Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kes on võidelnud pikaajalise tupeseenega
 
vastupidi kõik 28. mai 2009, kl 10.32
Millest see seen sul siis tekib, seda ei ole arstid tuvastanud?
Ma näiteks vastupidiselt sinule kasutan pille 10 a , kasutan tampoone, alakeha pesen lihtsalt tavalise veega, ei mingeid intiimpesugeele ega midagi. Ja pole mingeid seeni.
 
vastupidi kõik 28. mai 2009, kl 10.35
aga loomulikult ei ole ma ka magusasõber, leiba-saia eriti üldse ei söö. õlut jm pärmi sisaldavaid asju ka mitte, antibiootikumine pole iial tarvutanud, pesukaitsmeid samuti mitte.
 
Nurse Betty 28. mai 2009, kl 11.54
Kondoom võib samuti seenetekitaja olla. Aga su tupefloorast tuleks külv teha, et täpselt teada saada, milline seen (või näiteks ka bakter) on haiguse põhjustaja.
 
vaheta 31. mai 2009, kl 00.24
oma arst välja ja nõus eelmisega,lase külv teha ja põhjalik uuring.Ausalt öeldes mulle jutt tuttav,ka minul ei ole tavaprovis midagi välja tulnud,aga kui ravin,siis vaevused kaovad-järelikult ikka oli seen!!!!!!!!!
 
stringid 31. mai 2009, kl 18.23
Muide üks hullemaid seenetekitajaid on just stringid.Nad nühivad kogu aeg edasi tagasi jalgevahel neid baktereud.Sealsamas on kuseteed,sealsamas pärak.Väga ebatervislik.Aga jah,ilu nõuab ohvreid.Ja sünteetilised materjalid:((
 
Ka hädaline 01. juuni 2009, kl 20.00
Proovisin seda Microclin Multigun Actigeli, kolmas päev käsil hetkel ja tõesti aitab, tundub olema etem kui Klotrimazol, kuna seda saab ka sissepoole panna. Ja loomulikult ainult puuvillane pesu ja ei magusale /viimane on minu jaoks muidugi tõeline katsumus:P/
 
fakt 02. juuni 2009, kl 21.31
ära aja enam kunagi intiimpiirkonnas karvu ja pese ennast veega ning loobu kondoomidest ja pesugeelidest

ja alles siis kasuta klotri...whatever ja muud ja näed 'imet' mis jääbki surmani kestma

karvad seal ongi asja võti
 
Murelik 03. juuni 2009, kl 20.13
ka mul on seenega probleeme olnud. jama algas 15a kui pesin ennast altpoolt saunaseebiga. ja sellest ajast see mind kummitama jäigi (nüüdseks olen 20). pole küll teab kui tihti, 3-4 korda aastas, mis tegelikult on siiski liiga palju. tjah, seda stringide kandmise asja olen ennegi kuulnud, ja pean tunnistama et enamus mu aluspesu - mis aluspükstesse puutub - ongi stringid.
naistearstil, kes on pelgulinna naisteosakonna peaarst, dr. Naima Toomikas, tegi mulle analüüsid ja ütles et pole midagi. andis infovoldiku ja ütles ega seda ei saagi tegelikult teada, millest see seen tekib. vot mõtle siis nüüd eks... siiani olen kasutanud koltrimasooli kreemi või neid küünlaid, suhteliselt vastikud mõlemad, aga on aidanud. samuti üleeelmisest sügisest on põiepõletik väga sagedane külaline, läksin lausa uroloogi juurde. nüüd on aasta möödas viimasest sealkäigust, lähen uuesti kontrolli, kahjuks on peale tema viimast külastust siiki põiepõletikku paar korda esinenud.
AGA tahaks ju sellest kuramuse seenest lahti saada, väga tüütu külaline on:( olen kuulnud et antibiootikume võttes tuleb võtta sisse mingi kapsel, mis ei lase seenel tekkida (antibiootikumidest on see mul ka tekkinud) kuid mu perearst ütles et misasja, sellist asja pole olemas. võta nüüd kinni...ükski arst ei aita:(
 
teemaalgataja 04. juuni 2009, kl 10.49
käsin arstil ära ja nagu ma juba arvasin sain 4 flukonasooli, millest ühe pean mehele andma. kasutasin seda multicyn actigeli ka - see, tundub, et täitsa hästi mõjus, igatahes kasutan seda edaspidi ka profülaktika mõttes. aga tänan väga igasugu soovistuste ja kaasarääkimiste eest. ehk saab ikka kunagi sellest jagu ka....
 
to stringid 05. juuni 2009, kl 09.47
sa vaata üle oma eluviis, pigem tekitavad seent ropp elu ja preverssed harjumused,kubised ju bakteritest.muide stringe kuhu mahuks väljarippuv pärasool ja tankiaku ei toodeta
 
loori 05. juuni 2009, kl 10.35
No mina ei tea, kas olen seenest lahti saanud või ei , aga igatahes pool aastat pole mul küll enam seent olnud. Kusjuures vahepeal olen mitu korda olnud vahekorras mehega, kellelt varem sain ALATI seene ( tema ei ole ennast kindlasti ravinud ). Minu nipp on see, et olen juba umbes pool aastat absoluutselt iga päev joonud ära ühe pudelikese Helluse joogijogurtit.
 
nhnhnh 05. juuni 2009, kl 22.44
to:Autor: to stringid
Aeg: 06-05-09 09:47
Ropp ja must?Seen ei ole bakter,mis tekib vaid mustusest,usu seal on palju muidki tegureid.
Ja võib tekkida ka siis,kui kasutad iga päev kallist ja tuntud pesugeeli ning kannad puuvillast pesu.
Nii et ei tea sa midagi,vaid targutada oskad siin.
 
väeh 08. juuni 2009, kl 11.09
aitab kui pügalik rasvavoldid puhtaks lakub
 
sama siin 09. juuni 2009, kl 11.49
olin samasuguse murega üle aasta kimpus, mul aitas see kui eelmise spiraali välja võtsin, olin kuu aega ilma ja siis lasin uue paigaldada. Ära ei taha veel sõnuda, aga kuskil 8 kuud olen jälle rahus elanud:)
 
kaia 09. juuni 2009, kl 22.02
mina olin ka palju aastaid hädas selle tüütu seenega.Arsti poolt soovitatud rohud ja geelid kõik läbi proovitud Ei aidand ükski.Pesen ainult lasteseebiga ja muud seepi kodus põhimõtteliselt ei kasuta,sest omal kaks tütart.Mina sain lahti nii,hommikul ja õhtul loputasin tuppe nõrga söögisooda lahusega ja päeval panin sinna vahele selle ümmarguse meigivatiku,et seen ei ärritaks ja sügelust oli vähem.kui sügelema hakkas pesin ja panin uue vatiku.ah ja enne kui vatiku panin määrisin veel selle koltrimasooli kreemiga.Aapteegist ostsin selle pumba ja sellega ikka korralikult loputada. jõudu katsetamisel!
 
päike 11. juuni 2009, kl 08.24
ära jätta magus, alkohol..kõik,mis toidab seent..muide seen võib terves organismis tugevalt sees olla ja kõiki organeid kahjustada, eriti maksa..ja tavaliste uuringutega välja ei tulegi..soovitaks mingit teed,mis sisaldab maarjaohakat..teha sellega kohe miinimum 3 kuu kuur.
dida on lyhiajaline lahendus, soomes myyakse candida forte nimelist,mis väljatöötatud organismi puhastamiseks seenest.
ja teepuuõli võib ka paljudel seene välja tuua(väga tugev)..ära kohe kindlasti tee endale 2 tunniseid teepuuõlitampooni seansse..
 
Citosept! 11. juuni 2009, kl 17.43
Olen samuti seenega kimpus olnud, nii umbes 2 korda aastas. Viimasest korrast on aasta möödas. Nii kui kihelema hakkas võtsin greipfruudi seemne ekstrakti Citosepti tilgad, lahjendasin veega ja klõmm alla (Jood ära! Mitte ei määri end välispidiselt). Ja seda 3 korda päevas, lubatud maksimum kogus - kindlasti lahjendada veega või nagu soovitatud apelsini mahlaga. Mulle igatahes aitas. Igaks juhuks konsulteeri veel apteekri või arstiga.
 
majanduslangus 12. juuni 2009, kl 22.23
greipfruudi seemne ekstrakt pidi rinnavähki tekkitama lugesin ühest ajakirjast.
 
tea 13. juuni 2009, kl 14.56
citroseptile eelistage citroplussi. See on mahetoodang, efekt sama.
 
klapp 13. juuni 2009, kl 15.41
Mul tekkis ka kunagi, tugeva lõhnaga dušigeelist ilmselt. Katsetasin teepuuõlikapsleid ja gefilust, aga neist ei olnud küll miskit abi, ainult leevendas.
"Õnneks" tekkis mul ootamatult hambapõletik, mille puhul hambaarst kirjutas 5tbl mingit antibiootikumi, D-tähega algas nimetus.
Avastasin meeldiva kõrvalnähuna, et olin seene kogemata maha tapnud ja lõhnasin nagu lilleke, st normaalne keskkond oli nädalaga taastunud.
Tulemus on igatahes püsinud mitu aastat, hoolimata sellest, et käin ainult stringidega. Kuid üritan hoiduda ülehooldamisest, sest see tapabki ju need vajalikud bakterid ära ja seen saab asemele ronida. Nii et lõhnavaba intiimpesugeel ja usaldusväärsed partnerid muidugi.
ndorofeeeva 14. aprill 2023, kl 08.57
Diflukan ilma retseptita - https://onlinecheappills.com/diflucanee... Soovitan.
 
Eeva S 16. aprill 2023, kl 04.51
Mina lasin pursata sisse vahelduseks teistel meestel just selle tagamôttega, et neil ehk spermi koostis erinev, kui omal mehal. Tundub, et aitab, kui punetab, siis tuleb lasta kellegil muul taas “määrida” vôi “ôlitada”.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!