Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
pasha
 
koogitaja 02. aprill 2004, kl 00.55
avastasin, et ma pole eluski pashat teinud. kavatsen selle vea nyyd varsti parandada. aga... mul pole pashavormi. mõtlesin, et äkki saaks pasha ka lihtsalt riidega vooderdatud sõelale nõrguma panna v on see liiga mage mõte ?
 
kris 02. aprill 2004, kl 09.47
muidugi saad! Kohvifiltri hoidjaga saad samuti imeilusa kujuga pasha. Marli muidugi vahele.
 
eke 02. aprill 2004, kl 09.50
Uks päris hea variant on lillepott, august pääseb vedelik välja. Igaks juhuks void arvestada pisut pikema norgumisajaga.
 
nööp 02. aprill 2004, kl 10.35
ma teen parem mingit kohupiima magustoitu (kohupiim + vahukoor + pähklid vms). pashaga peab esiteks kaua jändama ja teiseks ei usu ma et see asi maitsev on.
 
mina 02. aprill 2004, kl 12.13
nööp õieti tehtud pasha viib keele alla aga ma sel aastal lihtsalt oma kaalu pärast teen miskit lahjat pühadetoitu aga muidu ma viitsiks mässata küll ja keeta ja nõrutada sest tegelikult on see vaev ennast täiega väärt!
 
mh 02. aprill 2004, kl 14.26
Ei ole ju nii hirmus mässamine. Kuidas meie teeme:

kohupiimapasta
vahukoor
munakollane
või
mandlilaastud
rosinad
suhkur
mingeid muidu kribusid ka (marmelaaditükikesed, pähklid jne)

Siis segad kokku kõik asjad (või sulatad ja vahukoor vahtu) ja paned nõrguma - sõel ja marli (kardinad meil). Punkt. Järgmisel päeval hakkame me juba pealt nahistama, aga ütleme ülejärgmisel päeval on täiesti paras.

Vat need komponendid päris kindlad pole, mälu järgi praegu panin.
 
aki 02. aprill 2004, kl 14.44
mul juba aastaid suur lillepott selleks otstarbeks, sobib väga hästi.
 
berta 02. aprill 2004, kl 15.13
sõela sisse marli ja väga hea
 
<> 03. aprill 2004, kl 03.08
no on ikka imetoit. mis see olema peaks? kohupiima magustoit? toore munaga? (salmonella?)ja lastakse kogu vedelikul valja n6rguda? kas siis jaab selline juustu moodi? oi, pole ennem kuulnudki. igatahes tegema ei hakka, isegi, kui maitsev oleks.
 
koogitaja 03. aprill 2004, kl 08.23
kas <> pole varem pashast kuulnud ? viimane aeg on kotist välja tulla ja kööki minna !

yldiselt tänapäeval peaks ka munad range kvaliteedikontrolli läbinud olema ja kui vähegi usaldusväärse tootja kraami osta, ei tohiks ka salmonella kimbutada.

head katsetamist ja koogitamist kõigile julgetele maiasmokkadele!
 
### 03. aprill 2004, kl 16.46
Mina ei nõrutagi,kasutan vähem vedelikku.Esiteks panen ainult munakollased, vahukoore asemel lisan rohkem võid,katsun valida kuivema kohupiima ainus vedelik tuleb suhkru sulamisest.Kindlasti peaks lisama sidrunikoort.
 
nööp 05. aprill 2004, kl 09.08
toorest muna ma küll sööma ei hakka .... öäkkk
 
tegija 05. aprill 2004, kl 10.52
to mh:

Panik küll komponendid kirja, aga kas oleks võimalik saada ka nende mingit umbkaudset vahekorda.

Krt, kes oleks arvanud ,et pasha nii rammus asi on :(
Aga proovida tahaks küll!
 
vanilla 05. aprill 2004, kl 11.54
pasha üldse vist üks rammusamaid magustoite, ehtne kaloripomm, aga ükskord pühade ajal võib ju lubada- ja superhea on just see õige pasha- siuke parajalt kuiv ja pude, ei oskagi paremini kirjeldada.
Eks need nn kiirpashad on ka head, aga vahe on suur!
 
koogitaja 05. aprill 2004, kl 13.34
mina panin just oma pasha kylmikusse nõrguma.

tegin päevalehe (2.apr) retsepti järgi enam-vähem:

Pasha ained:

• 800 g pakikohupiima
• 2 munakollast
• 1 dl suhkrut
• 1-2 tl vaniljesuhkrut
• 100 g magedat võid, sulatatult
• 1 sidruni riivitud koor
• poole sidruni mahl
• 1 dl hakitud kooritud mandleid
• 100 g väiksemaid rosinaid (soovitatavalt korinte)
• 4 dl 35% või 38% rõõska koort

• Vali mahe kohupiim (või riccota või mascarpone). Paraku leiab selliseid tooteid enamasti kõrgema rasvasisaldusega kohupiimavalikust. Selles retseptis ei tasu kasutada vedelaid kohupiimapastasid, mis käituvad nõrgumisel teisiti.

• Kui valid maitsestatud kohupiima, ei pruugi retsepti maitseainete kogused kehtida. Ka ilma vahepealsete maitsmisteta õnnestunud roog on kõrgem müstika (loe: võimatu).

• Vaniljesuhkrut, mis on looduslikku päritolu, võib ka enam panna. Liigne vanilliinsuhkrukogus teeb toidu kibedaks. Kui meeldib, kasuta sidruni asemel aromaatsemat laimi või mahedamat apelsini. Ka riivitud koore või pressitud mahla hulk on maitseküsimus. Samuti lisatavate mandlite ja rosinate hulk. Miks mitte kasutada ka erinevaid kergelt röstitud pähkleid? Üksnes maapähkel on oma mõrkja maitse tõttu vähepidulik.

• Kes rosinaid ei armasta, asendab need muu meelepärase kuivatatud puuviljaga. Mingit intensiivse maitsega krõmpsu pasha aga vajaks… Kel tahtmist, võib rosinaid alkoholis (nt Cointreau) seista lasta. Aprikoosid jt suuremad viljad võiks enne lisamist väiksemaks tükeldada.

Kuidas valmistada

• Kõigepealt tuleb pakikohupiim ühtlaseks saada. Traditsiooniline viis on seda teha läbi tiheda sõela, kuid saumikseriga saab vähese piima või rõõsa koore toel samuti kohupiima peenestada.
• Nüüd vahusta paraja suurusega kausis munakollased suhkruga kohevaks vahuks.
• Lisa jahtunud sulavõi ning peeneteraline kohupiim.
• Lisa mandlid (või pähklid), sidrunikoor ja mahl (või sama mõnelt muult tsitruseliselt) ja sega kohupiimamass ühtlaseks.
• Vahusta teises nõus rõõsk koor vaniljega (või paraja koguse vanilliinsuhkruga) kergeks vahuks.
• Vahusta ainult külma rõõska koort. Kui oled lasknud rõõsal koorel liiga kaua soojas seista, muutub ta vahustamise käigus kergelt “võiks”.
• Lisa nüüd vahukoor kohupiimamassi hulka ning sega, kuni saad ühtlase (ja maitsva!) kohupiima.
• Nüüd järgneb segu valamine ettevalmistatud vormi. Selleks on kaks põhimoodust.
• Esimesel juhul (eriti kui sisepind kaunistatud) piisab kas puuvormi veega uhtumisest või sulavõiga pintseldamisest (pashale võivad tekkida väiksed võipärlid). Nii tuleb vormi muster hästi esile.
• Teisel juhul, tasapinnalise vormiga võib toimida sarnaselt, kuid vooderdades seda puhta märja riidega (nt õhuke marli), saab pasha eriti kergelt vormist välja. Nii ei pea isegi vormiseinu lahti kangutama. Sellise pasha eripäraks jääb nõrgumisest tekkinud kangamuster.
• Seejärel saabub oluline “küp-semisaeg” ehk pashavorm asetatakse tipukoht allpool nõrguma. Valgunud vadak tasub kohe ära valada, pikapeale nõrgumine väheneb ning vormi võib rahumeeli ööseks külmikusse unustada (nõrgumisaeg olgu vähemalt 8 tundi). Ära unusta vormi augu alla sobilikku nõud panna! Mõistlik on kogu kupatus toidukilesse mätsida, et võimalikud külmikulõhnad pashat tundmatuseni ära ei “maitsestaks”.
• Järgmisel päeval eemalda pasha vormist serveerimis-alusele ning kaunista. Järgmist kevadpüha oodatakse juba sellesama, armastusega valmistatud pasha pärast.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!