Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Reumaatiline sidekoe haigus
 
to artriitik 17. veebruar 2010, kl 18.03
ega sa viimati apteeker ole kes läbimüügi pealt palka saab
 
vups 17. veebruar 2010, kl 21.16
Eks iga ravim ole keemia, aga päris jumala peale ka lootma ei saa jääda.
 
arvamus 17. veebruar 2010, kl 21.16
Mul on aga vastupidised tulemused. Isa jätab aina hüvasti erinevate tablettidega, sest tervis kisub vanuigi aina paremaks tänu nendele toidulisanditele, mida ma talle viin. Arst aina vähendas koguseid. Lõpuks ütles, et teeme vahe ja vaatame. Kui vaja, võtame uuesti "ratsiooni".
Ju need on IMEROHUD, kui saavad jagu sellistest asjadest, millest kemikaalid ei saa.
Statiinid läind. Betaloc läind. Varsti lõpetab insuliinisüstid. Ühikud on aina langenud. :)
Aga see ikka nii, et on neid, kes on arsti ja apteegiusku.
Ka mul on tuttavaid, kes proovisid kuu või kaks mõnda toodet (mitte neid, mida mina kiidan :D) ja panevad kõik ühte patta: toidulisandid on jamad. Aga mida loodetakse saavutada 1-2 kuuga, kui haigus elati külge aastatega??? Vähemalt 6 kuud. Siis hakkaks looma ka kesisemate toidulisanditega.
Kui me oleme uuestiloodavad tervikuna 7 aastaga (siis on isegi uus kont tehtud), siis toitudes õieti ehk siis toidulisandite abiga, saaks endale totaalselt uue ja terve keha teha. Kui ei usu, siis mina aidata ei saa. Nii paraku on. KÕIK on uuendatav ja remonditav. Vahendid peavad õiged olema.
Tugevat tervist teile tablettide neelamiseks ja seedimiseks!
 
n40 18. veebruar 2010, kl 10.07
Hahaa. Kasutasin ka ise aastaid betaloci, sest reuma oli äge ja ma pragktiliselt ei liigutanud ennast. Kui sain tänu rohtudele jalad alla ja hakkasin käima, siis jätsin ka betaloci ära.
Tegemist on erinevate asjadega! Liigesed ei parane võluväel, küll aga saad liikumisega parandada vererõhku, pulssi jne., mis tihti on seotud stressi, söögi ja mitteliikumisega.
Minu pulss ei alanenud tänu "võlutablettidele" vaid minu toitumise ja liikumise harjumuste muutmisega. Liigesed on mul haiged ja neid terveks ei ravi ükski tablett, oma eluviisidega saan aga oma elukvaliteeti pikendada.
 
vups 19. veebruar 2010, kl 12.23
Mina jätkan niikaua kuni tarvis on.
 
n36 19. veebruar 2010, kl 12.55
Ma suhtun oma haigusesse täpselt samamoodi nagu n40 :) Palju saab ennast aidata oma eluviisi korrigeerides. Liikumine on A ja O. Inglise keeles on hea väljend "use it, or lose it".
 
n40 19. veebruar 2010, kl 15.08
Ega ju virisemine ei aita, ikka aitad ise ennast. Muidugi on vahel kohutav olla, siis jälle tunned rõõmu kui parem on. Üritan tänase tuisugagi teha üks tunnine lumessumpamine.
 
mõtlik 19. veebruar 2010, kl 16.11
aga mida teha siis kui jalad peaaegu ei kanna ja iga sammul tahaks karjuda? jätan kõik tabletid võtmata ja rooman õue, sest tarvis muuta eluviisid ja toitumine tervislikuks? ärge ajage pada oma toidulisanditega!
kui ikka olete haigestunud reumasse ei aita vaid positiivselt mõtlemisest vaid tuleb ikka ravida. ilma ravita reumast terveks ei saada, tegelikult olete koos surmani.
muidugi PEAB end liigutama.
 
vups 19. veebruar 2010, kl 16.58
To: mõtlik,

Õige suhtumine!
 
Kasv läbi kannatuste 20. veebruar 2010, kl 17.34
Mõned ei oska teisiti. Las siis kannatavad valu. Ma jällegi ei arva nii. Pakkusin, et saadan lugemist, kuidas samade hädadega inimesed on oma valudest vabaks saanud. Ju ei otsita isegi väljapääsu. Mu tuttav kannatas ka 50 aastat. Enam ei valuta.
Loodan, et leiate abi tablettidest.
 
vups 20. veebruar 2010, kl 21.44
Autor: Kasv läbi kannatuste
Aeg: 02-20-10 17:34

Kas sa ei arva, et mõne pealtnäha ''lihtne liigesevalu'' on tegelikult sügav organismis olev probleem (tihti ravimatu probleem)?
 
Vupsile 21. veebruar 2010, kl 10.29
Millegipärast ei arva idameditsiin midagi sellisest väljendist nagu "ravimatu probleem". Kui keegi meist ei oska integraale lahendada või ei jaga tuumafüüsikat või ei osa redoksreaktsioone või grammatika lonkab......, siis ei tähenda see ometi seda, et keegi ei oska. Nii on paljude asjadega. Idas ravitakse paljusid meie meditsiini mõistes ravimatuid haigusi. Seal räägitakse energia seiskumisest ja üldse on nendel hooooopis teine arusaam meie omast. Tihti aga on viga vaid selles, et rakud ei saa normaalselt oma ülesandeid täita, sest teatud ained on vajaka. Niiii lihtne see ongi. Anda kehale VÕIMALUS tegutseda nii nagu vaja või anda talle tablett kemikaaliga, mis sunnid teda midagi tegema...? Kas jõuetule hobusele on vaja anda süüa või piitsa, et ta vankrit veaks?
Kas siin rubriigis kirjutajad on kõik nende vaegustega sündinud? Pigem on need ikka omandatud aja jooksul. Seega ka remonditavad. Uut jäset me veel ei ole võimelised kasvatama, aga Venemaal on uuringuid, ja tulemuslikke (esialgu küll loomadel), ka selles valdkonnas. Niiet ei ole siin mingit müstikat. Vaja on vaid teada, kuhu, kuna, miks ja millisele "nupule" vajutada :)
 
Edulood kodukal 21. veebruar 2010, kl 10.34
Soomlaste liigesteprobleemidele aitas
http://www.vipsales.ee/documents/FITLINE/edulood/4_Gelenik_Fit_kasutajate_tagasiside.pdf

Me vist ei erine neist eriti. Võibolla ei tahaks paralleeli tõmmata "vodkaturistiga", aga muidu samasugused :)
 
liisu 21. veebruar 2010, kl 18.06
on olemas selline liigesetoit gelenk nahrung,viisteist aastat tagasi kasutas seda mu 85-ne aastane ema ja konksus sõrmad hakkasid niipalju liikuma et sai veel sokki kududa,oli müügil draamateatri vastas apteegis
ja üleüldse hakkab kõik peale mõtlemisest,kui ikka on omaks võetud et enam lihtsalt ei parane siis nii ka on
 
liisu 21. veebruar 2010, kl 18.13
ka meil oli 15 aastat tagasi müügil liigesetoit gelenk nahrung,sai draamateatri vastast apteegist,vast ehk on praegugi.Minu 85-aastasel emal hakkasid seda tarvitades konksus sõrmed niipalju liikuma et sai veel kududa
aga üldiselt hakkab kõik peale mõtlemisest,kui ikka endale sisendada et enam ei parane,siis nii ka on
 
väike erinevus 21. veebruar 2010, kl 20.49
Nendel kahel "Gelenkil" on üks ühine asi - nimi viitab Saksa tootele. Ka on neil üks erinevus - üks on suht tavaline želatiinipulber ja teine eriline :)
Julgen kahtlustada, et sellel Gelenk Nahrung`il ei ole ette näidata sertifikaate ja tunnustusi: GMP, DIN ISO 9001, IFS ja HACCP. Kui viia hind sellele, et palju kuus kulub, siis hinnaklass on sama.
Gelenk-Fit aga
o On veeslahustuv;
o Tänu NTC® tehnoloogiale on toode tunduvalt kiirema toimega ja parima omastatavusega;
o Tagab kõhrkoe ja liigeste elastsuse;
o Sisaldab naturaalset merevetikate pulbrit;
o Sisaldab Ayurveda taimset ekstrakti;
o Sisaldab C-vitamiini toetamaks luu- ja sidekoe ainevahetust.
Enamjaolt kaovad valud juba nädalaga :)
Aga alati võib oma raha viia apteeki želatiini ostmiseks.
 
vups 21. veebruar 2010, kl 21.43
liisu,

mõtlesin pikalt, pikalt, kaua ja kaua, et miks olen mina see oinas perekonnas, kes kõik haigused endale saab. Mitte midagi ei parane, lihtsalt raha tuulutamine. Parem siiski regul. ravimeid võtta.
 
liisu 22. veebruar 2010, kl 08.09
ega looduslike ainete proovimine välista tablette kui ikka muidu ei saa
pikapeale hakkavad nii mõjuma et tablette pole vajagi
aga selline mõtlemine et mina see oinas on küll kurjast,usun et ikka rohkem lilleke,inimene ise võib ennast ka ilusaks mõelda ja samuti tervemaks,kui algul ei tule välja siis pika harjutamise peale ikka, lihtsalt tuleb endale peeglis naeratada et kui ilus ma täna olen ja et täna on hoopis tervem tunne,ega need psühholoogid päris turakad ka pole asi ikka toimib
aga zelatiini söömine on hea mõte,sest see gelenk nagu ma mäletan oli ka mingist kalast tehtud
kuna reuma on autoimmuunsushaigus siis soovitan süsteemi tasakaalustamist,minule küll mõjus ja eriti see linaseemneõli,ainult seda tuleb võtta tingimata peale hommikusööki ja ka õun on vajalik asi
 
n40 22. veebruar 2010, kl 09.08
Millegipärast ei arvestata, et liigeseprobleemid on geneetilised. Vanadel inimestel on jah liigestele suureks abiks võimlemine ja toidulisandid, nende liigeste probleem on kulumisest tingitud. Kui noorel inimesel on liigesed haiged, eks on proovitud ju kõike, et probleemidest vabaneda. Mis te toidulisandite propageerijad ei arva, et 20-30 aastane naine tahab kanda seksikaid sukki ja kauneid kontsaga kingi aga ei tee seda selleks, et saaks valu kannatada ja teistes haletsust tekitada? Uskuge, keegi ei haletse ja kellelgi ei ole kahju kui sa valtad. Keegi ei taha tonnide viisi ei toidulisandeid ega tablette sisse süüa.
Mina eelistan kontrollida (siis kui võimalik!) oma liikumist ja kindlasti toitumist aga kompleksravist ma ei loobu.
Kes siin räägib idamaade meditsiinist, siis tuletagem meelde, et sealne kliima ei soosi liigesehaigusi:) Ka meie liigesehaiged võivad suviti enamuses suhteliselt muretult ja valuvabalt elada, talvel või eriti kevadel-sügisel kahjuks mitte.
NB! Foorumi pealkiri on sidekoe haigused. Sidekudede all on kõõlused, lihased ja sinkohal liigeseid tugevdadvad preparaadid ei aita:)
 
vups 22. veebruar 2010, kl 12.22
Palun lugege viimast ''Kodutohtrit''. Alati ei pea paika geneetika. Kuidas on see võimalik, kui eelkäijad on olnud terved ja mina üksi olen haige.
Mul on lisaks veel mitu ravimatut haigust, ema on terve, isa oli terve, vanaema on joodik, noorem õde muidu sitakeeraja ja vanem õde samuti. Geneetilisi probleeme pole neil kellelgil.
 
n40 22. veebruar 2010, kl 12.49
Kahjuks või õnneks me alati ei tea oma kaugete esivanemate probleeme. Mina põen psoriaatilist artriiti. Psoriaas on paraku geneetiline haigus, Seda on põdenud minu vanaema, minu ema. Point selles, et mingeid herbalaife ma oma ellu ei lase, söön jah keemiat ehk trexani edasi..nii kaua kui vaja.
 
artriitik 22. veebruar 2010, kl 12.56
Ega geneetika ei tähendagi seda, et kõik suguvõsas haiged on. Vähemalt RA käib ikka üle mitme põlvkonna ja enamasti on tema ohvriteks naised.

Aga lugege laupäevast Postimeest, seal oli artikkel immuunsüsteemist. Anti lootust, et üsna pea võib RA ja teised autoimmuunhaigused olla ravitavad ja isegi vaktsiiniga ärahoitavad.

Riina, ma küsiks sinu käest veel nii, et ega sa ise oma seisundit hullemaks ei mõtle kui see on?
 
riina 22. veebruar 2010, kl 15.35
loomulikult ei mõtle! pigem püüan just vastupidi positiivselt mõelda. eile oli hull päev aga täna natuke parem ja homme ehk veel parem. või mõtle kui tubli ma olen kuna jõudsin teisele korrusele end vedada ilma puhkamata! ja oi, kuidas tahaks välja kodust ja tööle. teiste hulka. kasvõi neti vahendusel, sest kuigi kodus on alati midagi teha olen enamuse ajast ikkagi üksi, oma haiguste ja valudega. vahel tahaks nii kurta oma hädade üle kuid meest see ei huvita, lapsi ammugi mitte ja `´sõbranna`´ei teagi mu hädasid
meil on suguvõsas reuma tugevalt sees nii ema kui isaliini pidi ja eks nii ta mullegi selga sadas, samas õdedele seni mitte.
 
reumaatik 22. veebruar 2010, kl 16.04
Olen ka üritanud läbi elu head nägu teha selle halva mängu juures, aga ikka juhtub hetki kus lihtsalt ei jaksa tubli olla. Aastakümneid valu tundnud, ja nüüd veel tekivad erinevad tüsistused (nii ravimitest kui põhihaigusest), siis lihtsalt tuleb nutt peale, ei jaksa iga päev tubli olla, lihtsalt ei jaksa! Täna mitte.
 
n36 22. veebruar 2010, kl 17.11
Jah, ei jaksa tõesti ja ei pea ka kogu aeg... Kõigil on õigus olla aeg-ajalt ka nõrk. Ja nutta lahinal. See on ikkagi parem, kui hambad ristis kõik alla neelata ja maski kanda. Aga loodusseadused on juba nii, et peale vihma paistab millalgi alati ka päike :) See teadmine aitab.
Mul on ka aegu, mil ei saa end riidesse, mil pole üldse jaksu voodist tõusta, toolilt saan püsti vaid meeletu tahtejõuga jne jne. Ja ei ole alati nii, et selline ägenemine tuleb vaid stressirikkal ajal. Viimati juhtus just siis, kui tundsin, et olen sisemiselt täielikult tasakaalus, meel rahulik ja rõõmus, tahe ja motivatsioon tööd teha... Ja siis - prauhti! - ühel päeval lihtsalt selline tagasilöök et anna olla.
Jah, reumaatilistel haigustel on väga erinevaid põhjuseid, sh geneetilisi. Mina pooldan komplementaarset ravi: klassikaline meditsiin (ravimid) + toetavad teraapiad (liikumine, massaazh, lõõgastus).
 
blaa 22. veebruar 2010, kl 21.19
Krt, ärge ajage jama. Minu vanaema ema oli ka terve nagu purikas. Ütles, et sureb enne kui lolliks läheb. Ei mängi siin alati geneetika rolli.
 
anna geenidele võimalus 26. veebruar 2010, kl 01.49
ja geneetika lööbki välja. kui aga elad teisiti, toitud teisiti, siis ei ole neil geenidel võimalust oma "pärilikkust" demonstreerida. kui ikka diabeetikud peres reas ja sina toitud teisiti, siis ei tule sul need vead esile. nii võib ükstakõik mida geenide süüks ajada. ka "päritud haigused", mis juba on avaldunud, on võimalik "tagasi geeni sisse ajada" :)
ja just tänu toidulisanditele. paraku mitte kõik ei ole sellised
 
plaaplaaplaa 26. veebruar 2010, kl 16.53
Miks tänu toidulisanditele siiski on paranematuid haigeid? Elu oleks ju lill kui toidulisanditega saaks kõike ravida:D
Miks on Vigala Sass haigestunud vähki ja abi arstidelt otsinud?

NB! Toidulisand ei ravi ja on samasugune keemia, teadupärast ei saada looduslikul teel ei Herbalife ega muud jama:)
 
to plaaplaaplaa 26. veebruar 2010, kl 20.13
oled proovinud läbi kõik variandid? nimetame siis seda keemiaks. okei. aga kui see keemia on süütum ja teeb korda, siis on ju lahe. kui gnld ei aita, siis ei tasu öelda, et toidulisandid ei aita.
tihti ka üks arst ei oska alati isegi õiget diagnoosi panna. küsitakse teistelt nõu. sadaksegi. mu sõbranna luges ja uuris igasugu kirjandust, kuid lõpuks sai aru, et miks kõik ravivõtted ja vahendid ei ole talle aidanud. kuni ise diagnoosi endale ei leidnud, enne abi ei saanud.
nii ka toidulisandid ja toidulisandil on vahe. efektiivsus, imendumisvõime, abiained, kogused, võtmise kellaaeg, ühitamine paastu või näljaga.
aga ikka on tore kõok ühte patta panna ja vesi peale - JAMA.
inimene õpib kogu elu. ja õppida on enda kohta palju ja avastamisrõõmu jagub veel kauaks.
 
vups 27. veebruar 2010, kl 10.36
Mina olen proovinud KÕIK looduslikud vahendid, ei saanud abi neist tuhkagi. Toitumine võib aidata vaid podagra puhul, kuid muid liigeshaiguseid need ei ravi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!