Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
parimad verivorstid
 
zipzik 17. detsember 2006, kl 19.26
kauplustes verivorstide osas valik üsna kirev ja tahaksin reisile minnes külakostiks kaasa võtta, kuid ei oska valida neid parimaid. millised on teie meelest maitsvaimad?
 
lotte 17. detsember 2006, kl 19.43
mina ostsin endale viimati eestis käies kaasa ranna-rootsi päkapikuvorstikesi, valisin veel selle järgi, et olid 2005(vist) aasta parimad jõuluvorstid ja pettusin - täiesti maitsetud ja sisu on ka kummalise koostisega (nagu mingi jahupuder verega, mitte tangud). hea vähemalt, et ainult ühe paki ostsin ja ise söömiseks ostsin, mitte külalistele pakkumiseks.
 
kit 17. detsember 2006, kl 19.47
Minu lemmikud on krativorstikesed. Eriti ei meeldinud need mingid ahjuõuna omad...
 
alissandra 17. detsember 2006, kl 19.55
proovisin Grossi verivorste juustuga, olid päris maitsvad.
 
Mirr 17. detsember 2006, kl 20.11
Meie perele meeldisid verivorstid koos suitsulihaga firmat kahjuks ei mäleta:(
 
lii 17. detsember 2006, kl 21.24
meile meeldisid ka grossi juustuga verivorstid. maitsvad, mitte eriti kõva nahaga aga katki ka ei läinud. isegi elukaaslane kes muidi pirtsakas, kiitis. ahjuõunaga läksid osa katki, olid ka ok aga pigem 2el kohal
 
.... 17. detsember 2006, kl 22.15
Sain ka täna esimest korda maitsta krativorstikesi. Need olid tóesti maitsvad. Ostan teine kordki
 
k 17. detsember 2006, kl 22.41
saaremaa omad kollases pakis, väga head
 
parimad 17. detsember 2006, kl 22.56
on Rakvere omad ,mulle vähemalt meeldivad
 
woolok 17. detsember 2006, kl 23.12
Minu meelest lähevad aasta aastalt kõikide tegijate vorstid järjest jamamaks. Ma ei tea, kuidas teistele tundub, aga minu meelest on enamus vorste ülemaitsestatud pipraga ja ürte ehk nn vorstirohtu pole seal enam üldse. Mina tellin juba teist aastat jõuludeks ühelt väiketalunikult vorstid - tean, et on tõesti head ja "õiged" verivorstid. Poe omi ostan vahel, kui mingid uued müügile on tulnud - lootuses, et äkki on midagi head. Seni olen alati pettunud.
 
ki 18. detsember 2006, kl 09.21
traditsioonilised verivorstid ikka koige paremad
 
naime 18. detsember 2006, kl 12.14
viimati ostsin mingeid peenikesi verivorste ja maitsesid. Kahju jah, et enam ei panda vorstirohtu neile sisse, need on tõeliselt head vorstid ikka.Kunagi ostsin suitsupeekiga, mis olid eriti jubedad, tükiks ajaks läks siis isu ära.
 
oma siga, oma vorst 18. detsember 2006, kl 12.41
Just toppisime emaga ise verivorste, praegu keevad.... :-)
 
naine3 18. detsember 2006, kl 14.18
poe omadest kõige paremad rakvere lihakombinaadi vorstid suitsulihaga.......
 
... 18. detsember 2006, kl 15.46
pannakse ikka vorstirohtu ja päris palju.millegi pärast on see ainult kuidagi lahja...tuuakse kuskilt väljamaalt...vanasti kasvatati-kuivatati ise ja sellest ka parem maitse .
 
meister 18. detsember 2006, kl 16.53
meeldisid Lihameistri verivorstid (peekoniribadega ja vaakumpakendis). just sellised, nagu vanasti maal tehti. aga eks iga partii on erinev. võib juhtuda, et teist korda ostes polegi samasugused.
 
täna 18. detsember 2006, kl 20.55
Degusteeriti Kaubamajas Rakvere verivorste, õunu oli ka tangu täidises. Ostsin ka koju, kõigile meeldisid.
 
nii ongi 18. detsember 2006, kl 21.46
Ma olwen vorstidele küpsetamise ajal majoraani ehk vorstirohtu raputanud. See annab hea maitse.
 
a 19. detsember 2006, kl 13.26
parimad on ikka ise tehes - poe omades on vähe maitseaineid, koonerdavad sunnikud
 
vorst 21. detsember 2006, kl 18.03
teab siis keegi ,kust neid talunike vorste saaks?
 
a 25. detsember 2006, kl 17.08
mina teen ise Tallinnas, kuid ei müü - kes ikka hakkab võõra käest ostma?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!