Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Nahaarst Tallinnas
 
Ro 26. mai 2010, kl 10.02
Mul ka selle Vessiniga negatiivne kogemus.Oli käe peal lööve ja Vessin hakkas seda lihtsalt pastapliiatsi otsaga surudes kraapima(wtf!?!?), ja siis ütles et ma söön midagi liiga palju või midagi liiga vähe, et ma uurigu ise välja mida ja oligi kõik.
 
seenemure 26. mai 2010, kl 13.30
Nii vana teema ja ei kedagi, kes oleks sattunud ka hea arsti peale, või hoitakse neid teadmise kiivalt omale.

Vessinig, Õismäelt, ütles ise, et ega nahahaigused pole ravitavad, aga aasta mürgitas mind, veidi tõmbas haigus tagasi, aga lahendust ei saanud.

Miron Koplis, ka teda olen tüütamas käinud, esimene kord jättis väga asise mulje ja ka ühest punetisest sain vist tänu ravile lahti. Aga küüneseene kohta ajas segast, see tähendab, et rääkis esimese kohtumise valguses vastakat juttu.
Nüüd lähevad juba sääred kärna ja ei abi kusagilt, otsin ka.
 
kuulge 27. mai 2010, kl 16.18
inimesed ma ei saa teist aru, on olnud ebameeldiv kogemus ja te lähete jälle ja jälle sama arsti juurde tagasi, otsige siis endale uus arst issake...
 
Ljuska 28. mai 2010, kl 17.29
Mina soovitan Maigi Eiseni Tõnismäe polikas, sünnimärkide kohta ei tea öelda ,aga minul olid ka punnid näos ja õhetus ja sügelus ja sain diagnoosiks rosacea ja nüüd aasta ravinud mind .olen väga rahul.
 
--- 29. juuli 2010, kl 16.07
Absoluutselt sama teema.
Käisin VESSINI juures visiidil, kuna tekkisid punnid käele ja sõrmedele.
Kuna probleem häiris, võtsin tasulise visiidi, et kiiremini saada. Mingi 200 maksis. Pole väga suur raha, kuid mahavistaud ikkagi.
Korra vaatas möödaminnes käe peale, mõmises midagi, ütles, et psioraas. Suhtumine oli tõesliselt ebameeldiv, üleolev ja mõnitav, kui küsisin mõningaid täpsustustavaid küsimusi, kuna tahtsin teada saada, mis siis viga on. Ahjaa, minu psioraas oli pärilik, ning seda saab ravida solaariumiga ja mingi megakalli kreemiga, mille ta mulle kirjutas.

Kuna ei juhutnud umbes kuu ajaga midagi, konsulteerisin tuttava arstiga, sain mingi vene kreemi, ja paari päevaga läinud.

Jäle, ebameeldiv ja tõeline häbiplekk arstide mainele.

Kuidas selline arst veel töötada saab seal, vaadates juba kõike vastukaja internetis tema kohta?????
 
püha taevas 29. juuli 2010, kl 17.36
Autor: sas
Aeg: 02-01-10 09:43

...Süüdi on Lenor, vaatamata sellele, et olen kasutanud seda viimased 5 aastat....

Ise on kärnas juba aastaid aga kasutab Lenorit....tule taevas appi.
 
Helen 21. oktoober 2010, kl 09.23
Toomas Vessin on tõesti kõige jubedam arst kelle juures käia. Ka ainult halb kogemus...
 
Merks 28. veebruar 2011, kl 17.56
Ma lähen proovin selle Vessini ära varsti. Täna panin aja. Eelkirjutajate jutu põhjal tekkis selline hasartlik huvi tema isiku suhtes. Ja noh, ega ma pole suu peale kukkunud ka:)
 
Merksile 15. märts 2011, kl 22.58
Anna teada,et kuidas läks
 
no nii nagu eelnevadki 22. märts 2011, kl 12.47
Käisin siis ka täna selle Dr. "Vesiniku" juures. Probleem iseenesest pole suur. Meelekohas on mingi rasvkude naha all..sellised kaks infektsioonita ca 04.mm läbimõõduga. Läksin arstile kuna kosmeetik ütles et peab minema.
Läksin siis sisse. Istusin toolile ja Dr küsis..mis viga, näitasin ja rääkisin et tekkisid kunagi peale põletikuliste punnide pigistamist. Tüüp vaatas mingi suurendus klaasiga korra ja kutsus kõrvalt kabinetist kellegi naise ala õde vms..see ütles et minge erakliinikusse Vita vms oli see. küsisin et kas mingit saatekirja vms ei saa kuhugi...ja mees vastas ei saa midagi... :D. Muidugi tema suhtumine alla igasuguse arvestuse töiesti eba eetiline. Läksin siis välja helistasin sinna Vitasse sealt küsiti kohe kas saatekiri on...ma muidugi vastasin et ei pidavat vaja olema...naha arst väitis nii...helistasin siis tagasi sellele Vessinile ütlesin, et oleks vaja ikkagi saatekirja, sest muidu pean seal erakliinikus uuesti arstile minema kus pean maksma konsultatsiooni eest 500EEK.i...et mis mõtte sel nagu on kui ma just käisin teie juures... :S...pmst maksamegi seda sots maksu niisama....
Kokkuvõtteks siis nii palju et sõitisn taksoga kohale 5eur plus visiit 3,2euri ja muud ei midagi...
Igatahes mina seda asja nii ei jäta...ja teen sellele haigla juhtkonnale selle tüübi kohta esildise...üritasin ka helistada ravijuhile nii mõnedki korrad...kuid siis lugesin et see olla just nädal aega tagasi kinga saanud :)...personali juhti ei õnnestunud ka tabada...haigekassast õeldi et võite teha kirjaliku põõrdumise...
Sellised kogemused Dr Vessinist ja meie raviasutuste juhtivorganitelt....
 
soovitan 22. märts 2011, kl 13.08
dr Siiak Qvalitasest Narva mnt 7. ta võtab ka Hiiul nahahaiguste kliinikus vastu. meeldiv naisterahvas.
 
H 26. juuni 2011, kl 22.05
Nüüdsest võtab ta vastu Hiiul - soovitan!
 
loe ja imesta 26. juuni 2011, kl 23.10
Käisin ka hiljuti Vessini vastuvõtul- ta nüüd Mustamäel. oma hämmastuseks kuulsin ka diagnoosi-psoriaas, noh jah, ise arvasin , et alletrialööve nikliga kaelaketist. Tänaseks lööve kadunud, mingeid salve -kreeme kasutamat. Ma loen ja imestan, et kõigil psoriaas äkki-
 
lassu 30. juuni 2011, kl 19.22
Kristi Pendrege ka ebameeldiv kogemus :-(
 
... 10. juuli 2011, kl 13.09
Kõik muudkui kiruvad siin Vessinit, õelge talle otse mis te temast arvate ja tehke kõik kaebused sinna raviasutusse siis hakkab midagi toimuma ka, siin niisama jonnides ei muutu midagi. Vesipea muudkui vahetab töökohti ja teenib head raha. Paljud ebapädevad arstid lihtsalt jooksutavad haigeid mööda linna ja abi ei saagi.
 
Madis 17. november 2011, kl 13.20
Dr. Vessenil ongi ainult kolm dignoosi, psoriaas üks nendest. Vältige teda!!!
 
mina 20. november 2011, kl 23.47
käisin ka vessini juures diagnoos rasunäärmete põletik sain mingi vedeliku 20 eurise mis kuivatab meeletult näonahka. eelnevalt käisin hiiul haiglas seal diagnoos rosaatsia sain salvi see ei aidanud vahetasin arsti ja saingi vessini juurde,kelle dianoos õige on? .paar aastat tagasi öeldi hiiul et nahalest siis rosaatsia ja nüüd vessin pani uue diagnoosi nahapõletik.ma ei saa aru kas niipalju kui on arste on ka eri diagnoose
 
huvitav tõesti 29. november 2011, kl 00.08
Dr Vessin diagnoosis ka minul psoriaasi aastaid tagasi, nüüd neid asju lugedes mõtlen, et peaks teise arsti juurde minema, äkki ei olegi sellist haigust.
 
hmm 02. detsember 2011, kl 03.41
On yks puu,mille nimi on Neem,selle puu oli,voi olist tehtud kreemid aitavad naha hadade vastu.Kes inglise keelt oskab googeldagu.Yks hea inglise brand on NeemPeople.Ei oska oelda,kas Eestist saab neid tooteid tellida.
 
Maire 26. mai 2012, kl 10.47
Käisin 24. mai 2012 dr. Toomas Vessini vastuvõtul. Perearst soovitas. Maksin 16 euri, et teada saada, et kõik probleemsed kohad mu nahal on psoriaas. Võib-olla tõesti. Ja et kõige vastu aitab päike ja doktori poolt väljakirjutatud hormoonsalv. Päike muidugi aitab. Kuid see arst peaaegu et ei vaadanudki mu nahka, ja oli nii ükskõikne ja üleolev tõesti, nagu ma siin teistegi kogemustest loen. Ma ei soovitaks seda arsti. Võib-olla on ta tark, aga selline suhtumine patsienti... Tundsin, nagu oleksin seal ruumis üleliigne. Halb kogemus. Ärge minge dr Toomas Vessini juurde, kui te ei taha negatiivset emotsiooni!
 
TeOleteLollidRSK 27. mai 2012, kl 10.11
TE ei saa vist halligi aru te võiks öelda kuhu minna ja mis number, mis on tasuta mis tasuline, mitte oma lugusid jahuda siin, ma üleni punnides, sügeleb ja pean siis neid teie pikki ibaseiklusi läbi lugema lootes et leian mingisugusti kasulikku informatsiooni aga ei.
Et kui teie arvate et see arst ei sobi või mida iganes, äkki teil ongi lihtsalt üks ja sama diagnoos ???
Inimene kes tahab kiiresti abi saada, seda siit küll ei leia !!! Ehe klatsinurk.
 
ally 27. mai 2012, kl 13.33
Dr. Tedremets Liina Lasnamäe medicumis. Väga tore ja asjalik. Tasuline vastuvõtt 22 eurot. Registreeruda saab internetis medicum.ee
 
vene 05. august 2022, kl 13.15
Vessin ei ole Doktor. Ta mürgitab teie keha rumalate ravimeetoditega
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!