Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
Millist elektripliiti soovitate osta/mitte osta
 
Emma 09. märts 2010, kl 19.37
Lähimal ajal olen sunnitud ostma uue elektripliidi,kuna sai kolitud uude korterisse.Soov oleks osta keraamiline elektripliit.Mida peaks eriti silmas pidama pliiti ostes?Kas tasub üldse keraamilist osta?Millise firma pliiti teie kasutate ja kas olete oma pliidiga rahul?Tänud kui viitsite vastata.
 
Emma 09. märts 2010, kl 22.26
Millised on keraamilise pliidi plussid,millised miinused?
 
to emma 09. märts 2010, kl 22.44
keraamilisel malmplaatide ees miinuseid polegi - ainult plussid - kordades lihtsam puhastada, kiiremini kuum, kenam, vastupidav , jne.
veel parem oleks induktsioon, aga see on kallim ka, ise võtsime gaas+keraamiline pooleks, sest gaasita ei saa hakkama kui kokkamiskirg suur

keraamilist ei tohi kõige odavamat osta, nagu malmigagi - siis jäädki ootama, et kuumaks läheks, induktsiooniga seda muret pole, see on gaasistki kiirem ja temperatuur momendiga reguleeritav.
 
muumimamma 09. märts 2010, kl 22.59
induktsioon on tõesti parim. mul siis 3 aastat tagasi ostetud bosch. kuna pliidiplaat iseenesest ei kuumene, siis sellel on paar plussi ja üks miinus. suurimaks plussiks see, et kui toit üle ääre keebki, siis see ei kõrbe plaadi külge. miinuseks on see, et kui veel harjunud pole kiirusega, siis esimesed pannid võid põhja kõrvetada. ühesõnaga tühja panni ei tohi suurel kuumusel käima panna. induktsioonpliidile ei sobi ka sugugi mitte kõik nõud, kuigi hackmanni potid on vist uuemad juba kõik ka induktsioonile sobilikud.
 
Emma 09. märts 2010, kl 23.05
to 22:44
Milline hinnaklass siis oleks normaalne,et saada hea pliit,vaatasin poes ringi,päris paljud pliidid on soodushinnaga,mõne keraamilise pliidi saaks isegi 3-5 tuhande eest(firmad olid Beko,Hansa,Indesit)
 
... 10. märts 2010, kl 08.08
bekost ja hansast tasub suure kaarega mööda käia ja teistest nimetutest ka - seda õnnetust pole kaela vaja.
zanussi, electrolux/AEG, brandt jne hinnaklassi vaata, kui on natuke aega ringi vaadata, siis võib isegi super AEG ca 5k kätte saada, vaadates allahindlusi, eriti esinduspoes.
 
mm 10. märts 2010, kl 08.20
mul ka vaja lähiajal pliiti, aga ma ei saa aru, kas on olemas ka pliite 220 kw või on kõik tööstusvooluga?
 
Emma 10. märts 2010, kl 08.54
Mida tähendab induktsioon pliit?,ostan pliiti esimest korda,seepärast ei saa hästi aru.
 
Y 10. märts 2010, kl 11.42
palun ära hansat osta!
minu kogemus, 3 aastase kasutamise jooksul:
ker. pliidiplaat - 1 keeduala ei tööta, hooldusest öeldi, et tasuks pigem osta uus plaat, kui seda remontida
õhupuhastaja - üks nupp on sisse jäänud ja enam ei tööta
külmik - hinged väsisid ära

ainuke, mis veel pole komplektist katki läinud, on ahi. aga seda kasutan ka ainult paar korda kuus.
 
Emma 11. märts 2010, kl 10.39
Kus oleks Tartus kõige suurem pliidivalik ja soodsamad hinnad?
 
hakk 11. märts 2010, kl 12.45
Minul jälle oli Hansa keraamiline pliit ja jäin küll väga rahule.
Jälgi, et pliidil oleks vähemalt üks kiirkeeduplaat või siis selline, kus keeduala suurust saab reguleerida. Ahjus oleks hea kui on olemas kuumaõhufunktsioon. Saad korraga mitmel tasandil küpsetada.
Induktsioonpliitidel peavad olema magnetiseeritud põhjadega nõud. Kui ostad sellise, siis pead võibolla ka uueda potid ostma :D Muidugi ka nn tavalisele keraamilisele pliidile ei tohi alumiiniumnõusid panna.
 
Emma 12. märts 2010, kl 11.00
Mida arvate Mastercook pliidist,kas see ka on mingi vuffel firma?
 
muumimamma 12. märts 2010, kl 11.31
induktsioonpliit näeb välja nagu keraamiline pliit, ainult et siis täiustatud. potte-panne on tõesti kõige õigem valima minna (kui alati pole etiketil konkreetselt kirjas millesele pllidile ja kas sobib) magnet taskus - kui tõmbab ligi, siis sobib ;)
 
Yonny 15. august 2021, kl 13.00
Induktsioonpliit keeras kõigi pottide ja pannide põhjad kiiresti kõveraks! Valik siis, kas ostad pidevalt uusi potte - panne, või teed tavapliidil veidi aeglasemalt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!