Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
1. ja 2. osakond Seewaldis
 
jamh 05. oktoober 2010, kl 18.41
:P-l on õigus.. Kui sundravil pole, siis 2. osakonnast võib iga hetk minema marssida. Kui nad midagi muud räägivad, siis nad valetavad. Kui vabatahtlikult sinna ravile lähed, siis saad vabatahtlikult ka ravist loobuda.
 
Ei soovita 05. oktoober 2010, kl 21.54
Kuidas saab minema jalutada kui uksed on lukus ja sind lihtsalt ei lasta välja? Seistakse ukse peal ees. Haiglapersonaliga kaklema hakates on oht, et hakatakse sundravi tegema :)
 
jamh 06. oktoober 2010, kl 09.15
Mõistust on lubatud kasutada. Lipsad kellegi teisega välja või mis iganes. Kui mina seal olin, siis nii tehi. Keegi järgi ei jookse. Samuti võid oma psühhiaatrile helistada, õigusbüroosse või mida iganes. Nad ei tohi kinni pidada, kui ei ole kohtuniku poolt määratud. Kui ise lased neil pähe istuda, siis see on enda süü!!
 
no vaadake 06. oktoober 2010, kl 23.29
1osakond on depressiivsete meeleoluhäiretega ja arevushäiretega inimeste raviks. arst on asjalik,st. peaarst selles osakonnas,see osak. on ilmselt kõige kergemate häirete ravi ,2 osak lugege eestpoolt, on päris suur vahe seal ikka raskemad haiged,
 
olnud 07. oktoober 2010, kl 14.46
Aga mulle meeldis 2. osakonnas :D Nalja sai nii palju, et hoia ja keela.. Läksin sinna raske depressiooniga ja ma pole elu sees nii palju naernud kui seal olles :D Kõik tänu toredatele kaaspatsientidele :)
 
km 07. oktoober 2010, kl 22.36
eelmisele. kas said terveks.
 
olnud 08. oktoober 2010, kl 08.52
Sain muidugi terveks.. Juba aasta aega ilma depressioonita olnud.
 
ohoh 09. oktoober 2010, kl 10.28
ohh jahh kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei saa aru, miks seal ei ole arvutit lubatud
> kasutada???? :O:O
> Ja kui ma ei taha nt unerohtu võtta, kas siis
> sunnitakse? :O


Kuin sulle on ravi määratud, siis muidugi pead rohud võtma. Nii on see igas haiglas.
Kui rohtu ei taha, siis võid kodus olla, st. kirjutatakse haiglast välja. Ei hakka keegi su käsi väänama ja rihtu kurku toppima.

Mida sa siis sinna tegema lähed - magama ja Internetis istuma või?
 
juhe koos 02. märts 2011, kl 09.17
Loen siin teie kommentaare Sewaldist.Paraku pidin oma abikaasa, kes alkoholi ja ravimitega "ravis" ise pikalt oma sügavat masendust, mis on tekkinud väga raskest rahalisest olukorrast. Inimene, kes kunagi ei võtnud tilkagi, jõi viimasel ajal iga jumala päev ning pikapeale muutus väga vägivaldseks ning kõik kohustused jättis sinnapaika, st. algas täielik enesehävitusprogramm. Hetkel viibib ta teist päeva just seal kõige kohutavamas 5.ndas osakonnas.Täna saan arstiga rääkida, mis hakkab edasi saama.Teistele ta ohtlik pole aga minu jaoks on. Korduvad vägivallatseenid panevad mõtlema, mis saab edasi. Tundub, et ise vajan samuti juba ravi kuna kõik on nii kokku jooksnud.Öelge palun, kas tõesti on ravist haiglas kasu. Kas keegi on kokku puutunud sarnase olukorraga, kus abikaasa on muutunud vägivaldseks ning seal ravil olnud.
 
viisu 02. märts 2011, kl 12.44
Iga juhtum ja inimene on muidugi erilised, aga kui ravida ning kui on soov inimest aidata ja talle toeks olla, on ravist kindlasti abi. Toetu tundele-armastus. Jõudu!
 
luisa 02. märts 2011, kl 13.15
Olen ka 5 aastat tagasi olnud 1ok.Kiidate personali no minule ütles küll uasaldusõde,et tahaks lesida voodis nagu mina aga ei saa,sest peab meiesuguseid ümmardama.Siis palusin ühe teise patsiendiga end ühte tuppa paigutada kuna meil jutt klappis ja voodi vabanes aga muidugi ei reageeritud sellele.Muidu oli maja ja söök täiesti ok.Südame alt võtsid kõledaks ainult õised kiirabi sireenid.Sai mõeldud,jälle keegi väga hädas.Toas oli voodeid 5 ja nädalavahetusteks lasti kõik kes soovisid koju.
 
Jou 26. november 2022, kl 00.31
Võta see tampoon juba pärakust välja ja rahune maha umbes.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!