Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
Lillkapsas võiga
 
Totu kuul 16. august 2006, kl 12.57
Kunagi sain lillkapsast, mis oli kuidagi võiga üle preatud või miskit moodi nii tehtud, aga ise ei oska teha. Küsida pole ka kelleltki:(
Palun aidake. On armsad pisikesed toored lillkapsad. Kuidas edasi toimetada? Keedan kergelt ja kuumas võis praen üle?
Kas singikuubikuid võib ka lisada (mees nõuab liha:( )
 
sigapaha 16. august 2006, kl 13.04
keeda lillkapsast niiaplju et pisut krõmps jääb. Sulata pannil natukene võid ja pruunista selles riivsaia, siis lillkapsas sinna või ja riivsaia peale ja voila!

Aga sink prae eraldi, tapab õrna maitsega lillkapsa maitse ära :(
 
Totu kuul 16. august 2006, kl 13.16
Huvitav...kas oleks mõtet keeta õisikud tükkidena või tervelt.
Issand kui häbi on sellist asja küsida siinsete tegelaste käest. te oskate vist une pealt kõike peast;)
 
jaa 16. august 2006, kl 13.34
keeda tervelt
ja või on siis ikka see taluvõi, mitte margariin,

ise olen teinud nii, et keedan vähesoolases vees või haudepotis poolpehmeks lillkapsa (kähku keeb), ja siis võitükikesed peale pannud ja uuesti korra ahju pannud, kuni või sulab.
 
Totu kuul 16. august 2006, kl 13.48
Ooo...see ahjuvariant kõige parem. Laps pisike ja selle kõrvalt pliidi taga paha askeldada, mis ahjus valmib, on ideaalne.
 
. 16. august 2006, kl 14.07
mina teen hoopis nii, et keedan soolases vees lillkapsa pehmeks ja siis tops "Merevaiku peale ja segamini segada.Nii hea.MIngi lihaollus peaks muidugi eraldi kõrvale olema, aga see gemüüse on üldiselt väga toitev.
 
sigapaha 16. august 2006, kl 14.21
jah, ma teen ka sarnaselt, et lillkapsa harutan pisemateks õisikuteks ka lisan juba peaaegu valmiskeedetud kartulile ja siis topsikene sulatatud juustu peale.

Kindlasti tuleb ikka võid kasutada, margariin rikub maitse ära (minu meelest).
 
Totu kuul 16. august 2006, kl 14.23
Ei noh....järjest paremaks läheb. Peab turule uue kapsa järgi minema, et kõiki variante katsetada
 
neuseeli 16. august 2006, kl 14.41
kui mees nõuab liha, siis tee korralikku liha, mitte lillkapsast. lillkapsast tee omale. see selleks. mina keedan suure lillkapsapea maitsestatud vees poolpehmeks, siis nats jahutan ja panen tükid pannile pruunistatud taluvõi sisse.
 
m 16. august 2006, kl 15.08
minu mees jälle hull lillkapsa järele.
 
sigapaha 16. august 2006, kl 15.08
Ja minule meeldib hirmsasti selle kartuli-lillkapsa-sulatatud juustu (viimasel ajal merevaigu oma ei osta, maitse imelik ja korra sain hallitanud juustu) asja kõrvale korralikke suuri minutipihve praadida... natuke punast veini valan peaaegu valmis ja (maitsestatud)pihvile peale.

Appi kui tühjaks mul kõht praegu läks!
 
sigapaha 16. august 2006, kl 15.10
Meil ka terve pere (ka mees ja laps) armastab väga lillkapsast.

Vanemal kassil hakkab ka saba värisema kui keedetud lillkapsast anda...
 
neuseeli 16. august 2006, kl 15.20
igal kassil on omad veidrused. õnneks minu kassid ei söö, me läheks kaklema. minul joob üks veini (limpsib).
 
aialill 16. august 2006, kl 15.26
see kassijutt ajas küll naerema :)
 
mia 16. august 2006, kl 15.28
proovige ka brokkolit,valmistamine sama ja jube maitsev,segamini lillkapsaga sobib ka.
 
lee 16. august 2006, kl 15.38
Üks väike tähelepanek veel: nimelt sulatan ma võid niikaua, kuni või enam ei vahuta ja muutub läbipaistvaks.Selline või on hoopis parema maitsega.ja siis lisan sinna riivsaia ja segan veidi ja segu siis keedetud kapsastele peale.Nii teen ka ubadega.
 
neuseeli 16. august 2006, kl 15.43
riivsai rikub ju ära, aga eks see on maitse küsimus. õige on küll, et või ei tohiks olla selline vahutav-koorene, vaid klaasjas ja pruunikas. üldiselt, teemaalgataja, söögitegemine on kunst ja looming, ära nüüd turule uuesti torma, ja kui teedki teistmoodi- seda põnevam. me ei peagi ühtmoodi kartuleid koorima, keetma ega praadima.
 
sigapaha 16. august 2006, kl 21.21
kusjuures kui kass pisikene oli siis ta kukkus paar korda suurest ärevusest köögikapi pealt maha... tundis lillkapsa lõhna :))
Aga see kaklema minemise oht oli alguses meil ka.
Rabas lillkapsa õisiku ruttu suhu ja kadus kapi taha jahutama ja sööma seda siis.
Aga siis tuli pärast sealt seda pudi koristada...
Et seda vältida, sii sjagame kohe alguses sõbralikult.
 
kartulimaitseaine 16. august 2006, kl 21.48
Raputa riivsaiale kartulimaitseainet, siis on veel parem, ilma selleta ei tee enam kunagi.Kapsast pole kunagi tervena keetnud, ikka õisikud lahti lõiganud, sealt vahelt tuleb mõnikord ussegi.
 
Kahvel 16. august 2006, kl 22.40
Lillkapsast hoiad kõigepealt külmas vees, kui usse kardad - tulevad ilusti välja. Tervelt keedetud lillkapsas on parem, tõsiselt.
Ja lillkapsale kartulimaitseainet... siis võiks ju samahästi plögaks keedetud ebakvaliteetset makaronitoodet süüa, sest maitsevahet pole, kartulimaitseaine tapab lillkapsa õrna maitse täiesti. Pealegi on tegu lihtsalt mõttetult ülehinnatud soola ja keemia seguga, midagi naturaalset see ei sisalda. Aga eks maitsed on erinevad, mõni käib iga päev lõunaks hamburgerit ja friikartuleid ka söömas.
 
sigapaha 17. august 2006, kl 11.02
see kartulimaitseaine panemine lillkapsale on täpselt sama mis ketšupiga üle valada. Tapab toidu maitse 100%.

Ma vahest kusagil väljas süües vaatan kuidas keegi valab hõrgu toidu peale suuuure koguse ketšupit ja imestan, et miks siis üldse välja kallisse kohta sööma minna????
 
mall 17. august 2006, kl 12.03
Mina keedan õrnas soolvees lillkapsa parajaks (natuke krõmpsuv meeldib mulle), lõikan siis õisikud lahti ja panen taldrikule tõstetud kapsale taluvõi tükid sulama. Ei kuumuta enam üle. Samuti meeldib mulle süüa värskelt keedetud kartulit niimoodi või ja soolaga. Või maitse on mõnusalt värske sellisel moel.
 
Liisa 17. august 2006, kl 12.13
Mina teen samamoodi või ja riivsaiaga türgi ube. Väga head jäävad. Aga meil see ikka garneeringuks - liha nõutakse juurde.

Ja meie kass joob tomatimahla.
 
ee 21. august 2006, kl 08.23
Meie koer sööb aiast herneid,ube,karusmarju,punaseissõstraid ja peenralt porgandeid.
 
Vilde 16. jaanuar 2014, kl 19.24
Meie koer sööb vaid apelsine, mandariine, kiivisid, viinamarju ja banaane (ise koorib).
 
troll 17. jaanuar 2014, kl 13.11
Aga miks te lillkapsast enne võiga küpsetamist keedate? Keeduvees läheb osa maitset ja hulga kasulikke aineid kaduma. Lihtsalt võiga kaane all praadides läheb ta samamoodi pehmeks ja maitse on palju parem.
 
oh, 17. jaanuar 2014, kl 19.15
nii tuli isu peale, et veel vastu õhtut l
ähemn kapsaid poest ostma. Olen aurutanud restil ja valanud sulavõiga üle.
Viov 22. juuli 2021, kl 19.51
Otsisin ideid lillkapsa valmistamiseks, aga lugedes kassidest ja koertes sain lisaks veel naerda.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!