Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
kuumaõhugrill?
 
x 01. juuni 2010, kl 22.47
mul on see odavam siis Novaluxist. Kuna muid nõusid kaasas ei olnud siis esimeseks prooviks tegin sügavkülmast lapsele friikaid nii, et panin fooliumitüki kõrgema resti peale ja (seal on kuumust rohkem sest see asub küttekehale lähemal) köömneid riputasin ka peale nagu ikka olen ahjus teinud. Täitsa normaalsed friikad said, ainult segada on fooliumi peal natuke kehva see võib rebeneda.
Tegemist ootasid kapis veel mõned lihalõigud, need ladusin niisama restile ritta, aga küpsetusnõu põhja panin fooliumi, et pärast oleks lihtsam põhja puhtaks saada. 4 suurt lõiku, kummaltki poolt 10 min ja oligi olemas. Tavaliselt käib see tegemine pannil suht rohkes õlis, paneering kipub kõrbema minema jm toredused, see jäi nüüd küll ära.
Peamine, et kõik söödi ära, et lõigutud servi maha nagu ta tavaliselt teeb, sest rasvast tema hästi ei talu.
Minu jaoks ongi segane veel see nõude osa, kas kasutada tohib ainult metellnõusid? Kas kookide tegemisel tohib sinna panna deflonvormi? Kas keraamilisi küpsetusnõusid tohib seal kasutada?
Tavaline keedupoti aurutusrest, see metallist mis kohandub anuma suurusega, seda vist isegi tohiks aedviljade aurutamiseks kasutada. Ehk ongi mõistlik erinevaid grillimise nõusid hoopis kasutada, neid paksemast fooliumist?
 
x 01. juuni 2010, kl 22.47
mul on see odavam siis Novaluxist. Kuna muid nõusid kaasas ei olnud siis esimeseks prooviks tegin sügavkülmast lapsele friikaid nii, et panin fooliumitüki kõrgema resti peale ja (seal on kuumust rohkem sest see asub küttekehale lähemal) köömneid riputasin ka peale nagu ikka olen ahjus teinud. Täitsa normaalsed friikad said, ainult segada on fooliumi peal natuke kehva see võib rebeneda.
Tegemist ootasid kapis veel mõned lihalõigud, need ladusin niisama restile ritta, aga küpsetusnõu põhja panin fooliumi, et pärast oleks lihtsam põhja puhtaks saada. 4 suurt lõiku, kummaltki poolt 10 min ja oligi olemas. Tavaliselt käib see tegemine pannil suht rohkes õlis, paneering kipub kõrbema minema jm toredused, see jäi nüüd küll ära.
Peamine, et kõik söödi ära, et lõigutud servi maha nagu ta tavaliselt teeb, sest rasvast tema hästi ei talu.
Minu jaoks ongi segane veel see nõude osa, kas kasutada tohib ainult metellnõusid? Kas kookide tegemisel tohib sinna panna deflonvormi? Kas keraamilisi küpsetusnõusid tohib seal kasutada?
Tavaline keedupoti aurutusrest, see metallist mis kohandub anuma suurusega, seda vist isegi tohiks aedviljade aurutamiseks kasutada. Ehk ongi mõistlik erinevaid grillimise nõusid hoopis kasutada, neid paksemast fooliumist?
 
ka omanik 02. juuni 2010, kl 10.51
õpetusraamatus kirjas,et sobivad kõik nõud,mis ahjugi.Minul ei hakanud küpsema selles ahjukotis.Kontrollisin ka elektriarvet ja mingit suurenemist ei märganud.Kasutan iga päev,vahel isegi mitu korda.Ei ole proovinud mitut toitu korraga teha.See osa ongi minu jaoks segasevõitu.
 
kkk 14. september 2010, kl 16.41
Ostsin ka omale kuumaõhugrilli ON24-st Clatroniku oma. Lisavidinaid on piisavalt kaasas, ainult kasutusjuhend on kuidagi niru võitu. Tekstis ütleb küll, et saab ka juurvilju aurutada, aga mul pole välja tulnud, jube kaua läheb aega ja pealt kõrbevad ära, aga seest on toored. Keegi oskab juhendada, et mis kõrgusel, mis temperatuuril ja kui kaua juurvilju teha tuleks sh ka kartulit?!?
 
dianale 17. september 2010, kl 13.40
To Diana: K-rautas maksab väiksem, mis on minu arust üsna suur 700 kr ja suurem 1500 kr. Topshopis on infrapunaga ja see on tervisele kahjulik... aga aeg on muutunud ja nüüd on halogeenlambiga ja ohutum. Minul kodus 700 kr ja olen teinud muffineid, kartuleid, röstsaiu vorstiga ja muna samal ajal. Eraldi olen veel liha proovinud ja 15-20 minutiga tuli ilma maitsestamata liha suurepärane välja. Minu ema elukaaslane teeb sellist liha 6h ahjus, kui jõulud. Maitsestama muidugi peab aga kui midagi ei pane... on ka kergelt soolane.
 
nupsu77 05. jaanuar 2011, kl 07.40
to muhv

Palun ütle, mis firma kuumaõhugrill sul on?
eid_1583e78044e70d 04. november 2021, kl 11.22
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!