncentre@yahoo.com

E-posta: adeolasolutioncentre@gmail.com

Çağrı veya whatsApp: +2348109528419
 
Dr david mike 01. mai 2021, kl 09.39
Selle eesmärk on teavitada tervislikku meest või naist
ja 100% tõsine neeru ostmisel või müümisel. Peaksite kiiresti
pöörduge Nathan Kidney SIIRETUSHAIGLA poole. Kuna meil on palju
patsiendid, kes on siin neeru siirdamiseks, kas otsite
võimalus müüa oma neer raha eest rahaliste vahendite tõttu
jaotage ja pakume teile teie neeru jaoks 500 000,00 USD. Minu
nimi on doktor Puneet Dhawan, ma olen Nathan Kidney nefroloogia
SIIRATAV HAIGLA. Meie haigla on spetsialiseerunud neerudele
Operatsioon / siirdamine ja muu elundi ravi, tegeleme ka ostmisega
ja elusa ja terve doonoriga neerude siirdamine. Oleme
asub Indias. Nigeeria, Araabia Ühendemiraadid, USA ja kõik selle piirkonnad
riik. Kui olete huvitatud neeru ostmisest või müügist, palun
ärge kartke meiega ühendust võtta e-posti teel:
doctorpuneetdhawan@gmail.com
Märkus: Internetis on palju erineva motiiviga inimesi
Parim, palun, olge siirad ja tõesed
Tervitades
 
DR. GEORGE 08. juuni 2021, kl 18.16
Kas soovite osta neeru või soovite oma neeru müüa? Kas otsite võimalust oma neeru rahalise jaotuse tõttu raha eest müüa ja te ei tea, mida teha, võtke meiega täna ühendust ja pakume teile teie neeru jaoks head summat 400 000 dollarit. Minu nimi on DOCTOR GEORGE ja ma olen CITY HOSPITALI nefroloog. Meie haigla on spetsialiseerunud neerukirurgiale ning tegeleme ka elusate ja vastavate doonoritega neerude ostmise ja siirdamisega.

Asume Indias, Türgis, USA-s, Malaisias, Dubais
Kui olete huvitatud neeru müügist või ostmisest, võtke meiega kindlasti ühendust.

E-post: cityhospital7557@gmail.com

PARIMATE SOOVIDEGA
PÕHIRAVI DIREKTOR
DR GEORGE
 
petra 24. juuni 2021, kl 11.02
Fyzické osoby české, slovenské a po celém světě Nabízím půjčky od 2 000 do 20 000 000 Kč všem lidem schopným splácet s úrokovou sazbou 1.5% až 2% ročně. Dle požadované částky. Dělám to v oboru - Finanční půjčka - Půjčka na nemovitost - Investiční půjčka - Půjčka na auto - Konsolidační dluh - Vyplacení úvěru - Osobní půjčka - Jste ve složce Kontaktujte mě, pokud potřebujete půjčit E- mail: petrahelcova@gmail.com
whatsapp +420607476514
 
DR GEORGE 20. august 2021, kl 13.30
Kas soovite osta neeru või müüa oma neeru?
Kui otsite finantsseisundi tõttu võimalust oma neer raha eest müüa ja te ei tea, mida teha, siis võtke meiega juba täna ühendust ja pakume teile neeru eest hea summa 400 000 dollarit.
Minu nimi on DOCTOR GEORGE ja ma olen CITY HOSPITALi nefroloog. Meie haigla on spetsialiseerunud neerukirurgiale ning tegeleme ka neeru ostmise ja siirdamisega elava ja vastava doonoriga.

Asume Indias, Türgis, USA -s, Malaisias, Dubais
Kui olete huvitatud neerude müümisest või ostmisest, võtke meiega julgelt ühendust e -posti ja Whatsappi kaudu.

E -post: cityhospital7557@gmail.com
WhatsAppi number: +16236665343

PARIMATE SOOVIDEGA
MEDITSIINIREKTOR
DR GEORGE
 
DR. GEORGE 20. august 2021, kl 13.30
Kas soovite osta neeru või müüa oma neeru?
Kui otsite finantsseisundi tõttu võimalust oma neer raha eest müüa ja te ei tea, mida teha, siis võtke meiega juba täna ühendust ja pakume teile neeru eest hea summa 400 000 dollarit.
Minu nimi on DOCTOR GEORGE ja ma olen CITY HOSPITALi nefroloog. Meie haigla on spetsialiseerunud neerukirurgiale ning tegeleme ka neeru ostmise ja siirdamisega elava ja vastava doonoriga.

Asume Indias, Türgis, USA -s, Malaisias, Dubais
Kui olete huvitatud neerude müümisest või ostmisest, võtke meiega julgelt ühendust e -posti ja Whatsappi kaudu.

E -post: cityhospital7557@gmail.com
WhatsAppi number: +16236665343

PARIMATE SOOVIDEGA
MEDITSIINIREKTOR
DR GEORGE.
 
DR GEORGE 23. august 2021, kl 10.01
Kas soovite osta neeru või müüa oma neeru?
Kui otsite võimalust finantsseisundi tõttu oma neeru raha eest müüa ja te ei tea, mida teha, siis võtke meiega juba täna ühendust ja pakume teile neeru eest hea summa 400 000 dollarit.
Minu nimi on DOCTOR GEORGE ja olen CITY HOSPITALi nefroloog. Meie haigla on spetsialiseerunud neerukirurgiale ning tegeleme ka neeru ostmise ja siirdamisega elava ja vastava doonoriga.

Asume Indias, Türgis, USA -s, Malaisias, Dubais
Kui olete huvitatud neerude müümisest või ostmisest, võtke meiega julgelt ühendust e -posti ja Whatsappi kaudu.

E -post: cityhospital7557@gmail.com
WhatsAppi number: +16236665343

PARIMATE SOOVIDEGA
MEDITSIINIREKTOR
DR GEORGE
 
DR GEORGE 16. september 2021, kl 18.35
Kas soovite osta neeru või müüa oma neeru?
Kui otsite võimalust finantsseisundi tõttu oma neeru raha eest müüa ja te ei tea, mida teha, siis võtke meiega juba täna ühendust ja pakume teile neeru eest hea summa 400 000 dollarit.
Minu nimi on DOCTOR GEORGE ja ma olen CITY HOSPITALi nefroloog. Meie haigla on spetsialiseerunud neerukirurgiale ning tegeleme ka neeru ostmise ja siirdamisega elava ja vastava doonoriga.

Asume Indias, Türgis, USA -s, Malaisias, Dubais
Kui olete huvitatud neerude müümisest või ostmisest, võtke meiega julgelt ühendust e -posti ja Whatsappi kaudu.

E -post: cityhospital7557@gmail.com
WhatsAppi number: +16236665343

PARIMATE SOOVIDEGA
MEDITSIINIREKTOR
DR GEORGE
 
DR BENJAMIN 18. november 2021, kl 13.17
Kas soovite osta neeru või soovite müüa oma
neerud? Kas sa oled
otsin võimalust oma neeru raha eest müüa
rahalise krahhi tõttu ja te ei tea, mida teha
tehke, siis võtke meiega ühendust juba täna ja me pakume teile head
rahasumma 400 000 dollarit teie neeru jaoks. Minu nimi on DOKTOR BENJAMIN
olen FORTIS HAIGLAS nefroloog. Meie haigla on
spetsialiseerunud neerukirurgiale ja tegeleme ka
neerude ostmine ja siirdamine koos elava an
vastav doonor.
Asume Indias, Türgis, USA-s, Malaisias, Dubais
Kui olete huvitatud neerude müügist või ostmisest, ärge seda tehke
võtke meiega ühendust EMAIL JA WHATSAPP kaudu.
E-post: fortishospital4040@gmail.com
WhatsApp: +447928954118

Parimate soovidega

DR BENJAMIN
 
sama probleem 16. oktoober 2022, kl 10.16
Tere. Paar aastat hiljem kull kirjutan, kuid kaks nadalat tagasi tekkis sama probleem. Ei oska midagi enam teha, koik proovid korras ka gunekoloogilised. Kuidas ja kas saite probleemist jagu?
 
dr ladrima 29. jaanuar 2023, kl 04.40
Tähelepanu
Eesmärk on teavitada üldsust, terveid mehi ja naisi. Keda huvitab

Loovutage kohe luuüdi (neeruelundid) neerudele, munanditele ja 100% tõsisele kontaktile. E-post; marialadrimaholyclinic@gmail.com

sest meid on palju

Patsiendid, kes vajavad praegu neerusiirdamist.

Otsige võimalust oma neeru raha eest müüa, et seda rahastada

me ostame sinu oma

Neer 1 000 000 dollari eest

Maks: 700 000 dollarit

Munasarjad: 900 000 dollarit

Luuüdi: 900 000 dollarit


ja meil on ka Vib / AIDS Ultra Vibros 11 ravimid, mis võivad neid ravida või võimaldada neil kauem kõndida


Saada meile e-kiri


EMAIL;


E-post; marialadrimaholyclinic@gmail.com


WhatsApp: küsi minult


Lugupidamisega
 
loan OFFER 29. jaanuar 2023, kl 04.45
Laenuagentuur Idb annab Covid-19 laenutoetusega laenu nii eraisikutele kui ka ettevõtetele, et lahendada teie finantsprobleeme.@ citidaleloanapplication@owleyes.ch
 
Kroos 01. veebruar 2023, kl 16.53
VAJAME KIIRESTI NEREDOONORIT SUMMAGA [800 000 USD], VÕTKE MEIEGA KOHE ÜHENDUST LISATEABE SAAMISEKS. Saatke meile jaslokhospital20@gmail.com} või WHATSAPP kohe, (+17013531601 ) Dr Vikram Kumar, JASLOK HAIGLA INDIA. OLNUD ORGANIKIRURGIA AMASPETSIAALIST, ostan ja müün ka. MÕISTLIK TÜÜPIDE 0F ORGANITE siirdamine Vajame teie kiiret vastust
 
DR BENJAMIN 15. jaanuar 2024, kl 23.03
Kas otsite võimalust neerude, elundite ostmiseks või neerude või elundite müümiseks? Kui otsite finantskriisi tõttu võimalust oma neeru sularaha eest müüa ja ei tea, mida teha, siis võtke meiega ühendust juba täna ja me pakume teile neeru eest head 500 000 dollari suurust rahasummat. Minu nimi on dr. BENJAMIN. Olen FORTIS HAIGLAS neuroloog. Meie haigla on spetsialiseerunud neerukirurgiale ning tegeleme elusate ja doonorneerude hankimise ja siirdamisega. Asume Indias, USA-s, Malaisias, Singapuris. Jaapan. Kui olete huvitatud neeru müügist või ostmisest, andke meile teada oma organid ja võtke meiega ühendust meili teel. E-post: fortishospital4040@gmail.com ...
Whatsapi number: +19163046854.
DR BENJAMIN
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!