Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
liiga suured rinnad
 
oeh 17. detsember 2008, kl 21.18
tahaksin väga väiksemaid rindu (hetkel 80 F)..olen alles noor 20
...ja pikemat aega üsna tujust ära..
kuna rinnad nii suured, siis ei aita isegi trenn, et neid vormi saada:( aina vajuvad allapoole ja allapoole :(

kellel on sama mure?kes on leidnud lahenduse...aidake!
 
hhh 17. detsember 2008, kl 21.49
ega ju muud lahendust ei olegi, kui vähendamise lõikus.
aga ehk ei ole asi siiski nii hull? õige rinnahoidja tuleb lihtsalt leida.

kas oled normaalkaalus?
alla võttes väheneb enamasti ka rind.
 
d 17. detsember 2008, kl 22.38
ma 29 ja mul 90 c niiet ära pilli ma rahul
 
kle viimane 17. detsember 2008, kl 22.47
90 C ja 80 F on ikka suhteliselt erinevad, eks.
 
mnjah 17. detsember 2008, kl 22.52
lugupeetud d,
c on kohe kindlasti väiksem rind kui f!
90 on rinnaalune ümbermõõt ja korvi suurust tähistab täht (c on siis keskmisest suurem, aga f on juba soliidselt suur).
 
e 17. detsember 2008, kl 23.03
Ma 75F ja ei kurda...ei ole selja probleeme ja rinnad normaalsed kah,olene elustiilist. Akki sa suitsetaja,siis nahk lotvub kiiremini? kas rindu kreemitad et nahk elastne oleks? ja kas head toetavat rinnahoidjat kannad?

Kui sa toesti onnetu oled ja tahad vaiksemat rinda siis muud yle ei jaa jah kui opp, voi mondadel naistel kaob rind ara parast synnitamist ja laste imetamist ka.
 
to e 17. detsember 2008, kl 23.47
Mina olen ka 75-80 F, eluaeg olnud, ka peale sünnitusi. Sa oled vist veel noor, sest mul on küll selg valus ja väsib tihti. Kurtmine tuleb vanusega.
 
rahu 18. detsember 2008, kl 09.40
vähendamise op on isegi haigekassa kulul, sest võib tõesti suuri seljavaevusi põhjustada.mul sugulane tegi ja tunneb ikka palju paremini ennast.
 
oeh 18. detsember 2008, kl 11.10
Ei suitseta, ei joo, kreemitan end samuti üsna tihti, kuid sellegi poolest tunnen, et rindadel olev nahk on jube elastne ja lõtv.

Rinnahoidjaid kannan häid - kindlasti pole nad ära vajunud valede rinnahoidjate pärast.

Seljavaludest tõepoolest hetkel veel rääkida ei saa, küll aga muudavad rinnad elukvaliteedi palju kordi hullemaks.

Olen mõelnud teha rohkem trenni ainult rinnalihastele, samuti olen proovinud erinevaid rindu trimmivaid kreeme, kuid millestki pole siiani abi olnud.

Ei tahaks sugugi, et üks hetk kui sünnitanud olen, on rinnad totaalselt maadligi :(


Oppi ma kindlasti teadatuntud komplikatsioonide tõttu teha ei soovi. Nii palju kui veel võimalik, püüan midagi ette võtta.


Kas tõepoolest keegi pole leidnud sarnasele murele lahendust ?


Tahaks lõpuks ometi käia kodus ilma rinnahoidjateta ..topiga ja...vaadata oma keha uhkusega :(


PS! Keha on mul normaalkaalus - seega mind rasvumises süüdistada ei saa. Olen tervisliku eluviisiga ning muidu igati aktiivne inimene.
 
kk 18. detsember 2008, kl 13.49
Noh, mul ka sama mure.. Rinna suurus 75D ja juba needki on löntis :( Lisaks veel venitusarmid. Sünnitanud ei ole.. Kasvasid liiga kiiresti vist. Palju õnne meile!
 
kk 18. detsember 2008, kl 13.50
Vanust 21.
 
n 25 18. detsember 2008, kl 14.41
paljudele meestele meeldivad suured rinnad, mul on 90 F ja oma mehele ka meeldivad, aga mees ei saa aru miks mulle ei meeldi tihti riideid endale osta jne.. sest lihtsalt raske on leida riideid või rinnahoidjaid mis ilusti seljas istuksid...ja ilusaid seksikaid rinnahoidjaid üldse sellise suuruse puhul vähe...igapäevaseks kandmiseks leiab küll aga mitte igast poest..
tahan endale näiteks mantlit osta.. õlgadest paras aga rinnust kinni ei lähe... nu ikka tüütus on.. mul kahjuks ka ära vajunud... noorena ema ei kiirustanud mulle rinnahoidjaid ostma ja ise ei teadnud ka kuidas valida jne ja sai valesi suurusi ostetud ... ja nüüd kirun seda aega taga...
rinnad hakkasid mul üldse juba 10 aastaselt kasvama ja 15 aastaselt 9-ndas klassis olin ainuke kellel suured rinnad olid ja suurus oli siis juba 70D... kuna oli väike kool siis poiste poolset kiusamist ja narrimist oli palju.... väga palju...
koguaeg olen endale väiksemaid ringu tahtnud mis oleks pringid ja püsiks ka ilma toeta üleval...
minuarust pole mu rinnad isegi seksikad.. :(
 
oeh 18. detsember 2008, kl 14.52
tea, et sa pole üksi!
 
t 18. detsember 2008, kl 15.07
kui sa ei ole just väga piik ja normaalkaalus, siis on 80 ümbermõõt suure tõenäosusega liiga suur. suure rinnaga peab rinnahoidja tugevalt ümber olema. aga muidu on alati lahenduseks kaalust alla võtta, vähenevad ka rinnad - ma sain 80G pealt 70E peale, hulka kergem
 
inge 18. detsember 2008, kl 15.18
Sama siin, rinnahoidja numbriks 80F ja mingi kreemitamine ega trenn ei aita-kui pole geenidega ilusat nahka etteantud, siis lihtsalt pole.
Olen praegu 40 aastane ja avalikult riidest lahti enam ei võta, sest pilt on hirmus. Samas, las olla nii, see pole eluküsimus-olen harjunud pesu tikutulega tagaotsima ja trennis sportrinnahoidjat kandma.
Kui sulle aga lõikuse mõte ja hind sobib, siis miks mitte lasta end kohendada.
 
jaman ka 18. detsember 2008, kl 15.21
mul jälle vastupidi, võtsin meelega kaalus juurde, et rind suurem oleks.Sain suuremaks ja pringimaks ka, aga nüüd jälle mujalt liiga paks.Kumb jama siis hullem on?Saledaks tagasi ka ei ihka, sest siis kaob rind kuhugi ära(3 last imetatud)
 
t 18. detsember 2008, kl 16.35
kõige tähtsa, hoida tuleb rindu. rinda ei hoia mitte rinnalihased, aga nahk ja kude. seega tuleb vältida sed,a et need gravitatsiooni tõttu välja veniks. hea rinnahoidja on väga oluline ja eriti veel sportides peaks kindlasti õiget pesu kandma. bravissimo.com ja brastop.com lehel on hea valik
 
x 18. detsember 2008, kl 17.26
Kas kasutad pille? need suurendavad rindu tohutul määral. ma hakkasin pille kasutama ja rinnad paisusid meeletult. nii halb oli. nüüd läksin üle rõngale ja rinnad läksid normaalseks.

kui sul loomulikud nii suured, siis ei oska aidata.
 
kuu 19. detsember 2008, kl 16.15
Üksikutel juhtudel rahastab ka haigekassa rinna vähendamisoperatsioone, kui suudate ära tõestada, et rinnad tekitavad seljavalusid ja teisi tervisehädasid. Te lihtsalt ei jõua neid kanda. Mõni jälle kadestab teid.
 
nohh 19. detsember 2008, kl 19.16
Mida sa seal ikka kadestad kui ära vajunud.
 
Küsin ka juurde 19. detsember 2008, kl 21.41
Mul normaalsed rinnad, aga tahaks ka väiksemaks neid, et ei peaks mingit rinnahoidjat kandma ja oleks üldse mugav. Kas tehakse op, kui selleks tegelt mingit vajadust pole? Enda soov vaid.

Õel olid ka suured rinnad aga peale sünnitust ei jäänud neidt midagi eriti järele, joppas tal.
 
nii hea 20. veebruar 2015, kl 20.00
kas pole hea, suurte tissidega ikka mehed vaatavad
 
nii heale 21. veebruar 2015, kl 11.23
vaatavad pigem iroonitsevalt. vbl tüesti mõnele meeldivad suured rinnad, aga minu mees ütleb, et mul kõige ilusamad, mahuvad pihku ära.
probleemist siis. mina teeksin vist ikkagi opi. vanaduses venivad rinnad nabani. no ei ole ilus.
 
:))) 23. veebruar 2015, kl 19.30
80H
ei kurda :DDD mehed ümber sumisevad
 
imelik 23. veebruar 2015, kl 19.39
mõnel siin Fsuurusega selg armetult valutab. aga mõnel tõeliselt hiigelrinnalisel miskipärast nagu ei valutaks. ei kavatsegi midagi väendada, teenivad tissinäitamisega raha ja väidetavalt elavad kenasti. (vbla nemad treenivad hoolega seljalihaseid).
 
tissiekspert 22. märts 2016, kl 03.44
Kui on seljavalud, tuleb teha trenni ja seljalihased tugevaks saada. Rindade mudimine aitab ka. Võin abiks olla nii treeningul jalgu kinni hoides kui ka rindade massaazil.
 
Iti Maija Kuusik 15. mai 2019, kl 15.33
Mul oli kunagi sama probleem aga ma rääkisin mehele ja ta aitas mind. Ta hammustas mul mõlemast rinnast pool ära niiet alles jäid umbes kaks sõrme ja seutse varvast. Aga tutikarvadel läks hästi, need olid lillad edasi.
 
16 aastane 15. mai 2019, kl 15.34
Tean mis tunned, mul nii hull ei ole aga ikkagi oma klassi kõige suuremad.
Ma peaksin vist ära lõikama. Ma iga päev olen masenduses kui ennast peeglist vaatan.
 
Jeir9ü 15. mai 2019, kl 15.34
Ise tead mida räägid v?
 
a 15. mai 2019, kl 15.35
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!