Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Millised vitamiinid panevad juuksed kasvama?
 
karvake 03. august 2009, kl 20.00
Mis vitamiini ma peaks võtma, et juuksed kiiremini kasvama hakkaks?
 
ah 03. august 2009, kl 22.10
biotiin äkki?
 
mää 03. august 2009, kl 23.37
Vitamiinidest ei tea, aga takjajuureõli soovitatakse kasutada, et määrida juuksejuuri. Pidi suht tüütu ja ebamugav olema, aga tulemus hea.
 
loki 03. august 2009, kl 23.35
Minu teada, juuste kasvu ükski vitamiin ega mineraal otseselt ei kiirenda. Küll aga on terve rida vitamiine ja metalle, mille piisav kogus toidus tugevdab kasvavaid juukseid ja pidurdab nende väljalangemist - (mangaan, vask, raud, vitamiinid B12, B6, foolhape jne)

Aga kui soovid ikkagi proovida, siis küsi apteegist mõnda juustele mõeldud vitamiinikompleksi. Nad seal peaks teadma, mis hea on.
 
karvake 04. august 2009, kl 11.22
kust seda takjajuureõli saab?
 
jh 04. august 2009, kl 11.35
platsenta kapslid- apteegist
siis briorin sampoon- samuti apteegist, kuid soomest. Samuti on selle seerumit müügil. Ja evolina kapslid, anttilast. soomest
 
nuhh 04. august 2009, kl 12.28
emuõli kiirendab 20%
http://www.emu-oil.com/HairLoss.htm
 
abi 04. august 2009, kl 23.03
takjajuureõli müüakse apteegis.
 
kh 05. august 2009, kl 19.38
joo vett ja söö rohelist
 
minaaa 05. august 2009, kl 19.53
ränigeel paneb juuksed kasvama hästi!kasutasin kuud ja juuksed hakkasid rohkem kasvama(hästi palju väikseid karvakesi tuli).
apteegis müügil.
 
aga minaaaaaaa 05. august 2009, kl 22.32
oleksin selle raha eest vist maja osta saanud, mis aastatega juuste peale hakkama panin. langevad ikka. lõikasin lihtsalt nudiks ja ostsin ilusa paruka ja sain vähemalt sellest stressist lahti mida igapäevaselt kannatasin - et kammides oli selg karvu täis ja igal hommikul pidin oma harvu karvu mingissegi soengusse sättima ja paksu lakiga üle laskma. ainuke, miks lõpuks tundus aitavat, oli spirulina. soovitan osta 290 tbl-ne karp spirulina diet tablette (igas apteegis pole aga tuleb kõige soodsam), ja süüa neid ikka 2-3 karpi järjepannu. mind veenis seda sööma asjaolu, et rahvastel, kes söövad palju mereande igapäevaselt, on väga head juuksed. spirulina on vetikas mis sisaldab x head asja. tumerohelised tabletid, karbil kirjas palju võtta, mina võtan 4 iga päev ja pidevalt. vahepeal tegin vahet, siis langes jälle rohkem (no mõni cm on mul ikka juukseid peas, päris kiilaks ei taha ajada, kodus olen ilma parukata).
sinu asi muidugi, aga irmkallid shampoonid jms on küll jama, asi algab seestpoolt.
 
nono 05. august 2009, kl 23.30
mereandidel ja merevetikatel pole ju rohkem ühist, kui see, et nad on asunud meres. spirulina on merevetikatest. ma apteekriga rääkisin ja küsisin just spirulina efektiivsusest juuste kasvus. apteeker ütles kategooriliselt EI, spirulina ei tee teie juustele mitte midagi! no ausalt. oleks ostnud. sest ilmselt "aga minaaaaaaa" oli seda kunagi varem ka siin maininud, et spirulina paneb juuksed kasvama.
siis soovitas apteeker ränihappegeeli. ostsin ära suure pudeli (neid on seal erineva suurusega), matsuatsin seda sisse ja ausalt öelda ei saanud aru, et tolku oleks. siis ostsin mingist odavast butiigist vene takjajuure õli. 37 krooni vist. kasutasin seda kaks korda nädalas, pool-1 tund enne pesu. see pani juuksed lõpuks kinni. siilid hakkasid ka kasvama.
 
nonoo 06. august 2009, kl 10.04
platsentavedelikku (mustas karbid ilma e-vitamiinita) kasutasin ka pool aastat. ei midagi! need ei mõjunud. juuksejuures sibul oli lihtsalt nõrk ja ilmselt oli mu sees midsagi väga paigast ära, miks muidu selline jama, et juuksed pihkudega ära tulid. sõin kalzimag-i ka, kaltsim-magneesium-zink. lasin arstil teha põhjaliku verenaalüüsi, kontrolliti mineraale, kõik korras. ilmselt siis lihtalt stress, mida ise ei tundnud, elu oli lill!
 
muri 06. august 2009, kl 10.21
minul pani juuksed kinni takjajuureõli. müüakse igas suuremas marketis ja apteegis. mina masseerisin peanahka, panin vannimütsi otsa ja lasin kuskil pool tundi mõjuda. maha pesta on tüütu (peab vähemalt kaks korda shampoonitama), aga see tõesti mõjub. mõnikord jätsin ka ööseks pähe ja hommikul pesin välja. juuste väljalangemist võib põhustada ka mitte sobimatud juustehooldusvahendid.
 
mõõk 06. august 2009, kl 10.33
takjajuureõli on ainumas asi mis kõõma vastu efektiivselt aitab... lisaks muudele headele omadustele
 
pikajuukseline 06. august 2009, kl 12.00
A mis paneb juuksekasvu kinni ja võtab lokid ära? Sirgendajat mitte pakkuda.
 
Priorin 07. august 2009, kl 11.30
Ei tea, kas Eestis on müügil, ehk seal Yliopiston apteegis, Eestis kusagil on ka.

Rohust saab lugeda: http://www.yliopistonapteekki.fi/fi/apteekkipalvelut/tuotteet/pages/keywordresults.aspx?keyword=priorin&pagetype=1

http://www.yliopistonapteekki.fi/fi/apteekkipalvelut/tuotteet/pages/product.aspx?pagetype=1&catalog=yasalescatalog&productid=2013142%28yabasecatalog%29

On päris kallis küll, aga AITAB! Piisab 90 kapselit, toime algab ehk nädala pärast. Oma uued juuksed hakkavad turritama.



Ise kasutanud ja julgen öelda, et raudselt see preparaat pani mu juuksed kinni pärast ebaõnnestunud blondeerimist juuksuril.

Mögin oli liiga kaua peas, juba pisarateni valus. Pärast olid toad karvu täis.



Ausalt - mul pole mingit kaubanduslikku huvi propageerida seda, kirjutan sellepärast, et ise lausa nutsin, kui tolmuimejad mu juustest umbes olid.

Mingi tibi ka pole, aastaid 50+.
Oma pakse juukseid päris tagasi ei saanud, aga vähemalt pähe jäid. Nüüdki teen aeg-ajalt väikese kuuri. Mul on kogu elu ilusad vööni juuksed olnud.
 
soovitus 08. august 2009, kl 08.36
vana hea retsept - kaeva üles takjajuuri, peenesta need ja leota tulises vees. Hiljem pese ja loputa selle takjajuure leotisega pead.
Teine hea vahend on katasitta pähe määrida (juustesse hõõruda). (Ei ole narrimine!)
 
kats 08. august 2009, kl 09.35
mina hõõrun riitsinusõli pähe ja lasen tunnikese seista enne mahapesemist. juuksed on kohevad ja püsivad kaua puhtad
 
vanasti 09. august 2009, kl 11.40
sai shampooni asemel munakollasega juukseid pestud, see küll ei vahutanud nagu shampoonid, aga tegi juuksed puhtaks ja läikivaks.
Aga kuna küsimus oli juuste kasvamisest, siis ei tea ka muud soovitada kui looduslikke vahendeid (takjajuur, kanasitt jms); ka rukkileivaga pesemine pidi olema hea.
 
vanasti 09. august 2009, kl 11.46
sai shampooni asemel munakollasega juukseid pestud, see küll ei vahutanud nagu shampoonid, aga tegi juuksed puhtaks ja läikivaks.
Aga kuna küsimus oli juuste kasvamisest, siis ei tea ka muud soovitada kui looduslikke vahendeid (takjajuur, kanasitt jms); ka rukkileivaga pesemine pidi olema hea.
 
? 09. august 2009, kl 13.44
mis asi on katasitt? kanasitt? see haiseb ju nii võikalt, kuidas saab normaalse haistmisega inimene seda omale pähe panna? peab ikka peast sõge olema, et seda teha. jälk!
 
a 09. august 2009, kl 22.12
ilusad paksud juuksed saad (kellegi kogemus), kui paned pähe rukkileivamaski, hoiad 30 min., siis pese rohke veega maha.Tahan ise ka katsetama hakata, aga aega võtab väljapesemine.
 
mina 09. august 2009, kl 23.25
kuidas teha rukkileivamaski
 
mina 09. august 2009, kl 23.31
kuidas teha rukkileivamaski
 
mask 10. august 2009, kl 10.49
leotad leiba nats aega leiges vees, siis mäkerdad selle sodi pähe ja ongi.
lisan: kanasitt ei haise sugugi nii võikalt kui nt seasitt. Ja muide - kunagi toonitati juukseid hobusekusega, mis sa veel selle kohta ütled? (see oli küll rohkem seal lõuna pool maades).
 
E 10. august 2009, kl 11.02
Nahale,juustele ja küüntele aitab ikka E vitamiin.Ka seksuaalsusele muide.
 
f 10. august 2009, kl 14.20
Tsink ka.
 
Inimene 16. juuli 2016, kl 06.29
Mina olen kasutanud kookosõli ning ma ei ole märgand eriti et hakkaks kasvama kuid ma kavatsen proovida ka muna, mesi ja kokkosõli segu. See pidi aitama juuke kasvule nii et parast juuksepesu sellega on üks cm juures
 
Gerli 04. mai 2018, kl 16.05
Biotiin 10 000 või vähemalt 5000 mcg paneb kasvama küüned ja juuksed.
http://www.kiirtestid.ee/et/c/juuksed

Olaplexi soovitan juustele ka väga. Noori juukseid tuleb juurde ja olemasolevaid ei lase ära murduda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!