Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
ebaküdoonia kuumutamine
 
pruun küdoonia 14. november 2006, kl 11.58
Olen teinud aastaid ebaküdoonia toorhoidist suhkruga, nüüd aga avastasin, et osa kaasi pisut plõksuvad, põhjust ei tea. Kuna maitse veel tunda ei andnud, otsustasin suhkrut lisada ja läbi keeta, keetsin umbes 1-15 minutit. Purki pannes ehmatasin, ilus helekollane hoidis oli tumepruuniks läinud, ka väike karamelline (mitte meeldiv) kõrvalmaitse. Põhja ei kõrbenud. Kas see võis seemnetest tulla - toorhoidises on ju seemned sees? Kas keegi oskab midagi soovitada, kui veel purgikaasi plõksuma hakkab?
 
inka 14. november 2006, kl 12.18
Plõksuma - mida tegema? Kas kaasi pealt lööma?
Nagu kõik toormoosid tahab ka ebaküdoonia väga palju suhkrut, küllap siis sul oli seda vähe kui "plõksub"(kui ma muidugi õigesti aru sain, et kaaned on kummis või lennus) ja toimub käärimine.
Ise nõrutasin siirupi välja, lisasin suhkrut, kuumutasin läbi, jahutasin maha ja valasin uuesti peale.
Keetes läksid ka minul pruuniks kui ma õigesti mäletan.

Aga olgu pealegi, et toormoos, küdoonia seemneid sisse küll ei jäeta. Seepärast oligi selle hoidise tegemine jube aeganõudev ja tüütu, et kõik marjad tuli lõigata ja puhastada.

Või on seemenete sissejätmine uus trend ja vastupidi - soovitav?
 
juku 14. november 2006, kl 12.38
olen teinud toohoidist (ikka seemned välja)meega ja ka keetnud(ikka puhatatud)suhkruga moosi,jääb jah selline tume paks marmelaadi meenutav ja hea.Aga alati olen seemned välja võtnud.Mõru-kibe pole jäänud.
 
* 14. november 2006, kl 13.14
Alati võtan seemned välja, olgu toor või mittetoorhoidis.
1-15 minutit on muidugi informatiivne... küllap ta sul ikkagi kürbes natuke, jäi suhkur põhja ja sellest karamelline maitse ja tumedam värv. Ebaküdoonia läheb kuumutades natuke tumedamaks küll.
 
pruun küdoonia 14. november 2006, kl 17.40
Informatiivne jah, nii et ennastki ajab naerma, 10 - 15 min pidi olema. Vabandust! Poti uurimisel kõrbemist ei tuvastanud.

Plõksuma, ma tahtsin öelda, et õige pisut oli väljaspoole kummis, nii et andis kergesti tagasi vajutada. Algav käärimine ja küllap jäi suhkrut väheks. Arvestan umbes 1,2 kg kilo ebaküdoonia kohta, aga õiget kaalu tõesti ei ole. Teen nii, et lõigun peenelt, suhkur peale, segan kuni lahustub, siis toorelt purki, siirupit kasutan joogiks või toitude maitsestamiseks.

Inka, palun täpsusta, kui sa nõrutamise ja suhkru lisamisega siirupit keetsid, ikka läks pruuniks? Ei tea, miks küll?

Tekkis ka küsimus seemnete kohta, miks need välja peab nokkima, seeme on ju kõige toiteväärtuslikum osa viljast? Palun vastake, kes oskab.
 
* 14. november 2006, kl 17.47
See vist kuulub siia rubriiki "kõik teevad nii, nii on alati tehtud", see seemnete jutt... :) kas seemned nt kibedaks ei aja vms? Pole ju seemnetega teinud kunagi...
Mina olen proovinud aurutiga teha- läks ka pruunikaks ja maitse oli imelik (ilma suhkrutagi), järelikult ikka kuumtöötlusega läheb. Ei jää üldse selline selge ja hele kui toorsiirup.
Niimoodi tehtult lähevad nad mul varem või hiljem käärima. Üks võimalus on siirup nt jääkuubikukarpides külmutada. Kuumutada ei ole raatsinud, siis on ju kogu vaev Cvitamiinirikka hoidise saamiseks mööda püksa...
 
inka 14. november 2006, kl 18.40
Siirupi kuumutamine ei mõjunud, ikka marjade kuumutamine(kiselli või plaadikoogi sees).

Ebak. seemned teevad hoidise mõruks. Miks? Ei tea.
Toiteväärtus ei ole ju alati see peamine, vaid ikka maitse või vitamiinide-mineraalide sisaldus. Et toiteväärtusest antud juhul kasu oleks peaks neid seemneid ju ikka päris ohtralt sööma...

Paprika seest võtad ju ka seemned välja. Paljud seemned on üldse tervisele kahjulikud, ehkki mari/vili ise on vägagi kasulik, seega nii üks-üheselt asjale läheneda ei saa...

Otsisin praegu netist ja oma vanadest toiduainete säilitamise raamatutest, MIKS tuleb ebak. seemned eemaldada, aga keegi ei põhjenda.
On terve hulk (üsna sarnaseid) retsepte, kuidas säilitada ja kuidas süüa, aga mis seemnetel viga on ei ütle keegi.
 
seeme 14. november 2006, kl 20.30
Aga millistel hoidistel üldse seeme-seemned sisse jätakse? Ehk ainult ploomikompotil, mitte aga õunte-pirnide tegemisel, kuigi neilgi on samasugused seemned.
Ega Sa ometi tooreid õunu-pirne seemnetega söö? Sama asi siis ebaküdoonitega.
 
Wi 14. november 2006, kl 22.06
Loomulikult söön ma õunu seemnetega, kui on oma aia õunad.Just õuna seemnetes on peidus kõik kasulikud ained, mis nad iganes ka ei oleks.
Talveks seisma pandud õunu ei näri hiired mitte magusa viljaliha pärast, vaid nad hekseldavad terve õuna sodiks, et seemneid kätte saada.
 
pruun küdoonia 14. november 2006, kl 23.37
Aga võib-olla oli mingil ajal lihtsalt kombeks seemned eemaldada? Ei peetud ilusaks? Nii nagu kõige parem oli ikka valgest peenjahust sai. Seemned ei sega ju kuidagimoodi. Õuna-pirni olen alati seemnetega söönud, seda teevad kõik maainimesed. Nüüd olen täheldanud üha suuremat loodusteadlike inimeste huvi seemnete söömise vastu, lugenud artikleid Himaalaja ja Kesk-Ameerika hõimudest, kes ei tunne vähki, kuna suure osa dieedist moodustavad aprikoosid jne, millel tingimata seemned ära süüakse. Mulle maitsevad ka ebaküdoonia seemned ja siirupis säiluvad nad hästi, kõrvalmaitset ei anna. Neid eraldada ja kuivatada nagu päevalille või seedriseemneid oleks tülikas.
Kuigi mul tänavu veidi nihu läks, tahan kõiki julgustada just toorsiirupit tegema, väga maitsev ja kauni kollase värviga, aga suhkur tuleb ilusti kaaluda!
 
inka 15. november 2006, kl 11.30
Võtke lõdvalt ja tehke, nagu maitseb. Kui tegite küdooniat seemnetega ja jäite ellu, siis on kõik korras.
Ise maiustan õunaseemnetega, kuid küdoonia ja pirniseemneid ei taha kohe kuidagi.
Kui kasulikud-kahjutud, pole kunagi mõelnud.
Õunaseemned ja ploomi-kirsiseemned sisaldavad sinihapet, mis on mürk, aga söön sellegipoolest, sest mulle nad maitsevad. Sama kreeka pähkli jms. Fakt, et korraliku mürgidoosi kätte saamiseks peab neid ikka (vist) kilodega sööma, aga seda ju keegi ei tee.

No nii!
Leidsin ühe loo aadressilt http://www.terviseleht.ee/34/34_p6hjamaa_sidrun.html

Seemned on heaks maitseaineks toitude valmistamisel. Viljast on seemneid hõlbus eemaldada, asudes kobaras otse südames. Kui valmistame moosi või siirupit, saame puhastamisel seemned kergelt kätte. Peale kuivatamist seemned peenestatakse kohviveskis ja suletakse õhukindlalt purki, kust vajadusel lisatakse kui pähklimaitselist toiduainet putrudele, küpsistele, köögiviljahautistele. Seemned on kõrge joodi ja E-vitamiini sisalduse tõttu ravimiks kilpnäärmele.


Nojah, nuhi töö on küll raske ja aeganõudev, aga tulemuslik. Head isu ja ravimist!
 
Pruun küdoonia 15. november 2006, kl 14.57
Inka, tubli töö!
Üks varasem küsimus - ei, seemned ei anna toorsiirupis vähimatki maitset. Võib-olla olid nad osalised kuumutamisel maitsemuudatuses, ei oska öelda.
Sinihappe kohta seletas mulle üks toidukeemik, et see tekkib ainult teatud eritingimustel, seal olid vist käärimine ja happesus osalised ja nõudis pikka aega.
Igatahes aitäh kõigile!
 
link 16. november 2006, kl 07.30
http://www.terviseleht.ee/34/34_p6hjamaa_sidrun.html
 
mari 16. november 2006, kl 07.36
aga, kas hoidsid ikka ilusasti külmkapis, nii nagu artikliski on öeldud?
Ja lisaks olen tegemisel (ilma seemneteta) arooniad küllalt õhukeseks lõiganud ja tõepoolest suhkruga kihiti purki pannud ning loomulikult tuleb eelnevalt kooralikult neid pesta ja kõik ebamäärased täpikesed viljalihalt eemaldada.

Minul on küll need nii alati säilinud.
 
pruun küdoonia 16. november 2006, kl 14.36
To Mari
Ma teen aastaid ja esimest korda läks untsu. Külmkapis ruumi pole - alati hoidnud keldris. Viljad lõikan jah võimalikult õhukeseks. Mina olen nad pannud koos suhkruga suurde kaussi, olen vaadanud, et need, kes purki panevad, on alati suures jamas suhkru sulatamisega. Ajan neid korduvalt puulusikaga ringi ja kui kõik sulanud, tavaliselt teisel päeval, panen purki. Pesnud -puhastanud olen korralikult. Kuna teen aastaid ühte moodi, usun, et panin suhkrut vähe, head kaalu pole, olen mahuliselt arvestanud.
Ebaküdoonia seemned kuivata nõrgal kuumusel prae ahjus, võta välja jahuta.Seejärel purusta kohvimasinas. Saadud jahu võid kasutada lisades putrudele, tainasse. Kookide täidistesse või küpsiste ehk muffini tainasse. Jahu meenutab pähkli maitset. Lisamise kogus vastavalt oma soovile.
Puhastamine võtab kauem aega. Lisan veel enda kogemusest. Lõika ebaküdoonia 4 tk on kergem puhastada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!