Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
Seenesoust
 
:( 26. september 2007, kl 10.43
Kas keegi annaks nõu kuidas seda teha??
 
:( 26. september 2007, kl 10.46
Pruunistada seened panni peal sibulaga ja siis hapukoor peale??
 
ppp 26. september 2007, kl 10.58
eelmisele veel lisaks,kui on võid pruunistada suitsu sea liha (kuubikuid).Imehea.
 
:( 26. september 2007, kl 11.12
aga mis seentega seda teha??
 
t 26. september 2007, kl 11.20
mulle meeldib rõõsa koorega
 
:( 26. september 2007, kl 11.28
mis on rõõsa koor????
mis seentega seda valmistada??
ja kas seened peavad enne maha jahtuma kui koort peale panna??
 
M 26. september 2007, kl 11.29
Praen seened ja sibula võiga, siis jahu peale, siis veel veits haudub.
Kõige lõpus rõõsk koor, sest hapukoor jätab hapu maitse. Põhiliselt teen soolatud männiriisikatest, aga kõik söögiseened kõlbavad ju.

Ppp variant on ka hea. Vahel kasutan ka seenepuljongikuubikut.
 
:( 26. september 2007, kl 11.34
KAs keegi ehk oskab hästi täpselt kõik kirja panna punkt haaval??
oleksin väga tänulik.
et kui palju miskit...kui palju seda jahu?ja mis on rõõsk koor??
nagu kohvikoor pmst?
 
una 26. september 2007, kl 11.46
Mina teen nii - 1 sibul, läbikasvanud sinki 200 g, seeni 0.5 kg, kohvikoor. Kui on kuuseriisikad, siis jahu ei pane, muidu umbes 1spl. Praen liha ja sibulad, lisan seened, kui valmis, siis lisan paki kohvikoort. Tilli ja rohelistsibulat, maitseained.
 
:( 26. september 2007, kl 11.50
paki kohvikoort lisada kohe pannile kõige viimasena??
 
tädi 26. september 2007, kl 11.55
Seenekaste I
Päritolu: Toidutare
Lisas: Toidutare
Lisa nädalamenüüsse

Lisa Lemmikretseptidesse
Kommenteeri ja hinda



Sobib hästi köögiviljatoitude, keedetud kartulite ning kartulist valmistatud toitude juurde (nt kartulikroketid, -kotletid ja -rull).



Koostisained
1/4 liitrit liha- vôi seenepuljongit vôi vett

1 sl jahu

3 sl rasvainet

200 g seeni

2 sibulat

2 sl tomatipüreed

pipart

soola

(maitserohelist)

ValmistamineValmistusaeg:

Valmistusviis




Valmista valge kaste.

Lisa rasvaines kergelt pruunistatud, tükeldatud seened ja hakitud sibul ning tomatipüree.

Keeda ja maitsesta.
 
ann 26. september 2007, kl 12.01
mina kasutan 35% rõõska koort. Aga küsimus tarkadele selline: kas poes müügil olevaid šampinjone (need karbis, toored) enne pannile panekut ka koorite või võiks ka koorega praadida? Ise olen siiani koorinud.
 
t 26. september 2007, kl 12.47
rõõsa on omastav kääne sõnast rõõsk ehk siis (värske) koor (vastandina hapukoorele).

ann, mida sa seal koorid? shampinjonidel ei ole koort...
 
? 26. september 2007, kl 12.49
Ei koori ja ei ole näinud kedagi koorimas! Milleks
 
Marian 26. september 2007, kl 15.16
No näiteks mina metsast korjatud šampinjone küll koorin.
 
;) 26. september 2007, kl 17.47
Prae seened (ära PRUUNISTA)
lisa hakitud sibul, prae koos läbi, siis
veits (0,5 - 1 spl) jahu, kuumuta,
kalla peale veidi vett või puljongit, hauta läbi ja lõpuks
koor (vastavalt maitsele rõõsk või hapu). Mulle just meeldib hapukoorega soust.

Toorelt praadida võid näiteks puravikke, kuuseriisikaid, kukeseeni, kitsemampleid; kupatatult kasuta kase-, männi- jm kibedaid riisikaid.
 
paks kass 26. september 2007, kl 18.34
Marian, kas sa metsast korjatud kukeseeni ka koorid?
 
NB 28. september 2007, kl 01.05
kukeseened on maitsvamad, kui pruunistad.
 
soffi 28. september 2007, kl 21.56
puravikud läbi praadida, hakitud sibul sisse, veidi veel praadida, siis 20% hapukoor peale, korraks keema lasta ja valmis ta ongi....ei mingit jahu!
 
mururull 04. märts 2013, kl 12.18
Mu ema teeb ülihead hapukoore-seenekat,kuid minul pole see kahekümne aasta jooksul n i i välja tulnud!Tõesti jääb minul hapu maitsega.Vahukoor ilmselt on parim,kui rasvainet on vähem,muidu ilmselt kõlbab ka kohvikoorega.Aga palja veega pole küll mingit mekki!
 
Vilamaa Ants 04. märts 2013, kl 12.59
Seenekastet võib igatmoodi teha. Erinevatest seentest on mõistlik ka erinevalt teha. Puravike ja tatikate head maitset tuleks rohkem esile tuua.
Soolariisikad võiks aga võis sibulaga läbi praadidavõiks, siis tomatitega pooleks panna hauduma, lõpuks lisada terake piimas segatud jahu ja keema lasta. Piima ja jahu suhe peab olema selline, et kaste jääks ikka pigem seenehautiseks ja mitte vedelaks kastmeks. Retsepti pole, seda tuleb teha tunde järgi. Võib ka seente ja sibula praadimise lõpus panna pannile paar lusikatäit hapukoort, ning see korralikult läbi kuumutada ja ära segada. Samuti võib hakkliha koos seentega panna. Igasuguseid võimalusi on. Selline kaste sobib hästi ahjus tehtud tatraga. Tatra puhul on tähtis, et seda ei keedetaks tatraplögaks.
Toidutegemiseks pole retsepte vaja, ise katsetamine on palju huvitavam.
 
kurmaan 04. märts 2013, kl 14.28
ülihea kukeseenekaste on selline:

Praed pannil võis hakitud pibula ja kukeseened, lisad paki kohvikoort. Lased veidi podiseda, ja lisad suitsujuustu. Segad kuni juust sulanud. Maitseks tilli.

Super, ja täiesti ilma jahuta.
 
snoob- gurmaan 04. märts 2013, kl 17.51
Seened, praadida, paar küünt küüslauku ja edasi praadida, siis peale pakk vahukoort, muliseda kuni kaste pakseneb, tuli kinni ja maitsestada sortsu portveini, tüümiani ja valge pipraga. Super!
 
libanõid 05. märts 2013, kl 22.52
Minu jaoks on parimad seened kastmeks kodumaised riisikad (praegusel ajal).
Suvisel ajal on värske kartul + kukeseenekaste parim.
 
:) 06. märts 2013, kl 00.53
Mulle meeldib kaste seentest, mis tehtud purki omas mahlas - puravikud, kuuse- ja porgandiriisikad, lambaseened, soomustindikud. Või külmutatud kergelt läbikuumutatuna - pilvikud, kukeseened, kitsemamplid. Samuti poekraamist tehtud - austerservikud, šampinjonid.
Kupatamist vajavad riisikad on parimad marineerituna või hapendatuna, kastmele nad seda erilist värsket seenemaitset ju enam ei anna, kupatamisne võtab palju ära.
 
oeh! 13. veebruar 2020, kl 17.42
Naerunäoga küsid, mis tähendab "rõõsa koorega"??? Mis rahvusest oled?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!