Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
ÕUDUSJUTUD SÖÖGISTIST!!!
 
Klaaarika Vaarika 15. märts 2008, kl 01.20
Kuulsin, et mingi eestis tegutsev kaupluse kett peseb salateid!! Olin täitsa hämmingus. Pidavat õhtuti pesema salatid kooresegust puhtaks. Hommikul uue koorega segama... JAKI!
Tean kelnerid, kes vanasti restodes töötasid, neil ikka jubedaid söögijutte käisest võtta. Kuidas seljanka parem sai... olevat kellegi vanad haisvad sokid sisse keema pannud. HUIK!!
Tead mõnda õududlugu toitlustuse telgitagustest, siis pane kirja. Teeme oma RD dokumentaali siin:D :D :D
RD dokumentaal: ÕUDUS KULINAARIA!!!!
:D
 
jajaaa 15. märts 2008, kl 08.53
õues on juba soe - mine jalutama
 
ki 15. märts 2008, kl 09.14
no rohekm piirdub siiski tähtaja yletanud asjadele pannakse uus kuupäev.. näiteks jogurti topiskutelt millegiga saad see eelmine kuupäev maha ja siis uue musta markeriga peale...
restos kus ise tööötasin vahetsime samamoodi lihal jne kuupäevi... kokteilidesse peaaegu halvaks läinud koort ja keefiri jne jne... alkot lahjendatakse ...
 
kõrini juba sellest ibast 15. märts 2008, kl 10.28
tegelikult salati pesemise jutt on loll ja vale. seda ei saa nii teha ja see võtab töötajatelt liiga palju aega ära. nad ei viitsi seal mäkerdada ja kuivatada jms. kõik mis üle jääb lendab igas poes kas siis salaja hulkuvatele loomadele, antakse oma inimestele või enamasti visatakse ära. selveris jne ei tule igasugune vana salati alles jätmine kõneallagi. kõik visatakse ära.
sellised lako lahjendamised jne on paljudes kohtades väga tavalised. minu tuttav töötas sellises veini kohvikus ja siis osasi veine lasti seal sellistest vaatidest kraaniga ja sinna tavaliselt segati juurde mingit odavat vene viinamarja mahla ja lisati veidi mingit alkohoolset asja. alati joodi ja kiideti, et jube kvaliteetne ja hea vein on seal...
 
Tibu-Liisu 15. märts 2008, kl 12.50
Selveris pestakse salatied. Olen seda oma enda silmaga näinud. Kunagi ammu sai seal tööl oldud aga õnneks mitte salatiletis. Vanad vorstid visatakkse salatitesse,vanaks läuinud liha kotletis jms. Tutavaid olnud tööl ka teistes tuntud kauplustes.Nemad rääkuinud ka selliseid asju.
 
viki 15. märts 2008, kl 14.12
eks proovi seda salatit pesta, vaata kas õnnestub. osta väike karbitäis ja pese puhtaks, sis saad teada, kas jutt õige või vale. ise neid üldiselt ei osta, lihtsalt ei lähe kurgust all. aga seda aegunud liha juttu usun küll, see ju hea koht, kus seda realiseerida.
 
hernes 15. märts 2008, kl 15.14
aegunud ja aegumise piiril liha lastakse grillist läbi ja müüakse kuumletis maha.
 
Mina ka 15. märts 2008, kl 17.03
Mina olen ka OMA silmaga näinud, kuidas salateid pestakse. RIISI salat nr1. Suure kurna sisse ja kraani alla. tilgub kuivaks, uus segu peale. AUSÕNA OLEN NÄINUD!!!! Mis see salat siis pesta on?? Midagi seal ju lödiks ei lähe, hernes porgand jms. Pestav, ise tean.
Rske ongi uskuda neid jubedusi mis tegelikult köögis aset leiavad.
Kunagi töötasin tallinnas restorani köögis. No seal ikka tehti sellist kino, tagant järgi mõtlen siis ei usu ise ka. Koka põhiline nali oli, supikulp tõmmata kaenla alt läbi, enne supi serveerimist. Köökides siis selliseid konditsioneere ei olnud. Higi tilkus, kõik kiitsid seljankat:D
Ühes karuselli firmas sai töödatud, siis seal oli ka supper. Sisse tuli punnakil saslõki vannid. Adavere tõigi sinna mingit saasta. Kui vanni avasime, jummel kus haises. Kõik sai vardasse ja tulepeale. Juust hallitas. Viiludeks ja hamburgeri vahele. Karuselli firma oli ikka tõeline kulinaarne jubedus. Õli pandi esimeses linnas fritüüri ja siis kolistati terve suvi, yhe sama õliga. Hot dogi vorstid enamus, mis sisse tulid olid juba libedad.

Pole vist kunagi töödanud kohas, kus peetakse lugu köögiviljade pesemisest. See, mis sisse tuleb, see kas otse poti või taldrikule.
 
jajaajah 15. märts 2008, kl 17.11
Noh, mina olen kahjuks neid natsa koledaid jutte kuulnud ema käest. Ta ka siuke asjalik ühes asutuses köögitöölisena aitamas. Puuvilju ei pesta, kõik otse toorsalatitesse. Ja kõige nõmedam on see, et välismaalt tuuakse mingid peened seened, et millest tehakse süüa. Seened on sügavkülmutatud. Kui need ära sulavad, siis on näha, et praktiliselt kõik seened on ussitanud. Kuid ära visata ju neid ei saa, siis ei jää midagi järgi ja kahjum läheks liiga suureks. Ja siis pannakse need kõik aga sööki. Nüüd püüan söögikohtades ise enamasti ikka sampinjone süüa, nendega nii väga vast puusse ei lähe.
 
emma 15. märts 2008, kl 18.26
paljud sellised jutud (nagu nt. sokkidest seljanka keetmine) on muidugi linnalegend ja ei maksa neid väga tõsiselt võtta.

tunnistan üles, et olen köögis/pagaris ajaviiteks narrinud ülinaiivseid praktikante ;) ja aidanud kaasa selliste juttude levikule.

nt. läks meil katki taignasegaja, tegime pärmitaigna teise masinaga, mida tavaliselt kasutasime ainult vahustamiseks. tööle hilinenud praktikandile ütlesime, et me igatsesime teda hommikul väga, sest meil oli tõesti abi vaja ja et sõtkusime taigent suures potis jalgadega.
vaene tüdruk, kes muidu pugis saiakesi kümnete kaupa, ei võtnud sel päeval mitte ühtegi :D

Mina ka´le:
mitte ükski tööandja ei saa sundida küpsetama hapuks läinud vorste või saslõkki (ja huvitav kust seda hapuks läinud kraami küll kogu aeg võeti), kasutama fritüüris vana õli jne.
kas te siis üldse oma kööki ei koristanudki? või lasite õli fritüürist välja ja panite pärast selle sama vana õli tagasi puhtasse fritüüri?
ära süüdista tööandjat - see oli ju sinu enda lohakus ja hoolimatus!
 
issand 15. märts 2008, kl 20.15
emma, sa oled ikka niiiii naiivne...
 
to: emma 15. märts 2008, kl 22.33
jaaaa, see oli minu syy, et frityyrist õli ei olnud mitte kusagile panna, vaid see sõitis rahulikult yhest linnast teise. kuhu ma oleksin selle siis valanud?? autode vahele parklasse või?? KEEGI EI SUNDINUD KYPSETAMA HAPUKS LÄINUD VORSTE????????? vallandisse oleksin läinud, kui poleks kypsetanud!!!! võin öelda, et frityyri kyll ei pesnud selle suve jooksul mitte keegi. keegi ei nõudnud kaaa...
hapuks läinud kraami toodigi meile otse ADAVEREST. ära säilinud kraam, kõik realiseeriti seal karusellide vahel.
muideks,ei kujuta ma isegi ette mis oleks öeldud, kui oleksime seal hamburgeri putkas teatanud, et meie kyll ei kypseta libedat vorsti. Puusepp ehitas ukse sinna... oleks boss öelnud, tal tibidest järkar ukse taga.
 
heh 15. märts 2008, kl 22.41
Küll on tore, et inimesed tulevad kurtma, kuidas meie toidukohtade köökides tehakse hirmsaid asju köögis ja et nad teavad, et need hirmsad rikkumised toimuvad, kuna nad ise on need, kes neid rikkumis teevad.

Tore on lugeda, kuida lihttööline on nõus riskima sadade inimeste tervisega, et saada kätte oma sente.
 
to: heh 15. märts 2008, kl 23.51
jah mõtle, kui jubedad on need inimesed teenindajad.
võiksid parem mõelda, kes selliseid kohti peavad ja kes sinna seda jama tarnib.

hea, kui sina mõtled iga päev kellegi tervisele, loodan ,et sa ei kasuta deodoranti, juukselakki. mõtled ikka ennem, kui tahad hästi lõhnata, et see tekitab tulevastele põlvedele osooni auke. rikub tervist ymbritsevatele.

saada kätte oma sente, mille eest osta lastele vajaminevat, et perel oleks söök laual ja katus peakohal. naiivne inimene. mis see inimene, teenindaja olek sellega saanud, kui oleks keeldunud seda jama mitte kaasa tegemast? mitte midagi... libedad vorstid on ikka poe letil, temaga või temata.

tegelikult, on see siin yks viis, kuidas juhtida tähelepanu, mis tegelikult toitlustuses toimub. on see sentide eest või mitte. kui inimesele on vajalik oma töö, siis vaevalt ta kaeblema kuhugi läheb. reeglina neil myyatel, väga suurt valiku vabadust siin eestis ei ole. täna tahan myyn, homme löön lamenti ylemuse juures. kes töötu staatust lubada saab see nagu nii ei lähe myyaks vorsti letti või kokaks suvalisse kohta.
 
emma 16. märts 2008, kl 01.18
ei ole naiivne :)
aga nõudlik olen küll ja seda nii enda kui ka teiste suhtes. mis toitu puutub, siis puhtus ja kord käivad minu jaoks sellega lahutamatult kaasas.

olen elus 2 korda sattunud tööle sellisesse kohta, kus tuli alustada koristamisest. olen 43 ja töökohti on üldse olnud 8.

ühes kohas oli fritüür selline, et esimesel päeval ma tõesti keeldusin friikartuleid tegemast (värsket õli polnud piisavalt, et vahetada) ja kujutage ette - ei lastudki lahti :)
järgmisel hommikul oli uus õli kohal ja tädi, kes tooraine ostmise eest vastutas tõi vana õli jaoks purgid, sest ta arvas et see õli sobib hästi koeratoidule lisamiseks. aga kui ta nägi neid purke, siis tal läks süda pahaks ja koer jäi sellest "heast" kraamist ilma - õli oli täiesti tumepruun, läbipaistmatu ja haises, põhjas paks sade (selles oli küpsetatud kõike - friikaid, vorste, taignas juurvilju ja jumal teab mida veel)
hiljem muide vahetasime õli ilma igasuguste probleemideta, töötasin selles kohas 3 aastat.

to Mina ka:
see, et keegi ei nõudnud fritüüri pesemist on täiesti loll jutt - seda ei peagi nõudma, see kuulub koka kohustuste hulka. ükskõik, kas ta teeb seda ise, kui on aeg õli vahetada, või annab ülesande köögiabilisele.
ja muide mis sa arvate, kui keegi oleks halvaks läinud toidust mürgituse saanud, kes siis oleks peasüüdlaseks tehtud?

ei tasu pugeda ka selle taha, et pole valikuvõimalust - on küll! ja kui muidu ei saa, siis tervisekaitse abiga :)
alatu on riskida teiste inimeste tervisega.
 
njaa 16. märts 2008, kl 01.25
tegelikult ei ole igakord teenindajad süüdi et peavad müüma riknend toitu.olin ise tööl poes kus ülemuse jutt oli selline - kõik mis on tuleb ära müüa.libedaks läinud vorstid tuli üle pesta ja müüki panna.kui julgesid vastu hakata näidati ust.mul endal hakkas tõesti vastu see mis toidupoes toimus ja tulin ära.nii et ei tasu olla naiivne ja uskuda et teenindajad on süüdi.
 
xyz 16. märts 2008, kl 09.26
sedasama asja tehti ka nõuka-ajal: olin suvevaheajal väikeses maapoes tööl ja külmik läks rikki, lihast tehti kähku-kähku juhataja vändaga hakkmasinaga hakkliha ja müüdi maha, oi milline järjekord oli (lihadefitsiidi aeg)! kala pesti ka üle, et väga libe poleks ja müüdi värske pähe maha. siis ühekorra sõelusime mingit kuivainet, sest sinna olid putukad tulnud ja pakkimisime ümber. selliseid abitöid tegid ikka suveabilised, suu kästi kinni hoida.
 
aga 16. märts 2008, kl 10.34
Vanasti üteldi, mida silm ei näe, seda kõht ei põe.
 
mittejoodik 16. märts 2008, kl 13.25
aastaid tagasi töötasin suveveheajal raeköögi restoranis nõudepesijana. minu jaoks oli kõige ebameeldivam see, et lauale jäetud klaasidest-pitsidest kallati kõik alkoholi tilgad kokku, lisati musta teed ja müüdi belõi aisti pähe purjus soomlastele maha... asjaga tegelesid baarmenid isiklikult.
toidujääkidest suurt ei mäleta, kuna vorstid-singid-munad jms. rändasid kohe kellegi turukotti. aga pasteet koguti samuti ampsuhaaval kokku, sulatati potis üles, pandi võid juurde ja müüdi järgmistele pasteedisõpradele maha...
 
maaa 16. märts 2008, kl 14.35
Ka seoses toiduga. Mul täditütar õppis kutsekas müüjaks. Viletsuses maatüdrukud linna ühikas, söögi peale raha kulutada ei raatsinud, siis praktikal olles lõunatasid nii, et ostsid kahepeale pätsi saia ja limsisid kõrvale hapukoort. Seda müüdi siis 200-grammistes klaaspurgikestes, millel paksust fooliumist kaaned kergesti ära ja tagasi käisid ;) Igast purgist võeti paar lusikatäit... ja elab siiani õnnelikult!
 
ikkagi 16. märts 2008, kl 14.39
alati leidub mingid pidurid, kes tulevad targutama, kuidas võib ja kuidas peab ja kuidas on eetiline. raevu ajab, mine ja ole eetiline ja tee siin foorumis kasvõi 100 teemat selle kohta kui puhas ja eetiline sa oled, lisaks oma vanusele pane ikka täis nimi ja elukoht ka kirja.
selge on see, et toitlustuses tehakse ikka igat vigurit, kahjuks teiste inimese tervise arvelt. selleks see teemagi algatatud, et siis vähemalt teaks, mis tehakse. kui ei räägita, kas siis pole nagu probleemi olemas??
oi siuksed targutised rikuvad kohe teema ära. nyyd siis ong iteemaks hoopis see, et kas nii võib ja kes peaks vaatama, et nii ei juhtuks. TÄNKS, seda tean ise ka, et ei või. just tahtsin teada mis tehakse:D
 
onmison 16. märts 2008, kl 22.20
Sellessuhtes et süda läks ilgelt pahaks ja enam vist poodi minna ei julgegi ja kuskile välja sööma.:S
 
jah 16. märts 2008, kl 22.54
Ise töötasin ühel suvel poes , kanavorst , mis riknema kippus pesti õhtul läbi ja pandi sügavkülma , hommikuks nagu värske! Hamburgerisai vette ja siis mikrosse , no kui paari minutiga ära kugistada , ei saa arugi , aga 5 min pärast kivikõva.
 
nõuka-aegne 17. märts 2008, kl 02.38
mul lugu nõuka ajast. läks mul vend esimest päeva elus tööle, koka abiks. tartu mnt Parlamendi kõrval selline 4-5 kordne asutus, ei teagi mis seal praegu on (kurvi peale jääb, sisekurvi) ja seal all oli siis töölistele söökla. noh, läks tööle ja esimene töö oli.. anti suur kott mannat ja sõel ja ambrid ja kästi manna seest ussid välja sõeluda, näe, mannavaht täna magustoiduks. sõeluski. tõsiselt kohe.
 
kanarasv 18. märts 2008, kl 10.33
meie kohalikus tarbijate ühistus pidi jääma iga päev 2-3 kg kana praadimise rasva üle. väärt kraam- ega siis ära visata saa- seda pannakse kõikide soojade toitude sisse.... wwwääkkkk- aeg- ajalt tuleb teemaks, miks kõik toidud nii sarnase maitsega on.
 
juta 18. märts 2008, kl 17.12
enamus selveri salateid pole head nagunii
 
kokamutt. 18. märts 2008, kl 18.02
ma küll ei tahaks uskuda et nendel juttudel tõepõhi all on ei ole mina oma 20 aasta tööjuurs selliseid idiootsusi kohanud.seda tean jah et poes pesti suitsuvorsti või viinereid aga sanitaarkontroll on eluaeg tugev olnud ja kui keegi mürgituse sai oli paha lugu ja toitlustus suleti.jah minu tuttav oli sõjaväes kokk vene ajal seal viskasid nad mingi tsurka traksid supikatlasse ,see on ka kogu õudus mis pulli pärast tehti.
 
mu 18. märts 2008, kl 19.56
solgisurma pole keegi surnud ja kui on siis pole õige solk olnud!!
olen ise pidanud poes töötades sinke,vorste ja liha pesema.ja mida ära ei suudetud müüa,läks kõrval asuvasse pubisse seljanka sisse.ise seal lõunatamas ei käinud.
isiklikult olen näinud kuidas konsumi poes kapsa-porgandisalatit pesti ja grossi poes hapukoort salatisse segati,et värskem maitse oleks.
 
viki 19. märts 2008, kl 19.22
täna raadio 2-s tegi reporter eksperimenti, et pesi läbi 2 päeva vana salati ja segas uuesti hapukoore-majoneesiga. kõik, kellele salatit maitsta pakkus, sõid ja kiitsid. kui oli kriitikat, siis pigem komponentide (pole õuna, liiga palju sibulat jne)osas, kui et salati kastme pärast. niiet kõik võimalik.
 
saitte 19. märts 2008, kl 23.01
huvitav kas saatejuht sai oma idee siit?? siis peaks pappi kysima. kuulge, naiivseid inimesi leidub igalt poolt, kes ei usu ja ei hakka ka siis uskuma, kui see sul nina all tõestatakse. loomulikult on jutud enamus õigeid.
välismaa köök on ju veel 100x hullem. meil on siin titekingades kõik see värk. välisamaal kokadel tatti lendab nii supi sisse, kui prae peale. urineeritakse enne serveerimist su uhkele toidule. mehed mäkerdavad oma spermaga toidu kokku, ise irvitavad kui klient sööb. seda ei usu ka paljud, aga kahjuks nii see on.

mis salatit ta seal saates pesi?? oi kui kahju et ei kuulnud saadet!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!