Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
Mida fantastilist teete hirsiga
 
Hirsiomanik 25. jaanuar 2010, kl 11.25
Ostsin paki hirssi. Pirukate jaoks. Nüüd mõtlen, et targemate kogemused ei teeks paha.

Niisiis - kes viitsib, rääkige, mida head teete teie hirsiga. Magusat ja soolast ja misiganes.

Head talvist hirsipäeva! :)
 
Liine 25. jaanuar 2010, kl 13.29
Olen pannud hirssi lindudele söögiks, aga lapsepõlvest mäletan, et hirsi pudru oli ka täitsa hea.
 
k 25. jaanuar 2010, kl 13.37
Mina teen hirsiputru. Meie peres küll keegi teine seda isegi mitte suhu ei võta, kuid minu lemmiksöök sellegipoolest. Kupatan hirsi, hautan, lisan soola, suhkrut, piimasõbrad pangu ka piima ja ongi maailma parim toit valmis. Punasesõstramoosiga:)
 
kuukulgur 25. jaanuar 2010, kl 14.23
Hirssi tuleb kindlasti paar tiiru kupatada. Muidu ei söö seda kibeda maitse tõttu ka suurim hirsisõber. Aga siis nagu putru ikka: vett ja piima vedelikuks, soola-suhkrut ka ja anna aega haududa. Nämm! Peaks ka vist hirssi ostma ja putru tegema.

Vene köök tunneb ka hirsivormi Raamatust "Rahvaste toite", autor Salme Masso, sulgudes mõned minu märkused:

1,5 klaasi hirssi
4 klaasi piima
2 spl võid
1 spl suhkrut
soola
1 spl riivsaia
1 muna
0,5 kl haoukoort

Hästi pestud (ma pakuks kupatet!) hirss sõristatakse keeva, suhkru ja soolaga maitsestatud piimasse, algul segatakse, siis keedetakse kaanega kaetult pudruks (ma hoiataks: madalal kuumusel!)ca 1 tund, jahutatakse 60 kraadini. Munad klopitakse suhkruga vahule, või sulatatakse, segatakse hirsipudruga. Pannakse võiga määritud ja riivsaiaga ülepuistatud vormi, küpsetatakse ahjus helekollaseks. Juurde antakse hapukoort.

Aga sa ole kena ja muljeta, mismoodi sa hirssi pirukatesse paned.
 
kajakas 26. jaanuar 2010, kl 21.24
Eriliselt fantastilist hõrgutist hirsist ei anna teha,kuid puder või või moosiga on vägagi maitsev.Lasteaedades ja haiglates oli see umbes 20 aastat tagasi kord nädalas ikka menüüs.
 
kaabakas 26. jaanuar 2010, kl 22.37
pannil praen/hautan hunniku porrusid, porganikuubikud, küüslauku. valan peale rõõsa koore, kuumutan ja jätan ootama, kuni hirss on pehme (keedan eraldi potis ja üsna rohkes vees). kurnan hirsist üleliigse vedeliku välja ja segan pannikraami hulka. väga mõnus saab. kõrvale veel miskit lihalist.. kotlett näiteks..
mina kupatan hirssi vaid 1x ja mõru küll ei jää.
 
skwi 27. jaanuar 2010, kl 16.33
Palun rääkige mulle hirsipudru tegemise protsess ära. On hästi maitsev, aga mina teha ei oska.
 
hirsiomanik 27. jaanuar 2010, kl 23.28
Lahe! Mul mõte juba liigub. Aitäh teile!
 
tts 28. jaanuar 2010, kl 14.08
Ma olen ka üldse ilma kupatamata teinud ja pole ka kibe jäänud.
 
aga 28. jaanuar 2010, kl 18.24
aga minu meelest on see roog (vt. all) küll fantastiline hõrgutis - võib-olla ei näe koostisosade poolest veenev välja, aga soovitan järgi proovida:)

1kl hirssi (mida kollasem, seda maitsvam)
1-2 sibulat (tükeldatud)
2 kartulit (tükeldatud nii 1cm3 kuubikuteks)
paar viilu suitsuliha või suitsupeekonit
vesi, sool, toiduõli praadimiseks

Praadida pannil sibul, lisada tükeldatud suitsuliha. Hirss pesta u. 7 korda läbi, visata pannile koos tükeldatud kartuliga. Maitsestada. Lisada vett, et kataks 1cm pealt. Hautada madalal tulel kaane all, kuni vesi on aurustunud. Serveerida taluvõiga.
 
m 28. jaanuar 2010, kl 22.17
no minu arvates n hirsipuder suurem h6rgutis! naiteks teha hirsipuder (kusjuures ma keedan iimaga) ja vahe enne valmimist lisada hakitud paikesekuivatatud tomatid ja kitsejuust. lase vahe seista ja sega energiliset ara. serveeri niisama v peotaie peale puistatud ruccolaga. suureparane!
 
m a 28. jaanuar 2010, kl 22.24
tegin vanasti ikka hirsiputru ja kui üle jäi, siis segasin sinna kohupiima ja muna hulka ja sain hea vormiroa, või siis lisasin hapupiima (keefiri), muna ja soodat ja sain pannkoogid, väga head ja just- sõstramoos on kõige parem sinna peale.
 
Maarika 28. jaanuar 2010, kl 23.01
Teen valebubertit. Pestud ja kupatatud hirss veega keema. Vahustan munad (valge, kollane koos) suhkruga, lisan sinna piima ja valan selle pehmeks saanud hirsile, segan, pisut kuumutan. Kisselliga süües on hea magustoit. Mõne annab isegi ära petta, nagu oleks päris bubert.
 
skeptik 22. jaanuar 2017, kl 21.18
Panin esialgu 1 dl kupatatud hirssi 5dl piima, kõrvitapüree, suhkru, soola ja kaneeliga ahju küpsema.Oleks teadnud, et nii hea on, oleks kohe topeltportsu teinud.
 
ehh 27. jaanuar 2017, kl 12.31
hirsi viskan tuvidele, sellest ei kannata midagi teha
 
imestusega 31. jaanuar 2017, kl 15.19
Pole kunagi hirssi kupatanud, loputan sõelal ja kõik. Keedan veega umbes 20min. siis lisandid, midagi võilaadset ja väga maitsev on. Pole kunagi mingit kibedust tundnud, kust need jutud küll tulevad, turunaiste käest või saunas naistelt, tegelikkusega pole siin mingit pistmist.
 
lemmik 31. jaanuar 2017, kl 15.30
Mina pesen, keedan vee, hiljem lisan piima, keedan veel 5 min. Silmaks panen rohkelt võid, muud ei lisagi.
 
Ülla-ülla 07. veebruar 2017, kl 16.55
Eelmisel nädalal vanaisa jälle jagas oma mälestusi, et vene ajal olid sõjaväes kolm asja, mida alati palju käes oli - hirss, tursk ja mahorka . . . võtsin siis eespoolt kaabaka retsepti ja tegin nädalavahetusel kogu perele hirssi porgandite ja porrudega.
Kiitsid ja ütlesid, et võib teinekordki teha. Mis esimesest päevast üle jäi, söödi teisel päeval ikka ära.
Nii et soovitan ka proovida.
 
ökohirss 20. märts 2017, kl 11.42
Ilmselt ei teata, et hirssi on nii palju sorte ja ka minu üllatuseks on ka maitse totaalselt erinev sellest, mis kunagi oli kanade toit. Ostsin Comarketist ökohirssi, mis polnud tumekollane ja kasutan seda riisi asemel risottos. Algul leotan ööläbi külmas vees ja selle vee joon ära (ajab neeruliiva välja) ja siis keedan mõne minutiga parajalt pehmeks. Liiga kaua ei tohi keeta, selline parajalt teraline on väga hea. Veel olen seda sama ökohirssi näinud Solarise toidupoes.
 
Õnne Valem 21. märts 2017, kl 17.04
Ka minu lemmik on hirsipuder, magus ja piimaga keedetud. Tore oli lugeda, et tasub katsetada ka soolasemapoolseid roogi. Ma pole hirsil kunagi kibedust tundnud, kuigi ei tee mingeid rituaale enne hirsi potti panekut.
Sõna kupatamine seostub mul seentega. Kas keegi ehk seletaks mulle, et mis see hirsi (korduv) kupatamine täpselt on? Kas hirss korraks keeva vette ja siis kurnamine ning mahajahutamine? Ning niiviisi mitu korda?
 
Hirsist 15. juuni 2020, kl 11.19
Mina loputan enne keetmist 7-8 korda külma veega (lugesin seda soovitust kuskilt) ja ei mingit mõrkjat maitset. Siis keema ja kui pudrust üle jääb, teen ahjus “krõbeleiba” - lisan pudrule seemneid (seemnesegu nt) ja määrin noaga küpsetuspaberile ja ahju. Kui kergelt pruunikas, siis ongi valmis. Hea gluteenivaba krõbedik!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!