Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
köömned
 
ann 25. jaanuar 2010, kl 16.32
Küpsetan ise leiba, ja mure selline, et köömned said otsa.Varem sai neid suure Santa - Maria purgiga osta Super nettost, aga kui see ära kadus, pole ma enam kuskil siin Kristiine kandi poodides köömneid leidnud.
Kas keegi oskab soovitada, kust saaks selles suures purgis köömneid osta? Võib -olla kusagil on mingeid väikesi pakke müügil, aga siis jätkuks ainult ühe leivateo jaoks ja kogu see pisipakendatud värk läheks ka kallimaks.
 
Kalake 25. jaanuar 2010, kl 17.04
Suuri köömnepakke ei ole ka nüüd näinud, võib olla mõnes teises hulgimüügis. Ise olen ostnud väikseid pakke Maximast. Seal köömnepakk kõvasti odavam kui Rimis. Maxima oma on selline beezhikas pakk Latplanta on peale kirjutatud ja kui õigesti mäletan, siis see väike pakike maksis kuskil 2.-kr ringis.
 
. 25. jaanuar 2010, kl 17.11
apteegist
 
ann 25. jaanuar 2010, kl 17.37
Apteegis on need ju eriti kallid!
Muide, ega keegi ei oska öelda, mis maitsega need apteegitilli seemned on - neid oli suure purgiga seal Säästumarketis, mis nüüd Super -netto asemel on, küll.
Need vist on siiski kole aniisise maitsega?
 
minni 25. jaanuar 2010, kl 17.45
Need Laplanta/Latplanta vms köömned sattusid mul olema täitsa maitsetud :( Meira omad ikka kõvasti paremad, paki lahti teed, lööb lõhn kohe ninna :) Ma muidugi neid ainult natuke ahjukartulite juurde panen, leivateoks vast jah kalliks läheks.
 
ostsin 25. jaanuar 2010, kl 17.57
herne tn talukaubast ostsin mina ja nägin veel Nõmmel selles väikses poes, kus loodustooteid müüakse. Olid suuremad pakid.
 
. 25. jaanuar 2010, kl 17.58
kus see säästumarket on? mul apteegitilli semned otsas ja väga vaja... piprapoodi ka ei satu...
apteegitilli ehk fenkoli seemned on jahh aniisimaitselised
köömneid ostsin küll apteegist ja head aromaatsed olid ja minumeelest hullkallid küll polnud.
 
minni 25. jaanuar 2010, kl 18.17
Ahjaa, mul meenus ka, et Nõmme turult saab lahtiselt osta köömneid ka. Kahjuks kilohinda ei mäleta. (See siis mitte loodustoodete poes, vaid mingis juurikaputkas, mis väravast vasakut kätt asub)
 
qsti 25. jaanuar 2010, kl 19.22
Mina suunduks sellise sooviga kõigepalt Piprapoodi.
 
kus sa elad? 26. jaanuar 2010, kl 21.14
Hästilõhnavaid köömneid ostsin mina Pärnu turult Raiesma talu müügiletilt.200 grammine pakk maksis 23 krooni.Teen teed ja kasutan ahjukartulite valmistamisel.
 
to ann 27. jaanuar 2010, kl 09.40
Kas ise ka usud, et köömen on apteegis kallim kui poes.

Arvutame siis koos. poes santa maria köömen 20g maksab 8.90, mis teeb 100g hinnaks 44.50 eeku, ehk siis 445 eeku/kg

Apteegis maksab 100g pakk köömneid 18 eeku, ehk 180 eeku/kg. kumb on odavam??

hinna erinevus - santa maria köömen on 2,47 korda kallim kui apteegist ostetud köömne pakk.


halloo inimesed, arvutage ka veidi enne kui solvama hakkate.

Köömen Apteek
 
ann 27. jaanuar 2010, kl 10.08
aitah k6igile vastajatele.Viimasele komentaarile vastan nii:apteegikaup on pea alati kallim tavapoes myydavast.Selleparast ma ju seda suurt purki jahingi, et see on nii hea hinnaga - SM kodulehel reklaamitakse praegu hinnaks 49.-krooni!!!
Aga nyyd meilisin SM myygiinimesele ja selgus, et aastast 2007 jaemyyki enam neid suuri purke ei viidagi.

Apteegitilli seemnete otsijale - see Saastukas on Tondi Selv eri vastas yle tee umbes, paar maja jaab sinna vahele.Yks ligipaas on ka Lastehaigla poolt.See tee jaab umbes haigla ja mingi kiirabibaasi hoone vahele.
 
qsti 27. jaanuar 2010, kl 13.38
Piprapoe koduka info järgi neil köömned 50g ja 1kg kaupa müügil, hinda võid ka telefoni teel küsida.
 
an 28. jaanuar 2010, kl 11.37
aitah, qsti:)Ma siiski registreerun hulgilao kliendiks, siis saab ka muud toidukaupa soodsamalt osta.
Muide, loen sinu blogi aeg -ajalt ja prindin retsepte.Tubli inimene, ise kokkan palju ja hea meelega, aga yles kirjutada kyll ei viitsi:)
 
piimaauto 29. jaanuar 2010, kl 07.26
a millisesse hulgilattu võetakse eraisikuid jutule? ma ka just odavamaid-suuremaid pakendeid maitseained, rukkijahu ja maltoosat jahin pidevalt.
 
n59 29. jaanuar 2010, kl 14.40
Balti jaama juures rohelises letis müüb üks talunik reedeti oma jahusid-helbeid. Sealt ostsin ka köömneid. Oli vist 200g 20.-
 
ann 03. veebruar 2010, kl 16.54
Ega eraisikuid ei v6etagi hulgiladudes jutule, aga mõnel tuttaval ehk ikka mingi firma on?Ühele firmale saab väljastada mitu kaarti ja sa ei pea seal pärast tsekki firmale võtma, kohe küsitaksegi, kas tsekk firmale või eraisikule, ju see on siis tavaline praktika, et eraisikud seal ostavad.
Mina käisin kaupmehe hulgis, aga no ega sa sealt ikka eriti odavamalt midagi ei saa, kui just väga palju ei osta - ikka jahupakike ja pudru jm paari krooni võrra ehk odavam.Nii et selle pärast pole mõtet nende kliendiks hakata, tavapoodide sooduspakkumiste ajal samad hinnad.
Maltoost on nii Selverites kui Prismades ikka olnud, lihtsalt need osatakse nii hästi ära peita, et peab kaubapaigutajatelt küsima, kus asub.
 
tiiu 04. veebruar 2010, kl 09.28
just ostsin ringtee hulgist - suur purk oli jaanuaris soodusega 46EEK. ma ei tea, seal on 500-600gr vist sees.
 
Onno 23. august 2023, kl 11.42
Kaup24 epood, 25kg 69 e
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!