Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
Parimad purgisupid
 
kata 10. oktoober 2005, kl 15.00
Minu lemmikud on Salvesti Rassolnik ilma lihata, Salvesti Hapukapsasupp (liha võiks mitte olla), ja kõige parem on Supperi Hapukapsaborš ilma lihata, keele viib alla, eriti peojärgsel hommikul, täpselt piisavalt hapu ja maitsev:)
 
Tips 10. oktoober 2005, kl 15.29
Kas just lemmik, aga ainuke mis süüa kõlbab on hernesupp, oli vist salvesti oma, pole ammu söönud seda.
 
mammu 10. oktoober 2005, kl 16.03
Rostovi rassolnik maakeralt
 
Tulipa 10. oktoober 2005, kl 16.26
Maakera supid kõik on kala maitsega juu :( me ostame salvestit või vahel harva felixit... salvest ikka parem natsa :) pole veel ühtegi halba sattunud kah :)
 
... 10. oktoober 2005, kl 18.11
Muide ühelgi salvesti tootel, mis on klaaspurgis, pole sees säilitusaineid ja kogu tooraine (peale hernekonservi) on kodumaine. On kallim küll, aga mina Salvestist ei loobu.
 
. 10. oktoober 2005, kl 21.59
salvest parim.
 
trinz 10. oktoober 2005, kl 22.24
Salvesti Oasupp on minu vaieldamatu lemmik. Tavaliselt söön pool purki kohe niisama ära ja siis ülejäänud teen supiks. Täpselt nagu soolaoad, nii nämmad ja palju tailiha on ka sees.
Maakera Rostovi rassolnik on ka maitsev, teisi pole veel proovinud.
 
... 10. oktoober 2005, kl 22.30
Felix (Põltsamaa) jällegi toodab aastaringselt ja kasutab Poola, Hispaania jne. tooret põhiliselt + säilitusained.
 
püha taevas 10. oktoober 2005, kl 22.47
Mis tähendab ilma säilitusaineteta? Mina Salvesti suppe just sellepärast ei söö, et ei taha naatriumglutamaati sisse süüa. See kavalus, et nad nimetavad seda mitte säilitusaineks, vaid maitsetugevdajaks, ei muuda asja olemust. Keemia on keemia.
 
... 10. oktoober 2005, kl 22.50
naatriumglutamaat ei olegi säilitusaine, vaid maitsetugevdaja. seda on idamaades aastasadu söödud - eranditult kõik sojakatmed sisaldavad seda, looduslikest ainetest näiteks leidub seda munas jne, jne. Glutamaat on glutamiinhappe sool, aga glutamiinhape on aminohape, mis on ka inimeses kõigi valkude koostises.
 
kui kiire 11. oktoober 2005, kl 11.31
siis sööme Salvesti hapukapsa-ja värskekapsaborssi lihaga.2 purki läheb meie perele.Muidu vahel pirtsudele lastele meeldib see väga .Teiste firmade omad on lahjemad.Vahel panen ühe feliksi ja ühe salvesti.Mingid odavad vene omad täiesti ilma rasvaineta.
 
juta 11. oktoober 2005, kl 11.35
salvesti hernesupp,oasupp (ikka lihaga), rassolnik,hapukapsaborss,hapukapsasupp.. lihaga -need kõige söödavamad.
Seljanka ja gulass(supp) on jamad - see mu arvamus
 
... 11. oktoober 2005, kl 16.26
Aga kohe kindlasti ei tasu süüa Maakera Loch Nessi lambalihasuppi. KOHUTAV. Halb kohe lausa...
 
triibu 12. oktoober 2005, kl 14.10
Maakera suppidel on ühesugune maitse ja mitte meeldiv. Salvesti suppid on parimad. Lemmikud on oasupp ja hernesupp.
 
Heart 12. oktoober 2005, kl 18.39
Ja mina ostsin selverist mingit frikadellisuppi odava hinna pärast,ei mäleta kas oli Salvesti oma..ja seal oli nii palju igast jama sees,näitex makaronid...no krrt...ei olnud hea. Aga muidu on salvest täitsa ok.
 
... 12. oktoober 2005, kl 18.57
Frikadellisupi sisse käivadki makaronid, aga salvest seda suppi vist siiski ei tee
 
nipp 14. oktoober 2005, kl 09.51
salvesti seljanka, salvesti hapukapsaborš lihaga. muid suppe teen ise. va hernesupp. see tundub nii jube söök, et ei tekita sugugi isu.
 
oss 04. oktoober 2020, kl 15.16
Hernesupp on parim, värskekapsa borz loomalihaga ka.Kuna sealiha söömine on vastunäidustatud on Salvesti suppidest suuremat lihatükki hea koerale anda erinevalt Põltsamaa suppidest, kust tuleb sealiha killud välja nokkida, kui aega on. Salvesti lihata supid sisaldavad E-aineid. Neid ei peaks inimene sisse sööma.
COOP kaubamärgi all on tulnud välja VEGAN purgisupid ei sisalda maitsetugevdajaid Need on päris head. Selle asemel et kiiruga vorstivõikut sisse toppida,
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!