Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Nahaarst Tallinnas
 
hädaline 03. veebruar 2009, kl 19.03
soovitage palun hädalisele tõesti head nahaarsti Tallinnas.
 
siiri 04. veebruar 2009, kl 08.48
ilmselt pead tasulisse pöörduma, sest nahaarstidele järjekorrad pikad, kedagi eraldi välja tuua ei saa, kõik, keda külastanud, suht ühesugused
 
anka77 04. veebruar 2009, kl 11.49
Proovi tasulisse nt.Karell Arstikeskus
 
Õnnelik patsient 04. veebruar 2009, kl 11.58
Ainult ja ainult dr. Miron Zagnin. Tõeline arst Tallinnas.
 
n 04. veebruar 2009, kl 12.14
Toomas Vessin 1314,
õismäel, praktiliselt järjekorda pole, aga kui asjalik, ei oska öelda.
 
eheh 04. veebruar 2009, kl 16.32
Sellepärast polegi järjekorda ...
 
hädaline 04. veebruar 2009, kl 18.24
tänud soovituste eest!
 
m 16. märts 2009, kl 19.19
Olen Vessini juures käinud - äärmiselt ebameeldiv kogemus.
Kui probleem uuesti tekib, lähen saan ta käest diagnoosi ja siis otsin mõne asjalikuma arsti.
 
njah 19. mai 2009, kl 15.02
Ma ei soovita ka selle Vessini juurde minna...samuti oli ÜLI ebameeldib kogemus. See ongi nii imelik, et meedias pasundatakse, et minge kontrollige seda ja toda ja siis kui lähed saad sõimata. Milleks üldse seda sots maksu maksta, kui abi ikka ei saa. Jätke see raha mulle alles ja ma lähen tasulise arsti juurde, kes mind ei sõima.
 
herilane 19. mai 2009, kl 19.10
Näen, et siin teistelgi Vessiniga halbu kogemusi.
Minusse ei ole keegi põhikooli ajast alates nii ülbelt ja üleolevalt suhtunud, kui see dr Vessin täna.
Esiteks mängis netis pokkerit, ei vaadanud minu poolegi - kui kuulis, et sünnimärki kontrollima, ohkas teatraalselt "issand jumal küll" - ja otseses mõttes mõnitas mind, et ma ei tee sünnimärgil ja keratoomil vahet ja kuidas ma ei tea, et keratoom ei saa minna halvaloomuliseks. No sorry, tõesti ei ole meditsiiniteemades spetsialist - ja pealegi soovitas mul nahaarstile tulla perearst, nii et mind lolliks tembeldades tembeldas ta tegelikult lolliks minu perearsti. Isegi arst arvas, et peaks näitama, dr Vessin aga naeris mu välja.
 
,,, 19. mai 2009, kl 21.07
ja sellised arstid meil ongi,loe ja imesta ja midagi pole teha.Äkki peaks hakkama kuskile üles panema neid nimesid,kes patsiente mõnitavad ja naeravad.
 
m 19. mai 2009, kl 21.16
mina käin dr. Kersti Kivimägi juures sadama medicumis. ainult kiita saan - väga põhjalik arst, väga meeldiv. pole ammu nii hea arsti juurde sattunud.
 
vvv 19. mai 2009, kl 21.19
dr Kivimägi Medicumis ja dr Konno Magdaleenas
 
to herilane 20. mai 2009, kl 10.18
:) mul oli täpselt sama kogemus ja samal päeval ka. Võiks tõesti need ülbed arstid kuskile üles panna, et keegi nende juurde ei läheks!
 
.... 20. mai 2009, kl 10.45
no aga palun, tehke teema: ARSTID, KEDA EI SOOVITA! ma jägiks ka seda enne, kui end kellegi juurde regan.
 
naine 20. mai 2009, kl 10.46
Käisin aastaid tagasi dr.Toomas vessini vastuvõtul. Psoriaas oli diagnoos. Ega ta õieti vaadanudki nn psoriaasi !!!!!!! analüüside tegemisest kõnelemata.

Sattusin aastapäevad hiljem dr.Miron Zagnini ja oh imet - mul ei ole olnudki psoriaadi ( analüüsid tehti !!!!!)

Tema on ARST.

Muide, tal peaks olema ka eravastuvõtud- tema külastuse eest ei ole ükski raha palju.
 
einoh 21. mai 2009, kl 19.49
Huvitav küll, millised analüüsid psoriaasi näitavad, täielik lollus (kui just nahatükki uuringuks ei võeta)
 
lah 22. mai 2009, kl 13.05
Mina kiidan ka doktor Kivimäge Sadama Medicumis, aastaid tema patsient ja abi olnud niipalju. :) Temaga olen juba pikka aega täiskasvanute aknest puhas ning ka on ta ilma mingi sarkasmita ära kuulanud mured sünnimärkide ja päevitamise osas ja alati asjalikku nõu andud. :)
 
naine 25. mai 2009, kl 11.32
to einoh
Just nahatükk võetigi.
 
aga 25. mai 2009, kl 20.32
mis maksab visiit eraarstile?
 
N 25. mai 2009, kl 20.36
Mina käisin Hiiul dr. Grete Põdra juures väga meeldiv arst
 
ketu 07. juuni 2009, kl 19.09
mul mure aknega. palju seal medicumis visiit ja ravi umbes võib maksma minna?
 
... 07. juuni 2009, kl 19.15
Ida- Tallinna keskhaiglas on tasuline vastuvõtt odavam, 215.- eeku.
 
N 13. august 2009, kl 13.06
Eelmainitud Vessiniga sama kogemus - tema terminoloogias on igale nahahaigusele üks termin - psoriaas(olen seda mitmelt inimeselt kuulnud). Töötab juba aastaid Viimsis ja on täiesti arusaamatu, miks selline ebameeldiv inimene seal töötab. Aga noh..ta ei ole Viimsi haiglas ainuke ebameeldiv arst.
Ise üritan ka juba suve algusest saadik dr.Grete Põdrale aega saada..aga ei ole veel õnnestunud. Aga siiski soovitan teda;)) Täna on ka terve hommiku Hiiul telefon kinnist- tooni ainult andnud:((( Good luck!
 
K. 03. september 2009, kl 19.23
Kas keegi teab öelda kas dr. Kersti Kivimägi sadama medicumist ka naha seenhaigusega tegeleb? Nimelt Hiiul arstil käies pidin käima kahe erineva nahaarsti juures- ühe juures aknega ja teise juures seenhaigusega..
 
jah 03. september 2009, kl 19.25
tegeleb. ise käin tema juures. ta võtab kohe sult analüüsid ja laseb tuvastada, mis seen on ja siis valib ravi.
 
Kogemused 03. november 2009, kl 15.56
Kommenteeriks Dr Vessinit puudutavat teemat: käisin oma dermatiidiga tema juures ja oh sa imet- muidugi oli diagnoosiks psoriaas. Ei soovita antud arsti absoluutselt, kuna patsientide vastu tundub tal olevat täielik apaatia. Samuti soovitas ta mul võimalikult palju päevitada, arvestamata, et mul on suht hull pigmentatsioon.
Igatahes abi ma ei saanud ja teste tegemast ta keeldus- kõigil inimestel on allergiad oli vastus minu palvele testide tegemise kohta.
 
abitus 03. november 2009, kl 18.57
Ka minul tekkis vajadus kiireks naharsti poole pöördumiseks.Ainus
vaba arst oli Dr. Vessin(nüüd tean,miks)Peanaha ja päraku ümb-ruse probleemiks muidugi psoriaas,raviks salvid ja päike. Abi polnud kummastki.Päraku sügelus-pärmseen,juustel seborröa .
Täiesti mõtetu arst ja patsientide aja- ja raharaiskaja.
 
hmm 11. november 2009, kl 13.31
mis ravimeid see dr vessin teile siis kirjutanud on?
 
kai 12. november 2009, kl 00.01
Sama kogemus Dr.Vessiniga.Ka psoriaas.Tean teisigi kes tema juures käinud on ,ikka sama diagnoos.Ebameeldiv vanamees oli.Ei soovita.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!