Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
kaua keeb kanafilee?
 
oskamatu 20. juuli 2004, kl 12.26
selline küsimus ongi
 
otu 20. juuli 2004, kl 12.36
kesse ull fileed keedab????
 
juta 20. juuli 2004, kl 13.17
seni kuni pehme on. aga miks ei võiks keeta? ma ühele tuttavale ka ostsin, tema tükeldas ära ja keetis kanasousti sellest. mis selles halba on? mida paremat fileega teha, hea ilma kondita liha ju?
 
mare 20. juuli 2004, kl 13.30
mina kogu aeg keedan - aga aega ma küll ei oska öelda. Ise ostan seda, mis on Taleggi oma ja pakitud kolme tüki kaupa selle plastikust aluse peale. Kõik need kolm panen potti ja keedan. Väga ruttu keeb pehmeks. Ta läheb valgeks ja kui tundub enam vähem olevat, siis katsun noaga.
Aga see keeb ikka väga kiiresti pehmeks.
 
ingi 20. juuli 2004, kl 14.46
Põhjused võivad olla erinevad, miks keegi keedab, kasvõi ettekirjutatud dieet. Mina näiteks olen keetnud ja püreestanud väikelapsele. Ikka leidub "tarku", kellel on vaja irooniaga panna..
 
una 20. juuli 2004, kl 14.59
Mina enne pruunistan natuke kui hauduma panen.See on õige, et siin on osa nii "targad", karda kohe oma kogemusi jagada.
 
mango 20. juuli 2004, kl 15.10
Olen ka keetnud, supi sisse. Väikesed tükid keevad kuskil 20 minutit vast.
 
mkmm 20. juuli 2004, kl 17.59
niikaua kui seest enam roosat vedelikku ei tule, ilus valge võiks olla. tükid ilmselt u 5 minutit. üle keetes läheb kuivaks ja tuimaks.
 
oskamatu 20. juuli 2004, kl 18.30
jah, keedangi just oma titale! ja kuna pole varem keetnud, siis sellest küsimus.
aitäh, kes aitasid!

juba oskaja!
 
otule 20. juuli 2004, kl 19.25
Miks ei võiks keeta?? Maitsesta vesi tilliga ja väga hea ning tervislik jääb.
 
Jaan Kaer 21. juuli 2004, kl 03.54
20 minutit on küll veidi liiast minu arust. kanaliha on ääretult pehme võrreldes looma või sealihaga. Viimased nimetatud ehk hauvad nii kaua. Mina arvan, et hea oleks enne praadida värvuse andmise eesmärgil hetkeks panni pealt filee läbi ning siis ca 10ks minutiks asetada ehk keema. 20 minuti pärast olge valmis sööma saepuru, mis krigiseb hammaste vahel.
 
mango 21. juuli 2004, kl 11.56
Minul keeb küll 20 minutit ja pole miski saepuru.
 
irooniata 21. juuli 2004, kl 17.39
üldse ei mõtle pahasti, kuid esimene reaktsioon oli minulgi - milleks küll keeta!
arusaadav kui dieedid ja värgid. ainus asi kui mul lapsed väiksed olid siis lastearst ei soovitanud kanaliha anda - pigem loomaliha või sealiha, kuna kanaliha on teistega võrreldes märksa allergeensem. ei oska kommenteerida
 
kokk elmut 15. veebruar 2019, kl 19.33
Kui paned potti suured kanafilee tüki siis 20 minutiga see kohe kindlalt valmis ei saa.
Suuri kanafilee tükke(700 grammi umbes) on vaja keeta umbes 40 minutit ikka.
Ja keedetud kanafilee on väga tervislik ja kalorivaene toit.Ma ei imesta miks meil Eestis nii palju super pakse inimesi on.Sest enamik praevad toitu sularasvas või lausa fritüüris.
 
ei ole kook 15. veebruar 2019, kl 19.53
siin rubriigis kirjutavad vist olendid teistelt planeetidelt või millise kana kintsu või rinnafilee kaalub 700 grammi. eraldi müstika on see, et fileed keedetakse, mitte ei tükeldata ja praetakse või mooritakse 5 min ja valmis ta ongi.
hullud, hoidki parem pliidist kaugele.
 
Eelmisele debiilikule 15. veebruar 2019, kl 22.02
Said nädalavahetuseks koju seewaldist?
 
ei ole kokk 16. veebruar 2019, kl 11.18
naljaks lugeda, et mõnel katus sedasi sõidab.
kanast veel niipalju, et rinnafilee kaalub ca 200 - 250 grammi, poes kahekaupa pakis ja ca 400 -500 grammised pakid. tahaks kangesti näha 700 grammist kanafilee tükki, aga 40 minutit keedetud kavafileed ei taha kindlasti süüa:)
 
müüakse 17. veebruar 2019, kl 12.32
näiteks Konsumis on müügil Tallegi kana rinnak, kiletatud ja pakitud kollasele alusele. see on kogu kana rind koos rinnaluuga ja nahaga ja enamasti kaalubki 700 g ringis. Sellest keedan supi või puljongi ja see keedetud rinnaliha on hea nii soojana kui külmana. PS. Olen pannud supi sisse peale kartuli, porgandi, sibula ja riisi väikese nutsaku külmutatud spinatit ja veidi varssellerit. Annab huvitava maitse, aga ei tohi liialdada.
 
Umps-Ummi- Urmas 30. november 2020, kl 08.58
KAUA KEETA KANA KÕRISI ???
 
uu 03. detsember 2020, kl 12.59
kui kassile tahad anda, siis üsna kaua. koera kohta ei oska öelda. muidugi tarbib kass neid kaelu ka toorelt, aga kui oled puljongist huvitatud (aga miks mitte?), siis see saab väga hea. väikese "mekiga", aga mulle just meeldib, et pole päris neutraalne maitse. klimbid sisse ja supp missugune.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!