Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Valu kubemes (seal kus jalg ja keha kokku saavad)
 
Oh ja ah 24. mai 2010, kl 11.10
Palun, kas keegi oskab arvata, mis on põhjuseks, kui on valu põhiliselt jala ülaosas (seal kus veen tundub olevat), ainult ühes jalas. Näiteks trepist üles minna selle jalaga üldse ei saa. Seista saab, aga lamades ei leia asendit, kus valu ei oleks.
Mis variandid võivad olla, mis see on?
Palun abi.
 
eve 24. mai 2010, kl 14.31
veenilaiendi põletik, nagu muna tekib sinna.
 
reumaatik 24. mai 2010, kl 14.32
Puusaliiges annab ka kubemesse valu.
 
Oh ja ah 24. mai 2010, kl 16.03
Aga ainult üks jalg?
 
reumaatik 24. mai 2010, kl 16.11
Ikka üks jalg, kui konkreetselt üks puusaliiges haiget teeb. Aga ehk oled selle jaoks liiga noor :)
 
hm 24. mai 2010, kl 16.11
jah, reumaatikul on õigus. nii kummaline, kui see ka ei tundu.
 
Oh ja ah 24. mai 2010, kl 21.28
Kas 45 on noor? Aga mul pole kunagi midagi taolist olnud enne. Käisin ära röntgenis, vastus tuleb tulevikus. Kogu sellest valust (mitte üheski asendis ei kannata olla) ja eriti röntgenisse mineku ja liigutamisega seotud valust on nüüdseks ka priske palavik tõusnud.
Mida küll teha niikaua, kui arsti juurde saab? Ja kas see tõesti saab olla puusaliiges, minu arust on pigem veresoontes ja närvides ja jala siselihases asi. Mingit muna ei ole, veenilaiendeid nagu ka ei oleks.
 
Annabel 24. mai 2010, kl 21.35
Kubemesong nt
või tromb või mis iganes.Kui ikka palavik ka siis marss erakorralisse.
 
anni 24. mai 2010, kl 21.53
kui tõusis palavik ka siis EMOSSE,see võibki olla veeni tromboos
 
Oh ja ah 24. mai 2010, kl 22.29
Kas peaks kiirabi kustuma või läheks ise kohale? Ilget kehv on olla ja üks kord on täna juba Mustamäe PERH-s käidud, röntgenis, see tegi asja ainult halvemaks. Appi.
 
''' 24. mai 2010, kl 22.33
ikka kiirabise. vabalt võib tromboos olla ja see pole naljaasi. kui on song, pole veel vähem naljaasi.
 
kiku 26. mai 2010, kl 14.49
tromboos ei anna niimoodi palavikku ärge hirmutage inimest.peab olema mingi põletik.ka munasar saab sinna valu anda.aga jah enda rahustuseks mine emosse aga arvesta et seal võib sul minna kuni päev.kui enesetunne väga kehv ei ole võta lugemist ristsõnu kaasa-jooksutavad ühe ukse tagant teise juurde ja kõikjal ikka järjekord.ole tubli
 
Imelik 27. jaanuar 2011, kl 09.53
Mul on sama asi, aga juba 4 päeva, palavikku pole.
On kellelgi veel saranaseid kogemusi? Mis see olla võiks?
 
m 27. jaanuar 2011, kl 10.17
minul tekib see valu peale istumist. siis on liikuma hakkamine valus. kah ainult ühes puusas.
kui käimine väga vaevaliseks muutus läksin arsti juurde. saadeti taastusravisse ja tehti röntgen, mis oli korras. arvati, et on mingi limapaunapõletik.
sügisest alates teen spets. harjutusi. teatud liigutused on ikkagi valusad.
 
Imelik 27. jaanuar 2011, kl 11.23
No mul on see muna seal kogu aeg valulik, vahet pole kas istun või käin.
Arstile sain nädala pärast aja.
Kaja Tamm 12. detsember 2023, kl 13.29
Tere.Mul reedel ärgates vasaku jala(see koht kus jalg läheb yle puusaks )eestpoolt väga valus nii päeval kui öösel.ainult teatud asendis kannatan olla
Täna hommikul ka vasak pôlv valus ja vôttis lonkama.
Vôtsin just valuvaigistit ja nyyd kannatab jälle olla
Milles vôiks plla probleem?Analyysid olid korras,eile hommikul olin töötervisearsti juures
Ette tänades Kaja
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!