Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
magu valutab...
 
eerika 16. september 2009, kl 21.47
magu valutab-millest see on tingit?arst annab aga tablette süüa
inimene on juba nii kõhna
Ei räägi endast.
ons kellegil ka maoga probleeme?
ehk oskab keegi midagi soovitada
 
mutt, 45 16. september 2009, kl 22.03
Mina sain maohaavandist küll tablettidega jagu. Nüüd pole juba 3 aastat maoga probleeme olnud.
 
no 16. september 2009, kl 22.09
Oleneb inimese vanusest ja eluviisist. Kõhnumine viitab juba raskemale haigusele kui lihtsalt maovalu.
 
nimetu 16. september 2009, kl 22.09
enne tuleb ikka kindlaks teha mis valutab ja kus probleem pesitseb,ei pruugi olla magu,isegi kui valutab maopiirkond,kui inimene kõhnaks jäänud selle pärast et ei saa süüa,siis ainus väljapääs on arstile minna.

paar aastat tagasi oli minul selline probleem,valud olid maos aga tegemist ei olnud maoga kuigi lähedal,lõpp hea kõik hea :)
 
tean 17. september 2009, kl 10.02
ma tean mida sa tunned ma olen seda põdenud pidevalt...mis rohtusid sa võtad mao puhul
 
naine 17. september 2009, kl 14.34
minul ka alutab magu üle kuu koguaeg,hulluks ajab juba.Söön kuu aega nexiumit siis kuu aega ei valuta ja siis jälle hakkab pihta.
 
jh 17. september 2009, kl 14.36
Ravisin üle kümne aasta magu. Siis tuli välja hoopis, et sooled.
 
liisu 19. september 2009, kl 17.37
mul vennal oli mandliopp-lisaks sellele algasid ka mao valud
alles noor inimene 30 aastane.
kas need kaks asja võivad seotud olla.
lisaks sellele on jäänud täiesti kõhnaks.
võibolla peaks a<rsti vahetama-viga muus organis arvan ma
kellel sarnaseid muresid
 
mann 19. september 2009, kl 18.23
soovitan mao ja soolehaiguste puhuks kalmusejuurt.
õhtul tuleb valmis panna tass külma vett,sinna sisse tl- täis kalmusejuurt,lasta õõ läbi seista ja hommikul kurnata.
saadud leotist mitte keeta,vaid kergelt soojendatult lonkshaaval päeva jooksul juua ;ja nimelt enne ja pärast sõõki 1 lonks,niisiis 6 lonksu päevas.
päevatraditsiooniks 1 tass,rohkem juua ei tohi
10 päevaga peaks toimima või valud ültse kaduma
see retsept on ka iseenesliku kõhnumise kohta
see retsept on ravimtaimed
väga vana tark raamat
edu
 
barbara 19. september 2009, kl 20.58
mul on magu juba aaaaaastaid valutanud. ma arvan, et olin umbes 15 (võin ka mööda panna, ei mäleta aega, kui ei oleka valutanud)...olen käinud korduvalt mõõka neelamas, ükskord on haavandid, siis lihtsalt põletik. lõpuks öeldi, et refluks. rohud ei olnud odavad. öeldi, et ei tohi süüa praetud asju, leiba, saia, tomatit, maitseainetest peaks suht loobuma, gaseeritud jooke ei tohi juua, seened ja liha ei ole kasulikud jne. küsisin otse, kas ma võin siis ainult kodujuustu süüa ja arst ütles, et umbes nii jah. aga minule meeldivad erinevad maitseelamused! seega lõin käega ja ei söönud neid nexiume ja muid rohtusid ka...nii imelik kui see ka ei ole, harjusin sellega, et kõht koguaeg valutab ja ei teinud väljagi enam...
nüüd alles hiljuti käisin homoöpaadi juures hoopis muu probleemiga, rääkisin kõik enda mured ära ja ju siis ta midagi ka mu maole sokutas, enam ei valuta nii väga.
ühesõnaga mul oli on ja jääb see refluks. pärast söömist ei tohi pikali heita ja kummadada, söök tuleb välja kohe.
ja mis ikkagi peamine, vürtsiseid ja praetud sööke ei tohi süüa!

PS ma olen selle meili kirjutamise kõrvalt pool purki marineeritud tomateid ära söönud...nii ei tohi :P
 
maire 20. september 2009, kl 10.34
kõigepealt peaks ikka põhjuse kindlaks tegema. kas gastroskoopia on ikka tehtud? kui pole, siis nõudke!!! head paranemist!
 
z 20. september 2009, kl 10.44
põdrakanepi tee rahustab hästi magu (kui pealsed läinud, siis võib ka juuri teeks kasutada), aga kiire kõhnumine võib olla tingitud hoopis muudest probleemisdest. Veresuhkrut peaks kindlasti kontriollima, et välistada diabeet, sellega ka kõhnub inimene kiiresti. Ja uuringutele tuleb kasvõi käekõrval viia meesterahvas, ise aeg kinni panna ja ukse taha kaasa minna.
Peaks jälgima, et väljaheide ei oleks musta värvi ja et verd sees ei oleks, need näitavad sisemist verejooksu.
 
Maosaar 03. august 2022, kl 02.26
Magu hakkab müdisema ja lööb surve soolikasse. Seal aitab ainult ussirohi ning peale seda tuleb niikui oleks toimeaineks püssirohi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!