Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
nn.näsad kaelal ja kaenlaall
 
mirjam 12. november 2009, kl 11.51
kas neist on kuidagi võimalik kodusel teel ka vabaneda või pean ilmtingimata seda tegema arsti abiga???Ette tänades mirjam
 
x 12. november 2009, kl 12.53
arsti juures ikka
 
Spets 12. november 2009, kl 14.22
mina pole ka nende pärast kohe arsti juurde tahtnud tõtata ja olen kasutanud igasugu nippe, suurematest kahjuks ei saa jagu, aga väiksemad kuivatas ära konnasilmavedelik Duo-Film.
 
naine 12. november 2009, kl 15.43
Papilloomid on need. Apteegis müüakse vereurmarohtu ja kui on suurem siis seo niit ümber. Tekitad hapnikupuuduse ja siis kukub ise ära mingi aja pärast.
 
vastik jah 12. november 2009, kl 16.16
Mul rinnahoidja all ja pidevalt saab haiget ja siis veritsevad.
 
aasalill 12. november 2009, kl 17.51
nendega arsti juurde ikak ei oleks vaja minna,derma apteegist ostsin sellise väikese klaastoru,mille sees vedelik,mida saab näsa peale panna korgi küljes oleva peenikese otsaga,paar korda määrid ja ongi kuivanud,ja oled lati,ka kõige suurematuset,mingi 35 krooni maksab,on küll kirjutatud tõlge vene keelest,et on nahapaksenditele,aga tegelikult ongi just nende näsade jaoks
 
R 12. november 2009, kl 22.11
kosmeetik naksab ära!
 
LyAnn 13. november 2009, kl 14.35
Mitte niiti ei seota ümber, vaid enda juuksekarv. Vananemad teavad rääkida :D
 
Fifi 13. november 2009, kl 15.02
no mis valemiga juuksekarva saab ümber siduda? mul pole need nii suuredki, ja ise kaenla alla siduma ei pääse kah.
arsti juurs sussutati lämmastikuga, sai lahti küll... aga nad, sindrid, tulevad uuesti
 
Ene 13. november 2009, kl 15.08
Minul on nahaarst laseriga eemaldanud need. Võtab hetke vaid aega! Ja no maksad ju ainult see 50 krooni visiidi eest!
 
yks 13. november 2009, kl 16.24
To: aasalill
Palun ütle, mis selle vedelikuga klaastoru nimi on. Muidu ei oska apteegis küsida.

Mina ise ka näsade ja käsnadega hädas. Mul kõrvetati nahaarsti juures näsad ära ja käsnad külmutati lämmastikuga. Kuna käsnadele ühest korrast ei piisa, käisin 3 korda. Aastaid tagasi üritasin kodus Duo-filmiga ühest väga häirivast käsnast lahti saada. Õnnestus ta küll korraks ära saada, aga seejärel kasvas sama koha peale palju suurem ja kõrgem ümmargune moodustis. Seda ei hakanud ka nahaarst lämmastikuga külmutama, soovitas pöörduda kuhugi tasulisse, et laseriga eemaldada. Siis ostsin apteegist selle soolatüügaste külmutamiseks mõeldud ballooni Wartner (kätele). Sellega külmutasin palju kordi seda moodustist. Iga korraga jäi väiksemaks, kuni lahti sain. Ainult nahk on selle koha peal heledam. Samuti olen Wartneriga kodus uutest käsnadest lahti saanud. Aga jällegi: nahk jääb seal heledam.
 
aga 13. november 2009, kl 16.54
kas see tõesti ei ole kuidagi kahjulik kui ise nii nendest lahti saada? Ma ikka käisin erakliinikus kõrvetamas. Aga nüüd aastaga on kaelale tekkinud no 6-7 kindlasti juba ja võib siis koduste vahenditega, ei või mingit tagasilööki tekkida?
 
wwww 14. november 2009, kl 09.39
ma ei julge küll neid ise näppida, mõned võivad olla ju hoopis midagi muud kui need nahanäsad, mingid tumedamad sünnimärgid näiteks mille eemaldamisel võib olla halb tagajärg
 
mul vist on ka paar tükki 14. november 2009, kl 20.49
vabandage lolli küsimust, aga mis on näsa ja käsna vahe ?
 
Hilbert 14. november 2009, kl 20.56
Mu sõbranna lõikas ise küünetangidega ära. Pärast pani teepuuõli peale ja ta on siiani täiesti elu ja tervise juures.
 
Klaara 14. november 2009, kl 23.41
Aga kui need näsad on nt silma ümber?
Mu mehel on juba aastaid olnud need ja aina nagu tuleks juurde, mis siis teha? Nahaarstile ta nagu väga ei taha minna, teda ei sega aga normaalne see ehk ei ole.
 
Mesi 15. november 2009, kl 09.27
Kaela peal olevad naksasin pintsettidega ära, tuleb hästi naha lähedalt võtta.
 
erinevus 15. november 2009, kl 22.34
arvan nii: nahanäsa koosneb nahakihi pindmisest koest ja on nahaga ühte värvi, üsna tipulise kujuga, kinnituskoht suhteliselt väike. ta on süütuma loomuga ja seetõttu ei tekita selle ise eemaldamine komplikatsioone. nahakäsn on tumedamat värvi, lamedam, laiapinnalisem ja ilmselt on selles ka naha sügavamat kudet. üldjuhul on nad selgesti eristatavad.
 
tegin nii 16. november 2009, kl 08.34
MIna sain suurematest lahti selliselt, et sidusin näsad hästi (ma mõtlen siinkohal ikka et kohe väga hästi ) ja kõvasti kinni, selliselt ei pääsenud veri neid enam toitma ja nad kuivasid ära. Väiksemaid olen suvel ühe kollase lillega kuivatanud - mis selle nimi on kahjuks ei tea, vanaema kunagi õpetas ja sellest ajas kasvatan aias ühes nurgakeses seda umbrohtu, et end ravida.

Üsna ebameeldiv lugu seoses nendega - käisin Egiptuses toruujumas ja äkk tundsin, nagu keegi oleks naksanud kaenla alt. Vaatasin ringi ja nägin, et mingi pisike kala näksas, ja ta tegi seda nii, et lausa verele läks :) Jube valus oli...
 
spets 16. november 2009, kl 15.24
Selle apteegis müüdava klaastorukeses rohu nimi on Supertsistotel ja ongi vereurmarohu ekstakt.
 
Yxic 16. november 2009, kl 15.50
08.34-le: kui sellel kollaste õitega taimel on tugev oranži värvi mahl, siis on see harilik verehurmarohi /symphytum officinale/ ja seda kasutatakse tõepoolest konnasilmade, soolatüügaste, psoriaasi ja sügeliste raviks. õitseb maist septembrini.
 
kata 17. november 2009, kl 17.49
tsistotel ei ole verehurmarohi, see on hoopis leelise vesilahus, kõrvetab ära
 
Meravi 06. november 2015, kl 23.44
Õunaäädikaga määrida mitu korda päevas ja nii mitu nädalat- kuivavad ära!
 
Meravi 06. november 2015, kl 23.46
Õunaäädikat tiba lahjendada veega, kui kardate, et liiga kange!
 
infoks 31. juuli 2018, kl 15.59
Mitte mingil juhul ise näppida vaid ikka arsti juurde. Päris õudukas tuleb peale, kui lugeda siinseid soovitusi, küll niidi või küünetangidega..
 
Naine 57 31. juuli 2018, kl 20.12
Minul tekkis alles kuu aega tagasi silma juurde, kardan, et kasvab veelgi suuremaks. Oleks kaela peal, siis ei häiriks, aga väga lolli koha peal on. Ei tea, miks need üldse tekivad.
 
N60+ 01. august 2018, kl 11.19
Olen ise samuti kasutanud õunaäädikat ja toimis hästi.
 
Andrus64 27. juuni 2020, kl 11.05
Õla peale on suur punn tekkinud ,ning aastatega suuremaks paisunud . Olen aloje mahlaga määrinud pigistanud mahla punni peale .sai ka papistopi proovinud ei aidanud . aga väiksemad punnid papistopi abil olen vabanenud .Kukkusid rätikuga keha kuivatamisel peale duži all käimist.
samsung 26. jaanuar 2024, kl 15.27
Silma lau peal,ei uskunud seda niidi juttu,aga 5.päevaga kadunud....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!