Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
näo- ja lõualuukirurgi Mustamäel
 
Kristi 07. august 2009, kl 11.37
Palun jagage oma kogemusi Mustamäe haigla näo- ja lõualuukirurgidega. Kelle juures olete käinud ja kuidas rahule jäänud? Mul on vaja seal ette võtta kaks keerukamat tarkusehammaste operatsiooni ning meeleldi läheksin kirurgi juurde, kes tunneb põhjalikult oma tööd ning on ka inimesena meeldiv.

Äkki oskate ka öelda, kui pikad seal järjekorrad võiksid olla?
 
no kuule 07. august 2009, kl 11.50
Kõik on ju diplomeeritud arstid, mitte mingid posijad, et nõu küsdida.

Kas arvad ka, et siin mõni registraator foorumis istub ja sulle järjekordade kohta infi annab?

Võta kätte ja uuri ise!


Näo-lõualuukirurgia Keskus Oü

Sütiste tee 19a
13419 TALLINN
tel.654 3031
 
Kristi 07. august 2009, kl 12.19
Tänan ärapanemise eest! Loodan, et kogu ülejäänud päeva kohtad enda tarkuseastmele vastavaid inimesi! :)

Olen veendunud, et kõigil diplomeeritud arstidel ei ole ühesugune tööstiil ja isiksuseomadused! Olen viimasel ajal paari hambaarsti ja kirurgiga suhelnud ja on ikka erinevused küll! Üks ei räägi mitte midagi, tuleb sõnu suust välja kiskuda. Teine seletab röntgenipildil kõik valgused ja varjud lahti. Kuna mul on alumised tarkusehambad väga keerulise asetusega (väga lähedal närvikanalitele), siis saab operatsioon olema keerukas ja hea meelega võtaksin sellele teekonnale kogenud ja meeldiva kirurgi kaasa.

Ootan teie kogemusi!
 
ahaa 07. august 2009, kl 12.36
Mina käisin novembris dr Karu juures. Sõbra soovitusel. järjekord oli max nädal aega, sain veel päeva valida. Mina jäin tööga rahule. 15-20 minutit, midagi ei tundnud, kuigi puuriti hammas puruks ja kangutati edasi (hammas oli kasvamisjärgus seega paistes ja eriti valus). Alul pani kohe 2 tuimestavat süsti, niipea kui ütlesin et valus on, pani 1 veel juurde, et ikka kindlasti valu ei tunneks. Jäin küll rahule.
 
Kiidan 08. august 2009, kl 20.50
Dr Amor Kaha on kindlasti üks väga hea ja kindla käega arst. Ise käisin tema juures oma raske juhusega ja tulemusega väga rahul. Lisaks on arst ka väga hea suhtleja.
 
kiidan ka 08. august 2009, kl 22.40
Dr.Kaha on lisaks lahedale olemisele veel kena mees ka :D Ja kui tõsiselt rääkida, siis väga tunnustatud lõualuukirurg.
 
Sulla 10. august 2009, kl 11.33
Dr.Karu on kahjuks nüüdseks meie hulgast lahkunud. Dr.Maidvee on väga hea arst, samamoodi dr.Kaha. Mõlemad hästi toredad inimesed ja väga hea käega arstid.
 
Kristi 10. august 2009, kl 12.04
Suur tänu kõigile, kes oma kogemusi jagasid! Panin dr Kaha juurde aja kinni :) Loodetavasti saab ta minu tarkusehambad edukalt kätte vaatamata sellele, et ühe juured närvikanali ümbert kinni hoiavad :)
 
K 10. august 2009, kl 15.25
Mulle Kaha jälle üldse ei meeldinud. Aga võib-olla oli tal lihtsalt halb päev. Mul on nimelt ka üks hammas täiesti igeme sees. Läksin siis tema juurde konsultatsiooni, ta vaatas ja ütles, et tema siin küll midagi tegema ei hakka, pole mõtet ning käskis tavalise hambaarsti juurde minna ja kui valutama peaks siis ibukat võtma. Lisaks oli ta väga ükskõikse suhtumisega.
Aga tõesti, eks igal inimesel on erinevaid päevi!
 
m 10. august 2009, kl 16.01
minul kiskus tarkusehambad välja tavaline hamba- ja proteesiasrt. ühe lõhkumiseks läks 45 min. juured oldi risti nagu konksud. puuris ja lõhkus pooleks, siis kiskus tükk haaval välja. valu ei olnud. uni tuli peale, sest see võttis nii kaua aega. suu väsis ka ära, pidin seda ise lahti hoidma.
 
tõstan 12. november 2009, kl 13.19
Tõstaksin teemat, mul täpselt sama küsimus, äkki kellelgi värskemaid kogemusi.
 
nt 12. november 2009, kl 13.38
Arste ei tea, kuid hambaarsti saatekirjaga tarkusehamba opereerimisele pidavat järjekord olema aprillikuusse (haigekassa raha eest).
 
. 12. november 2009, kl 22.30
Dr Maidveele hääl ka minu poolt!
 
patsient 13. november 2009, kl 05.39
Soovitan dr. Viidebaum Mustamäelt.
 
Liis 13. november 2009, kl 18.38
Dr. Kaha on tõepoolest hästi kena meesterahvas. Minu puhul muretses tema küll rohkem kui ma ise ega mul ikka kusagilt valus pole. Pärast sain opereeritud hambad suveniiriks kaasa.
Aga Dr. Maidvee on ka tore ja südamlik arst.
 
Tom 16. mai 2010, kl 23.43
Mina käisin dr. Maidvee juures ja muljed positiivsed.
 
igal aastal lõikustel 17. mai 2010, kl 11.16
Dr. Viidebaum. Soovitan!
 
operatsioonile mineja 12. november 2010, kl 09.14
Tere!
Dr.viidebaum ja Dr.Maidvee on ajaslikud Doktorid Mustamäel.Esimest korda käisin Dr.viidebaumi vastuvõtul ja nüüd alles hiljuti käisin Dr.Maidvee vastuvõtul väga ilusti seletavad kõik probleemid ära mis inimesel oleks vaja korda sättida hammastel.Ma ise valmistun 2011 sügisel operatsioonile minekuks,mul on vale hambuvus hakatakse mõlemaid lõualuusid nihutama ja alumist korrigeerima.
 
Anne maria 12. november 2016, kl 13.11
Mina käisin dr marge heriku juures maxillas oli palju lagunuid hambaid ja kolm juurt väga tore lõualuu kirurg soovitan
 
Pettumus 29. mai 2023, kl 03.17
Tehke kõike aga ärge minge Mart Maidvee juurde. Käisin murega et lõug paigast, ta oli väga ülbe ning ebaprofessionaalne ütles et teen kõike tähelepanu pärast. Tema tõttu pole ma julgenud edasi minna teiste aratide juurde ning minu olukord on väga palju hullemaks muutunud. VÄLTIGE!!!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!