Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kes on võidelnud pikaajalise tupeseenega
 
haige pilvik :( 21. mai 2009, kl 11.41
kõigepealt vabandan kohe ette, et seda teemat jälle leierdan, aga mure tõesti väga suur....

kas on üldse võimalik saada seenest lahti?
see mure on mind juba üle aasta igal kuul kummitanud. arst kirjutab ainult klortimasooli ja fluckonasooli - aga need ei aita! pole nüüd neid 3 kuud manustanud - proovisin igasugu käismüügi asjadega konrtolli all hoida (cynocup aitas pärsi kenasti), aga eile lõi jälle nii jubedalt välja (lausa haavad on)...
ma ei kasuta pille, sidemeid ega tampoone (soetasin mooncupi), pesen oma puuvillast aluspesu 60 kraadiga. kasutan kondoomi. pesen teepuuintiimgeeliga, ma ei kujuta enam ette, mis ma veel teha saan. arstile järgmine nädal, aga ma ju tean juba, et kirjutab jälle neid klotrimasooli kapsleid... ehk oskab keegi midagi soovitada, et saaksin arstilt küsida, sest olen aru saanud, et kui ise ei küsi siis ei saa ka.

tänan ette vastanuid
 
hädaline 21. mai 2009, kl 12.06
vaata, ehk on sul ka liiga happeline keskkond ja mõni seen seda armastab. Proovi soodaga loputada ja apteegis käsimüügis on Alcagyn küünlad, need on aluselised. Minul natuke aitab. Seent ei ole, aga kui 3-4 päeva olen soodavanni vahele jätnud, hakkab kipitama ja punetama kõik.
 
L 21. mai 2009, kl 12.39
Soovitaks sellist preparaati. Täiesti looduslik ja olen ise abi saanud http://www.farma24.ee/?cid=275&lang=et Kuna seda igalpool pole, siis vaata raviminfost enne järele, kus apteegis sees
 
haige pilvik :( 21. mai 2009, kl 13.06
lisan siin veel, et sõin kuu aega ka lacto sevenit, aga ei midagi... ka c-vitamiini organismi tuegevdamiseks. didat ei ole proovinud...
 
! 21. mai 2009, kl 13.12
Mind kimbutas seen pidevalt paar aastat. igasugu ravimeid ja küünlaid kasutasin. Mind päästis selline asi et loobusin pesukaitsmest. Uskumatu, sest olin küll ka küll kuulnud et pesukaitsme kasutamine igapäev on kahjulik, aga ma ei uskunud. Nüüd kasutan ainult päevade ajal (söön pille).
 
tiiu 21. mai 2009, kl 13.14
Võtan juba 4 aastat igal kuul ühe kapsli fluconazoli. Tunnen , kui hakkab kuivaks tõmbuma ja kihelema, siis pole enam mõtet viivitada, võtan kapsli ja järgmine kuu aega on jälle hooleta. Arst ütles, et jäängi neid elu lõpuni võtma kuna pole teada, millest seen tekib. Tekkis aga seen mul antibiootikumi kuuri tagajärjel.
 
haige pilvik :( 21. mai 2009, kl 13.37
to tiiu:
mul tekkis ka antibiootikumi kuuri tagajärjel. kui sa flucanozoli nii kaua võtnud oled ja aitab siis ok - olen kartnud, et kui kogu aeg võtan siis seen selle vastu immuunne varsti. kui esimest korda seda võtsin siis oli ligi 2 kuud rahu majas, aga kui neljanda võtsin siis mõikas ainult kolmeks nädalaks...
 
AB 21. mai 2009, kl 13.46
Kas see pigem ei või tekkida stressist ja sellest, et ise kogu aeg mõtled ja muretsed selle pärast...
Mul endal on ka paar korda seen olnud ja iga kord kirjutati samuti Fluconazol ja see aitas. Vaevlesin enne seent pikalt põiepõletike käes ja olen läbi teinud mitmeid antibiootikumide kuure (sellest arvatavasti tekkis ka see seen).
Soovitan kindlasti lasta teha erinevad uuringud naistearsti poolt, sest igasugused põletikud soodustavad üldist vastupanu.
Seene puhul soovitatakse üle vaadata ka toidulaud. Magusast ja saiast võiks mõneks ajaks kindlasti loobuda.
 
farmareks 21. mai 2009, kl 14.00
käsimüügis farmateks geeli ampullid,teepuubaasil.väga hea asi ja võib kastada ka profülaktikaks.vaevlesin ka seenega kaua ja arst kirjutas mulle ja mehele tablette aga ikkagi tuli probleem tagasi.peale farmateks kasutamist kadus voolus ja seenest vaba.tee läbi kolmepäevane ravikuur ja siis veel 1x nädalas ühe kuu jooksul.ka mehel võib seenepisik olla kasuta näiteks 2x seksimise ajal libestuseks.loodan,et saad abi!
 
vabandust 21. mai 2009, kl 14.43
mitte farmateks vaid FEMIGEEL.palun vabandust läksid nimed sassi seefarmateks on raseduse kaitseks,õige seene raviks on FEMIGEEL.
 
haige pilvik :( 21. mai 2009, kl 15.02
tänan, proovin kindlasti femigeeli.
 
lugemiseks 21. mai 2009, kl 21.17
samal teemal pikk arutelu

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?f=10&i=442475&t=442380
 
kiiresti aitab 22. mai 2009, kl 13.50
tee tampoon teepuu õliga kokku ja hoia väh 8h sees,aitab 2 korraga.
 
j 23. mai 2009, kl 00.06
ravi ka partnerit! ta võib olla seene edasikandja
 
aga 23. mai 2009, kl 00.18
proovi naturaalse jogurtiga iga päev 5 päeva järjest! ja õlut ja veini ei tohi sa kohe kindlasti juua.
 
ave 24. mai 2009, kl 21.54
mul sama jama juba mitu aastat.naistearsti analüüsidest midagi välja ei loe.kõik korras,aga ikka seen platsis.nüüd siis tü kliinikumi uuringule.millest tekib ei tea???ravin ka femigeliga käsimüügi ravim.ja päris hästi aitab.klotrimasoolist ammu loobund.tegi asja hullemaks veel.olen loobunud leiva saia söömisest.ühesõnaga kõigist toodetest kus pärm sees.õlut kindlasti mitte juua,veini samuti.magusat ka söön minimaalselt.see on üks lõputu jama.loodan et said midagi minu nõuannetest.head paranemist
 
mina 25. mai 2009, kl 02.00
olen nüüd peaaegu aasta tarvitanud Probiotikume (118 KR kuuaja norm)ja on väga hästi aidanud.Muidu kõik sama olnud,mis siin ees pool kirjutatud.Ka sagedased pöiehädad,sest seen mõllas kogu aeg.Ja paneksin veel südamele´,et tuleb osta originaal Diflucan kapsel(see flucazolon,millest eespool ka juttu oli).Minule arst kohe ütles,et ega need teised järgitehtud ja odavamad ikka kroonilisele seenehaigele ei aita küll!JÄRGI PROOVITUD-ei aita tõesti!See probiotikum on mul olnud Rhadiofarmi oma,olen ka soolestikutöö sellega kontrolli alla saanud,samuti küüneseenega edusammud.Ei ole mingi müügimees,vaid oma kogemusi jagan,sest tean,kui jube võib see seen olla!
 
krants 25. mai 2009, kl 06.48
ma nii ... ettevaatlikult vihjaks, et kui kindel sa oled selles mooncupis? Äkki on sul mingi allergia selle materjali suhtes vms
 
m 25. mai 2009, kl 10.13
Küsimus, kas sööd palju magusat?

Ma olin ka seenega hädas, aga nägin Dieedidoktoreid (kanal 11, reexeti), kus oli just saade magusat armastavast naisest, kel lausa kõht seenetas! Loobusin magusast ja nüüd OK. Ka kanged rohud ei mõjunud varem.
 
N. 25. mai 2009, kl 10.15
Oled kindel, et see ikka seen? Minul tuli välja, et on hoopis bakteriaalne vaginoos. Ja kirjutati välja mingid suukaudu manustatavad tabletid (pakendis tabletti ja võtta 1 kord nädalas)ja tundub, et see aitas.. Ja veel üks asi mida minu arst soovitas, siis nii seente kui bakteriaalse vaginoosi puhul..Bioclin Multigun Actigel. See on salv mida tuleks siis tuppe panna. Hind jääb umbes 200.- kooni juurde.

Ole tubli ja küll sa lõpuks sellest lahti saad:)
 
puravik 25. mai 2009, kl 11.54

Kas sa veresuhkrut oled kontrollinud? Kõrgenenud veresuhkur tekitab tupes bakterite ja seente jaoks "mõnusa" magusa keskkonna. Olen seda ise kogenud.
 
abiline 25. mai 2009, kl 20.30
suhkur on üldse jama, moosid jms - sees hakkab ju käärima...
 
dok 25. mai 2009, kl 20.59
Shokolaad on eriti kahjulik ja seent tekitav.
Otsi dieedidoktorite arhiivist see teema üles. Googelda ja vaata seda saadet reedeti kanal 11-st
 
miia 25. mai 2009, kl 21.11
ma vist lähen hauda selle seenega,okt kuust saati hädas,kõik analüüsid korras.Arvan ,et on järsku juba sellest mõttest,et mul see seen on.Õudne,sest mul lausa valutab,selline tunne nagu nahk oleks katki,aga tegelikult ju pole.Kõik retsepti ravimid ka ära proovitudja käsimüügi omad ka ja miski pole aitand.Nüüd mõtlen minna psühhiaatri juurde,sest võibolla on depressioonist .Vähemalt lähen kurdan oma muret,sest kaotada pole midagi.Ja muideks toitun täiesti tervislikult,ei söö ma saia,küpsiseid.sokol.,tarbin palju puu ja juurvilju.Hulluks ajab,vist olengi juba.
 
dok 25. mai 2009, kl 23.04
Kui analüüsid on korras, siis ju pole seent!
Võib-olla Sa ei taha alateadlikult seksida?
 
dida 25. mai 2009, kl 23.04
mind aitas väga edukalt dida
http://www.farma24.ee/?cid=275&lang=et&PHPSESSID=8dee0584aa6a4bd5d2169a3d5178402d

aga muutsin ka toitumisharjumusi, magusat ainult harva ja siis ka mõrushokolaad, ei mingeid gaasilisi jooke, kokat jms. saiakesi-torte-kooke ka mitte. sea-, veiseliha söön väga vähe. ja piima ka ei joo, vahel veidi kodujuustu ja kohupiima.
 
miia 26. mai 2009, kl 17.08
to dok ,aga mis see siia puutub,et ei taha seksida
 
n34 26. mai 2009, kl 17.24
Vaheta arsti, vabalt võib kasuks tulla.
 
. 26. mai 2009, kl 21.23
mõtlesin ka et vaheta arsti,otsi omale kogenud ja hea arst, selliseid leidub veel, soovitaks sulle kohe nimeliselt Tallinnas, aga ei taha nime siia kirjutada. ja veel , võid ka homöopaadi juurde minna , ta üsna tõenäoliselt saab ka sind aidata , kompleksselt , mida süüa jne. , kui ikka mure suur proovi kõiki võimalusi.
 
asdf 27. mai 2009, kl 07.25
ehk oleks suureks abiks kui tagumikku pühkida ikka eestpoolt tahapoole vähendades pärasoole seente sattumist
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!