Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
Piiritus, kas kusagil on müügil
 
Mari 15. september 2010, kl 16.03
Kas kusagil on müügil ka piiritust, puhast piiritust. Aastaid tagasi oli Livikol, kas on mõtet poest otsida või kus kohast saab.
 
tean 15. september 2010, kl 16.06
apteegist saad,kui vaja.(muidugi miniatuurses koguses)
 
n44 15. september 2010, kl 16.40
perearsti retseptiga apteegist
 
joobar 16. september 2010, kl 01.43
haiglatest, tutvuse kaudu. vanasti oli poes ka, aga see oli ikka väga vanasti.
 
piiritu 16. september 2010, kl 08.21
Poest pole piiritust leidnud, aga on olemas 80-kraadised viinad,saaremaa- ja mingi oli vist veel.Näiteks taruvaigu lahustamiseks sobis.
 
Mari 16. september 2010, kl 08.23
Taruvaigu lahustamiseks on just vaja. Lähen siis poest otsima seda 80 kraadist viina. Tänan
 
. 16. september 2010, kl 11.01
80-nene sobib selleks küll jahh.
 
... 16. september 2010, kl 12.16
ja desinfitseerimiseks on vaja 70%, 96% ei desinfitseeri - seega miks peaks 96% või 99.9%st kodus vaja minema?
 
RIINA 16. september 2010, kl 17.42
N ii, ütelge kus seda kanget viina müüakse, mul jõulujoogid vaja üles panna. Täna Prismas küll polnud.
 
. 16. september 2010, kl 18.25
ullud joodikud koos. minujaoks 40 viin käib küll selles joogis. 80-ga saab kange.. rohkem meeste rida, aga nad magusat nagunii ei taha niet...
 
. 16. september 2010, kl 18.26
muidu igas kuradima poes, kus vähegi alkot müüakse, on olemas 80-ne viin.
isegi meie väikeses maapoes
 
k 16. september 2010, kl 20.27
ma teen kõik oma jõulujoogid Kossuga (38) või veel lahjemate Saunalahti, Suomi viina või muu sellisega.
aastaid tehtud ja aastaid korras olnud.
piiritusega ei kujutaks ette..
 
mina 16. september 2010, kl 22.20
olen ka kuulnud, et tavaline viin kärab jõulujoogiks küll, aga korralik peab olema, mitte mingi lauakas.
 
x 16. september 2010, kl 22.22
taruvaigu tinktuur on valmis kujul apteegis alla 30 kr, selle pärast pole küll mõtet selle 80%viinaga sügeleda.
Aga lahjemas viinas taruvaik kindlasti ei lahustu.
Mina ostsin konsumist 80% viina, aga see oli möödunud aastal.
 
. 16. september 2010, kl 23.23
me siin vahepeal juba jõulujoogini jõudnud ja sellele sobib 40 volti küll.
aga milline on korralik? ma tean, et korralik maksab palju, aga neist odavatest?
küsisin joodikutelt, et milline viin kõige parem, et ei pane pead hullult valutama jne.. need väitsid, et kõige hullem on viru valge ja kõige leebem ekstra viin. kõikide sinna vahele jäävate suhtes läksid arvamused lahku.
tegelikult sellest jõulujoogist nagunii end purju ei joo, see rohkem selline mekkimise värk, seega võtan suvalise.. ekstra näiteks..
või tellin venemaalt..
 
Pille 17. oktoober 2017, kl 15.55
Mina käisin täna Tartu tasku apothekas ja nad ütlesid et neil enam ammu ei müüda ja kui siis ainult retseptiga. Ostsin oma taruvaigu jaoks rimist ühe vägeva viru valge (80%) 16,50€. Sama pudel oli kaubsis ja maksimarketis 19,90. Kallis on aga kavatsen kõik tervislikkudel eesmärkidel ära kasutada :)
 
Jomre 23. märts 2020, kl 08.29
Mis küsimus see üldse on et MIKS?
Ülekuulamine või??? See on juba minu
asi miks ja vastus on siin lihtne
SELLEPÄRAST ET MA T A H A N!!!
Ja mingit papat ega mammat EI OLE MULLE
VALVAMISEKS VAJA!!!
Inimene tahab osta ja teine on valmis
müüma ..... aga ei saa. Ühes riigis saab ja
teises mitte. HÄMMASTAV!
 
Jomre 23. märts 2020, kl 08.46
Mis küsimus see üldse on et MIKS?
Ülekuulamine või??? See on juba minu
asi miks ja vastus on siin lihtne
SELLEPÄRAST ET MA T A H A N!!!
Ja mingit papat ega mammat EI OLE MULLE
VALVAMISEKS VAJA!!!
Inimene tahab osta ja teine on valmis
müüma ..... aga ei saa. Ühes riigis saab ja
teises mitte. HÄMMASTAV!
Järeldus sellest, et tuleb ise hakkama saada,
mis sugugi võimatu pole. Kaotajaks on aga totrate
seaduste tegiad, kes maksurahast ilma jäävad!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!