Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Mida tunneb või mõtleb Xanaxi mõju all olev inimene?
 
Ei soovita 09. jaanuar 2011, kl 11.55
Jah, veelkord ei soovita...Sest kui mõtlema hakata, oligi ehk musta masendusse (ja haiguslehele) langemine eelnenud Xanaxi-eufooria loogiline järg? Ilmselt õõnestas ja kurnas ta salaja organismi, kuni äkki "otsad andsin".
 
just! 09. jaanuar 2011, kl 20.29
Uuemad uuringud on tõestanud, et XANAX-i sõltlastel soovitatakse nüüd puhta viina peale üle minna, tervisele ja eriti maksale pidavat juba puhastavalt mõjuma....kuni muidugi keegi üleminejatest "otsad annab".
Pohmell olevat ka kasulik nähtus, kuna täna on pohmakas, siis homme enam pole ja kohe tunneb inimene, et kuidas on parem olla, kas ilma või "puhtana"...alkoholist muidugi. Aga xanax on selline lahjavõitu värk, ei anna erilist kaifunni-tunnet, ühesõnaga mõttetu jama, viin on odavam kah!
 
xanax 31. august 2012, kl 18.35
Kui olen natuke närviline, teeb lihtsalt rahulikuks. Võtab pinged maha, muud midagi. Tunnen end väga normaalselt. Kui võtta rohkem, siis võib uni peale tulla:)
 
pohhuist 01. september 2012, kl 02.36
Ma olen eluaeg olnud selline ükskõikne ja uimane.Ei tea ,mida võtma peaks ,et elu käima saaks.
 
hehe 01. september 2012, kl 08.11
Üks periood võtsin aasta otsa. Tolle aasta sees viis politsei viis korda mu kusagilt linna pealt narkoteste tegema... ise ei mäleta midagi, kuid tuttavad rääkisid, et ma olin ikka üsna "tahmases olekus" olnud. Laiasin irvel näoga mööda linna ringi, patsutasin lambiposte, rääkisin pargis pinkidega, tantsisin kuskil rannas olematu musa rütmis jne. Endale jõudis see kohale alles siis, kui keegi mind filmis ja videot mulle näitas... vaat siis oli küll tunne, et "what da joobel, mees mida sa ometi teed":D
 
aino 01. september 2012, kl 08.56
ma ei võta seda kraami enam iialgi, võtsin õhtul sisse vaid ühe neljandiku 0,5-sest tabletist ja tulemuseks oli rahutu öö ning järgmine päev ei olnud ma töövõimeline, pea oli kui paksu vatti täis, mõtlemine aeglane ja füüsiline töö ei edenenud, nagu zombi, ausõna, kohutav kogemus...
 
mina nt 02. september 2012, kl 20.07
mul ilma xanaxitagi elust ,olust ükskõik.
 
ma 04. september 2012, kl 15.40
Tarvitan ka Xanaxit 0,5 mg 2* päevas aga mind ta küll uimaseks ei tee. Teeb rahulikuks kui on ärevus või paanika.
 
viimasega nõus 04. september 2012, kl 15.43
just samamoodi. ei mingit uimasust vaid rahustab pingelisel perioodil.
 
aurit 24. oktoober 2013, kl 12.32
Lennupaanikaga võtsin enne lennukisse minekut. Lennukisse kõndides juba tuikusin. Jäin kohe magama, kui olin turvavöö kinnitanud, ärkasin, kui oli vaja lennukist välja minna. Järgmine lend läks tunni pärast- ei mäleta, et oleksin seal vahelennujaamas üldse ringi liikunud või seal olnud. Ühesõnaga mõjus ja pani magama ega lasknud paanikal tekkida. Joogijanu oli suur ja tegelikult käis pea veel pikalt ringi. Aga parem võtan rahustit lennates kui paanitsen tunde ja tunde, lihtsalt ei suuda lennata nii et oleksin rahulik.
 
sillu 24. oktoober 2013, kl 12.43
mina võtsin ema matuste ajal, st kiirabi surus vägisi sisse, kui ma just olin ema surnult leidnud kõrvaltoast. ja mina ei saanud peale seda tabletti 2,5 ööpäeva magada, jubedad värinad ja halb oli olla et mingi aja pärast kutsusin uuesti kiirabi, taheti veel üks tablett anda, aga ma lihtsalt keeldusin.
enne tableti võtmist olin ainult närvis, aga kuskil midagi ei värisenud. pea oli uimane ja raske aga peale tableti võtmist ei suutnud üldse rahuneda, tunne oli nagu oleksid silmad ka peas põlema hakanud. minule mõjus küll risti vastupidi
 
nojah 24. oktoober 2013, kl 20.01
Olen võtnud erinevaid rahusteid üle 15 aasta.Ei ole uimaseks teinud,täie mõistuse juures,aga üks asi on mul ikka täpselt sama,mis ka neil,kes kunagi pole mingeid rahusteid tarvitanud-õhtuid veedan sageli siin ja Teiega koos:))) Kui nüüd sügavuti mõelda,vist väga suure hulluga tegu pole või on???!!!
 
kasutanud 24. oktoober 2013, kl 21.40
0,25 võtab tavalise segava ärevuse maha, ei tee uimaseks ega midagi, saab häiriva asja üle elada ja unustada. Pidevalt ei kasuta, ainult vajadusel sõltuvalt ajaperioodist 1-2 tbl.
Eelistan väiksemaid annuseid suurematele.

Kui rahusti mõjub ergutina siis pole mõtet seda kasutada, loomulikult igasugustele ergutite mõjule järgneb suurem tagasilangus kurnatuse tõttu. Kofeiin teeb sama. Kurnatusega lihtsalt ei tohi sedalaadi aineid manustada.
 
kruvi 29. märts 2014, kl 08.00
kas ta võtab nii ärevuse maha ,et ei teki üldse hirmu ..näit hambaarsti juurde minnes
 
Jah 29. märts 2014, kl 16.18
Päevased rahustid hakkavad pikaajalisel kasutamisel ergutina mõjuma.Need bensodiasepiinid on ju ajukeemia trankvillisaatorid.
 
ja 29. märts 2014, kl 16.28
sanaxiga pole hullu midagi ,aga lyrica on ikka võimas relv,saad ikka niisuguse laksu et vaevu hing veel sees püsib
 
to kruvi 29. märts 2014, kl 17.19
Keegi ei tea, kuidas kellegi see ravim mõjub, xanax kõigile lihtsalt ei sobi. Räägi oma perearstga, ühe karbi saab tema ka kirjutada.
Mina võtan xanaxit hambaarsti juurde minekuks, on teisigi kohti kuhu ma muidu ei läheks, aga kuhu minek on möödapääsmatu vajadus. Ravimi on arst mulle ärevuse pärast kirjutanud, õnneks igapäevaselt ei vaja, aga vahel tuleb kasutada.
 
haak 29. märts 2014, kl 20.30
Uskumatu, et selle teema siit praegu leidsin. Olen teemaalgataja ja olen saanud nüüdseks kõik vastused, sest suhtes selle mehega olen hakanud isegi neid asju tarvitama.
Ise kasutan xanaxit unerohuna (aeg ajalt).
Aga parajalt p... 4a on need olnud küll.
 
m 29. märts 2014, kl 22.03
Väga hea rohi. Mõned aastad tagasi oli minu elus väga raske hetk.Ma ei suutnud midagi teha ega ka paigal olla.Öösiti sõitsin autoga ringi,et mõtteid koondada.Mingi moment plaanisin ka enesetappu kuna ei suutnud seda valu ja piina taluda. Üks tuttav soovitas mulle xanaxit ja selle mõju oli hämmastav. Ma suutsin selgelt mõelda ja kõik see mis nii haiget tegi läks nagu kõrvalt mööda ilma mind puudutamata.Ma nagu vaatasin asju kõrvalt...miski ei ajanud enam närvi ega nutma.Usun,et selle ravimi toel sain oma eluga edasi minna ja asjad korda.Mingit uimasust ega halba tunnet minus ei tekitanud.Paljud hoiatasid et sõltuvus tekib kiiresti,seda ma ei usu.Tarvitasin ise 4 kuud ja siis lihtsalt lõpetasin kuna ei vajanud enam.
 
jeekim küll, 05. aprill 2014, kl 18.55
kas tõesti elavad paljud vaid rahustite najal, ei mõeldagi selle kasutuse pikajalisele tulemusele, mis saab maksast-sapist-maost,selle asemel võiks ikka muuta midagi teist laadi, näiteks valguslamp koju ka kalmag-omega juurde, mõne kuu pärast olete hoopis teise olemisega ilma enda muid organeid tuksi keeramatta.
Mina õnneks suutsin need hulludele mõeldud rahustid kuupeale saata ja muretsesin need variandid, nüüd kui vestlen mõne sellisega, kes väliselt juba näha et ilma rahustita pole üldse inimese moodi, siis ta ei suuda ära imestada, kuidas mina olen nii rahulik.
 
ttt 05. aprill 2014, kl 20.35
mis valguslamp?
 
nojah 05. aprill 2014, kl 21.49
Minu arust vähemalt 80% meie Eesti elanikkonnast võtab mingeid AD või muid rahusteid,mõtlen siinkohal ka looduslikke ja käsimüügist saadavaid. Elu on stressirohke ja nii nagu ütlevad arstid,et kui pea valutab,peab tabletti võtma, nii on ka stressamisega,paanikaga,hirmudega-tulebki tabletti võtta ja kui see teeb olemise heaks, ma tunnen ennast hästi,ei häiri oma rahutuse ja paanitsemisega teisi,peaks mure murtud olema. Mis parata,kui teisiti ei saa.
 
:)) 14. juuli 2015, kl 01.19
Sõber rääkis et võttis 3 xanaxit sisse, lootes midagi narkootikumide sarnast või lihtsalt näha mis juhtuks, vaimselt jne täiesti terve inimene, ilmselt kuulis mingit juttu ja tahtis ka proovida, suhteloselt noor poiss 17 vist.. võttis 1 haaval järjest neelas veega alla.. mõjus vist mingi tunni aja pärast ja siis hakkas ta asju poolikult nägema. Katsudes ukselinti ta tundis seda aga ust nägi poolikult, sama maja ja arvutiga. Oskab keegi öelda, et see siis mõjub nagu narkootikum ka? On see väga eluohtlik. Talle ei kirjutatud neid välja, sai lihtsalt kuskilt.
 
siil 15. juuli 2015, kl 08.27
issand - ma sain šoki...kas tõepoolest selline hulk inimesti sööb pidevalt rahusteid ja antidepressante? ja peab seda ise maailma loomuliumaks asjaks?
täiskasvanud inimene peaks ikka oma oma hirmude ja paanikahoogudega mõistuse abil toime suutma tulla. no ok, mõne erandiga, aga selline fänniklubi on õõvastav.
ise ei ole kunagi ühtegi rahustit ega unerohtu söönud ja ei kavatse seda ka teha.
 
xanaxiina 19. märts 2021, kl 23.13
foobik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma arvan et teemaalgataja on ... kui teda ikka tõe
> sti see huvitaks, küll ta siis ise ära prooviks.
>
> aga sa teemaalgataja tee kokteili - 2mg xanaxit j
> a 2 pokaali veini või šampust. siis räägi meile ku
> idas oli. ma ise ei ole proovinud ja ei proovi ka,
> aga huvitav oleks teada, mis tunne on. kas on mer
> i põlvili, jääd kohe magama või on muidu rahulik o
> lla ja elu ilus.

Mitte midagi ei muutu.
Klaasi veini ja Xanax voi pudel veini ja Xanax - üks sit puha!
 
klassikaline 02. september 2021, kl 18.10
kui kellelgi Pärnu kandis on üle, ma olen huvitatud kümmekonnast või nii.
Leedi Eve 15. veebruar 2022, kl 23.37
Ära aja jama...xanaxit just krampide vastu muuhulgas kirjutataksegi
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!