Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Nahaarst Tallinnas
 
ma 12. november 2009, kl 00.05
Dr.Vessin töötab Õismäe polikliinikus
 
patsient 12. november 2009, kl 18.11
Fertilitases Mare Aarne.
 
valdur 14. november 2009, kl 22.11
Sai ka aasta algul Vessini juures Õismäel käidud. Visiit kestis 2 minutit ja soovitati synnimärkidega minna eraarsti juurde. Huvitav, kas kellegil temaga positiivseid kogemusi ka on? Kui kellegil pole visiiditasust (50 eeku) kahju, siis soovitaks teda - saate unustamatu elamuse
 
grete 15. november 2009, kl 16.00
Minul tekkis suvel küünarnukkidele mingi lööve, algul villid ja siis läks asi täitsa käest ära. Kuna hirmsasti sügeles, tahtsin kiiresti arsti juurde ja kõige kiiremini sain aja Vessini juurde. Vaatas korraks ja ütles, et psoriaas. Mis tegelikult oli, ei teagi, iseenesest läks paari päevaga ilma ravimiseta siis üle ja tagasi pole enam tulnud. Lisaks mul oli probleem ühe varbaküünega, ise kahtlustasin küüneseent, tema vaatas korraks peale, ei mingi analüüsi ja ütles, et niisama varba olen ma kusagile ära löönud. Tänaseks kogu küüs mul hukas. Lisaks sain sõimata, et kannanahku raspliga korras hoian. Raspel pidi jalgade kõige suurem vaenlane olema ja seda ei tohtivat üldse kasutada, huvitav, miks siis ka professionaalsed pediküürijad seda kasutavad? Nüüd panin aja kinni Hiiule, et varbaküünt siiski näitama minna. Telefoni teel oli raske tabada registratuuri, aga aja sain juba 3 nädala pärast Leivo juurde.
 
mm. 15. november 2009, kl 17.53
Millises kliinikus dr. Miron Zagnin töötab? Kus see asub? Keegi oskab öelda. Olen ta nime googlesse trükkinud, kuid olen saanud erinevaid tulemusi.
 
kass 16. november 2009, kl 09.38
Zagnin minu teada Pelgulinna haiglas.
 
nt 16. november 2009, kl 09.46
dr. Zagnin võtab vastu LTKH Kopli polikliinikus
Registreerimine (ka e-variandis):
http://www.ltkh.ee/index.php?page=289
 
mm. 16. november 2009, kl 10.20
Tänud vastuse eest :)
 
tean 16. november 2009, kl 11.56
dr.Zagin töötab mitmes polikliinikus, Pelgulinna, Kopli ja veel era.
 
patsinet 18. november 2009, kl 13.47
Oleksin pidanud dr. Vessinit enne googleˇdama kui tema juurde läksin täna. Tõesti oli väga ebameeldiv kogemus, sain konkreetselt sõimata ja enam ei lähe. Võtan analüüside vastused ja otsin kellegi parema. Võimalusel vältige!!!!!!!
 
hmm 18. november 2009, kl 14.47
aga miks te kohe välja talle ei ütle, kes seal loll on?:P
 
rahulolu 30. november 2009, kl 23.22
Oh, jumal tänatud! Ma juba kartsin, et olen ainus kel Vessiniga probleemid olnud. Täielik ajukääbik. Liiga nõuka-aja arst, teadmised puuduvad täielikult. Mõtlesin soovitada noorel neiul, kes pärast mind järjekorras oli, kohe koju minna ja mitte raha raisata. Mul oli tõesti sellest 50 kroonist kahju.
 
Ingrid 01. detsember 2009, kl 16.54
Appi-appi! Paar postitust tagasi ütles keegi, et oleks pidanud dr Vessinit guugeldama enne minekut. Mina tegin seda ja esimene link rahuldas mind - tunnustatud arst. Sain - imede ime! - temale juba järgmiseks päevaks numbri ja taas kord - imede ime! kaheminutilise visiidi lõpuks diagnoosi psoriaas! Ta ei öelnud sõnagi, ulatas retsepti, pidin ise küsima, mis mul siis viga on. Ahjaa, midagi ta siiski soovitas: päevitada, võimalikult palju alati ilma päiksekaitsekreemita (sest need ju tekitavad vähki!) ja ikka siis, kui päike seniidis! Hullumeelne, selline arst tuleks vastutusele võtta! Ja kirjutas mulle välja mingi eriti kange hormoonkreemi. Perearst imestas ka Vessini jutu peale ja soovitas mul tingimata ka teise arsti juures konsultatsioonis käia. Täna käisin Hiiul dr Aime Kanguri juures. Kui meeldiv arstikülastus! Jäin visiidile hiljaks ja olin üleni piinlikkust täis, aga kujutate ette, tema ei tahtnud mind kabinetist lõpuks äragi lasta, muudkui rääkis, kuidas ma oma nahka hooldama peaksin! ja ütles, et see hormoonkreem on liiga kange ja seda ei soovitata enam. Samuti lükkas ta tagasi psoriaasijutu ja imestas, et kuidas on võimalik, et Vessin soovitas mul seda kreemi ka näo peale (kaasa arvatud silmalaule määrida)! Tõesti, ma olen vihane, et selline arst üldse tegutseb. Täiesti vastutustundetu. Propageerib nahavähki ja asjatut hormoonravi...
 
Klient 11. detsember 2009, kl 21.32
"Vitaclinika" nimelisest asutusest soovitaks kõigil eemale hoida! Kui ravi arstiks juhtub olema veel Dr. Sarap siis see mees võib teile soovahetusoperatsiooni ka ära teha. Peaasi on härra Sarapile tulu teenimine, ta teeb operatisoone mida tegelikult ei ole vaja teha ja annab patsiendile teada operatsiooni ulatusest alles operatsiooni laua ääres. Ütleb, et on vaja lõigata ja kõik! Hoidke sellest lihunikust eemale kui elu armas.
 
Shokis 21. detsember 2009, kl 19.29
Käisime 4-aastase lapsega dr Toomas Vessini juures Õismäe Polikliinikus. Lapsel olid punnid (molluskid), mida meie teadmisel ravitakse külmutamisega. See arst aga vaatas last ja ilma ette hoiatamata pigistas oma küüntega lihsalt ühe punni katki, nii et veri tuli välja. Mina küll ei näinud, et ta enne seda käsi pesi. Õde küll ruttas joodi peale panema. Siis aga käskis koju minna ja pigistada kõik punnid sedasi küünega katki. Külmutamine pidi tema arvates valusam ja mõttetu olema. Või siis pintsettidega, kui meil juhtub kodus olema, aga küüntega olevat ikkagi kõige parem. Kui küsisin, kas selline küünega pigistamine tema poolt on hügieeniline, siis ütles, et vanasti tehti ka kõiki kõhukoopa operatsioone paljaste kätega, ilma kinnasteta. Ei tea, kas ka küüntega?
Jäi tunne nagu hambaarst oleks koju saatnud ise hammast välja tõmbama.
Laps nuttis terve tee kuni koduni, sest arsti käitumine oli külm ja rabe ning ootamatu küünerünnak ja jood tegid muidugi haiget.
 
anu 21. detsember 2009, kl 20.50
Sarap on jah vaid raha peal väljas :( ja kogu see vitakliinika
 
piilu 26. detsember 2009, kl 23.05
Mida te selle günakoloog Vessini juurde ronite oma nahahädadega, kukkus günekoloogina @!#$ ja nüüd on nahaaarst.
 
kia 27. detsember 2009, kl 19.24
Autor: Shokis
Aeg: 12-21-09 19:29

mina teeks sellise asja peale skandaali ja esitaks pretensiooni selle arsti pädevuse kohta.
 
soovitan 29. detsember 2009, kl 12.15
mare aarne. väga kompetentne ja inimesena meeldiv. töötab mitmes kohas.
 
liisu 14. jaanuar 2010, kl 20.37
Oh õudust...dr Vessin õismäel:S See arst ei kõlba mitte kuhugi. Olen ta juures kaks korda käinud, esimene kord ei mäleta mis diagnoos oli, aga oli ka mingi paar punni näol, mis kestendasid. Teine kord juhtus olema just sel nädalal ja täitsa kogemata, ei mäletanudki et tema juures kunagi eelnevalt käinud olin. Kabinetti sisenedes tuli aga meelde, et selle tüübiga oli eelmine kord juba ebameeldiv kogemus- selline suvakas suhtumine, isegi otsa ei vaata. Seekord oli asi aga veel hullem. Nii kui sisse astusin, vaats korraks mulle otsa ja küsis, akne jah?! Kusjuures mul näos vaid mõned üksikud punnid, probleem seljaga. Ma ütlesin siis, et jah ilmselt, siis hakkas kohe retsepti kirjutama. Ütlesin, et mul seljal ka on, et seal on hullem. Ta ei reageerind üldse ja kirjutas välja mingi vedeliku millega end määrida ja tabletid nimega Doxy-M-ratiopharm 100mg. Ei ühtegi analüüsi, isegi mitte pilku mu seljale, kohe antibiots ja valmis. ei küsinud kas ma üldse võin neid tablette võtta, et ega mul mingeid haigusi pole, millega neid tablette tarbida ei tohi. Noh ja eks ma siis sain oma retseptid kätte ja läksin usinalt ostma, siis hakkasin tablettide kohta lugema ja jutt selline: kasutatakse klamüdioosi, puukborrelioosi, koolera, süüfilise, katku ja akne vastu (ja just sellises järjekorras). Peale selle on max aeg 21 päeva, tema aga kirjutas mulle 2 kuuks need välja. peale 21 päeva tuleks kontrollida juba maksafunktsiooni,neere ja verd, sest võib tekitada maksa jne haigusi. APPIII.... unustage ära, need tabletid jäävad küll ära, enne pean nõu uue arstiga ja tõesti, kui tervis kallis, siis ärge minge dr Vessini juurde, mis siis et tema juurde kohe aja saab- teadagi miks nii kähku. Ja üleüldse on nahaarstidega see kogemus, et mida kiiremini aja saad, seda jubedam ja mõtetum arst on kah. Nii et hunnik pappi läinud dr vessini ja tema "tarkuste" peale ja nüüd lähen tasulisse et ikkagi professionaalset abi saada.
 
ehmunud 28. jaanuar 2010, kl 20.01
Pean ka juba mainitud dr.Vessini kohta kirjutama. Lihtsalt loen ja imestan kuidas saab selline arst üldse arstina töötada. Mina käisin tema juures näonaha probleemidega. Nägu on väga probleemne. Olen tema juures juba korduvalt käinud ning ammu tõdenud, et ta ei ole hea arst. Visiidid kestavad tavaliselt 2-5 minutit (nii kaua kuni retsepti kirjutamiseks läheb) ja ta ei vaadanud mulle isegi otsa. Kirjutas aga retsepti näovedelikule ja tablettidele, millest eelmine postitaja kirjutas. Lugedes sinu postitust, tekib hirm sest mina olen neid tablette söönud 2-3 kuuri.
Rääkimata sellest, et tema suhtumine on alati olnud ülbe ja väga vastik. Selle arsti juurde ei lähe enam kunagi !!!!
 
liisa 31. jaanuar 2010, kl 10.49
Ei ole halb reklaam kui räägin teile oma kogemusest dr.Vessiniga?Mul on tekkinud näole pruunid plekid.
Eeldades saada abi nahaarstilt (kuna pidin söitma pikemaks ajaks troopikasse)pidasin vajalikuks konsulteerida arstiga.
Tol ajal olid nimetatud doktori küüned haiged.Psoriaas?
Minul kästi panna defektidega nahale puudrit!
ja sedagi väga üleolevalt.
Selle 50.kroonise visiiditasuga oleksin vöinud parem ahju süüdata?
 
sas 01. veebruar 2010, kl 09.43
Ja ja ka mina olen selle Vessini juures käinud. Esimest korda ütles, ta mulle, et mul on allergi jalanõudest kannal, kui ütlesin, et olen terve suve varbavahe plätusid kandnud, et see koht pole jalanõudega kokku puutunudki, siis diagnoosiks jäi ikkagi allergia jalanõudest -kirjutati hormoonkreem, see muidugi lahendas probleemi, aga ainult ajutiselt. Nüüd 4 aastat hiljem lõi see jalatsiallergi mulle kõhule ja seljale, ometigi ma seljas saapaid ei kanna. Läksin vastvõtule -jälle Vessini juurde. Aga oh imet vastupidiselt Teie kõigi kogemustele soovis arst näha kõiki mu jalatsiallergiast haaratud piirkondi. Uuris ja puuris väga tählepanelikult. Seekord vastus -naha ärritus ja tedagi millest.... Süüdi on Lenor, vaatamata sellele, et olen kasutanud seda viimased 5 aastat. Kirjutati jälle see sama hormoonkreem ja nüüd sain ka tabletid. No teada on, et hormoonkreem on tugev ja mõjub, aga probleemi see ei lahenda.
 
kkk 02. veebruar 2010, kl 20.50
Soovitan Sirje Liivi. Ülimalt meeldiv arst. Võtab vastu erakabinetis Tatari tänaval. Vaadake www.nahaarst.ee
 
L 05. märts 2010, kl 09.20
Tahtsin ka natuke Vessinist kirjutada. Olen tema juures käinud juba umbes viiel visiidil, põhjuseks näol väikesed punnid (ninaümbruses ja nüüd ka lõual). Esimest korda kirjutas välja mulle mingi tõrvashampooni ja kreemi, see aga ei aidanud. Sellele järgnesid antibootikumi kuur ja muud kreemid, kusjuures iga kord kui seal käin vaatab ta samuti peale paar min ja kohe kirjutab rohu välja. Iga kord on jälle mingi erinev haigus vms. Viimati käisin paar päeva tagasi lootuses, et äkki nüüd võtab analüüsid aga kus sa sellega, muidugi vaadas peale korra ja kirjutas juba välja mingi jubeda haisuga vedeliku kuhu sisse pidin ise kallama mingit pulbrit, mida tegelikult süstitakse :S panin seda siis näole ja nüüd on nägu lausa õudne, paari punni asemel on terve nägu punniline ja kipitab ning sügeleb. Täiesti õudne. Naharsti järjekorrad on muidugi tohutud, niiet pole õrna aimugi millal järgmise aja kuhugi saan. Mina oma jalga üle selle ukse enam ei tõsta. Ei soovita mitte kellegile!!
 
Keegi kuskilt lähedalt 14. aprill 2010, kl 17.54
http://www.derma.ee/htmlfiles.php?id=53

Pole käind ega plaani minna ka:)
 
triin 15. aprill 2010, kl 10.50
Dr Sirje Liiv!
 
-L- 20. aprill 2010, kl 23.00
Kui palu võib Kersti Kivimäe visiit maksta sadama Medicumis?
 
-L- 21. aprill 2010, kl 20.04
Ma mõtlen tasuline visiit...Tavaline on 50.- aga selle aja oleks saanud alles suveks. Lähen juba homme.
 
Liisu 21. aprill 2010, kl 22.23
Soovitan Miron Zagnini LTKH Kopli polikliinikusT. Aega jah peab ooama, aga tasub ära ootamine- põhjalik ja meeldiv arst
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!