Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
Korteri üürimine
 
Katsetaja 16. jaanuar 2002, kl 16.43
Oskab keegi soovitada mõnda head kinnisvarabürood? Oleks soov üürida 1- või 2-toalist korterit hinnaga kuni 2500.-. Või on kellelgi kogemusi Postimajas asiva Üüri-infoga? Kas sellise raha eest on võimalik üldse norm. seisukorras korterit leida? Igasugune info on teretulnud, samuti ka pakkumised! Ette tänades!
 
mm 16. jaanuar 2002, kl 17.38
Üürininfo kohta olen häid sõnu kuulnud. Rohkem aga soovitan Soovi ja Kuldset börssi, sealt saab soodsamalt. Sellise hinna eest on võimalik ühetoalist kindlalt saada, aga mitte just kesklinna ;)
 
mm 16. jaanuar 2002, kl 17.38
Üürininfo kohta olen häid sõnu kuulnud. Rohkem aga soovitan Soovi ja Kuldset börssi, sealt saab soodsamalt. Sellise hinna eest on võimalik ühetoalist kindlalt saada, aga mitte just kesklinna ;)
 
nimetu 17. jaanuar 2002, kl 13.26
loe jah börssi ja soovi. 2500 eest peaks päris korraliku 1-toalise saama. kahest vist mitte, või siis kusagil kalamajas vms rajoonis ja pigem ahiküttega.

jõudu
 
Sissi 17. jaanuar 2002, kl 14.19
Oeh, selle raha eest 2-toalist normaalses kohas küll ei saa. Arvesta, et peale selle maksad ligi tonn veel kommunaalkulud, elekter, telefon, SAT. Mina aasta üürisin, mõttetu, lõpuks pole sul ei raha ega ka oma korterit. Võta laenu ja osta, mitu korda etem, vähemalt oma.
 
Deria 17. jaanuar 2002, kl 14.52
Kesklinna saab selle eest 1-toalise.Ahjuküttega,värske remont ja pesemisvõimalusega.
 
Katsetaja 17. jaanuar 2002, kl 15.13
Paraku jääb vist laen esialgu välja, sest omafinantseeringu osa pole kuskilt hetkel võtta. Kuigi tahaks niiiiiiiiii väga oma kodu... Tean, et üürida ning selle eest õhku maksta on täiesti mõttetu, aga hetkel lihtsalt on olukord selline. Ja pealegi olen noor ning üksik ning palk pole ka teab, mis suurem asi, et laenu võtta... Äkki oskab keegi mulle mõnda head nõu anda? Praegu on küll tunne, et juhe jookseb kokku...
 
omanik 17. jaanuar 2002, kl 15.33
Minul seisab mustamäel 3-toaline korter, mille eest küsin 2500.- kuus. Kas selline variant ei huvitaks?
 
Katsetaja 17. jaanuar 2002, kl 16.12
To: omanik
Mis sellele hinnale veel lisandub? Vesi ja elekter? Mis seisukorras korter on ning kus täpsemalt asub?
 
to Sissi 17. jaanuar 2002, kl 16.51
Jah, laenu oma elamise ostmiseks saab ainult see, kellel omal paras ports raha juba taskus ja kelle kuupalk u 10 tonni puhast kuus. Mina pean ka korterit selle pärast üürima ja iga kuu läheb 2500 eeku võõrasse taskusse:(
Asjad ei ole sugugi mitte nii lihtsad, kui nad välja paistavad. Pangad reklaamivad, oma kodu laen, netopalk al 4000. Ja palun väga, mis summa sa sellistel tingimustel saad? Kusagile Koplisse mingisse puupeldikusse. Thanks, but no thanks!
 
omanik 17. jaanuar 2002, kl 17.12
Hinnale lisandub kõik, mis vaja majavalitsusele, elektrimüüjale, gaasimüüjale, maksta. Telefon ka. Korter on normaalses seisukorras, osaliselt värske remont, WC ja vann koos, need vajavad mingil ajal värskendamist. Asub Tipi ringi juures.
 
ehee 17. jaanuar 2002, kl 20.08
omanik - müü parem maha - pikaajalise lepinguga - iga kuu saad miski kokkulepitud summa ja asi ants, kui sul seda korterit vaja poel ,mis sa tast soojendad - üürnik ei hakka seda ju renoverima ja ajapikku vaja ikka kinni pappida remont jne

et üürile andmise asemel müü liisinguga otse ostjale (oleneb korterist ostaks või ise!!!)

ja veel jäta oma andmed ka siia kui reaalne pakkuja oled!
 
omanik 18. jaanuar 2002, kl 08.47
Mis häda pärast peaksin ma seda järelmaksuga müüma? Kui inimene liisingut vajab, pöördugu panga poole, mina ei ole krediidiasutus. Ja seda müüa ma niikuinii praegu ei kavatse.
Vaatamata sinupoolsele ilmsele agressiivsusele, ehee, siin on minu kontakst: tiinalicht@solo.ee
Ostupakkumisega mitte tülitada, annan üürile.
 
ehhe 18. jaanuar 2002, kl 10.55
miks nii tundlikult siis
polnud mõtteski mingit agressiivsust üles näidata
avaldasin lihtsalt oma arvamust
muidugi on pangad selleks, aga kui ise oled sellises olukorras, et vaevu saaksid üüriraha krvale pandud, siis ei tähenda see, et pangalaenu jõuaksid (intressid ju ka lisanduvad) tagasi maksta

ja pakutud idee pole minu välja mõeldud, sellised inimesed paraku lihtsalt ei leia üksteist üles...

no ja siis kribisingi siia, et äkki on selline pikaajalis üüri ja edasise äramüümise võimalus ka sel omanikul, kes siin kirjutab

ei tahtnud küll kuidagi isiklikult solvata või nii
vabandust väga
 
omanik 18. jaanuar 2002, kl 11.09
Eheele. Selge siis, mulle algul tundus teisiti.
Aga teemast veel nii palju, et saadud üür ongi kapital renoveerimiseks. Ja maha ei müü, sest see korter on ka kapitalipaigutus, mida üüriraha eest parendades hoian mingi ajani. Kuni on perspektiivi, et paneelmaja korteri hind langema oluliselt ei hakka. Ja nagu tead, on hinnad viimase aasta jooksul hoopis 30-50 % tõusnud. Seega, ei ole veel õige müüa.
Soetanud seda sel eesmärgil ei ole, elasime selle suveni ise seal, aga nüüd ostsime maja ja korter on tühi.
Vaatlen seda lausa pisikese äriplaanina ja igaühe eesmärk on oma varandust suurendada. Seega ei tule mõttetu pikaajaline käest ära valgumine kõne allagi. :))
 
ehee 18. jaanuar 2002, kl 12.03
selge siis su seisukoht
üürilist pole veel leidnud?
 
omanik 18. jaanuar 2002, kl 12.21
Ei ole kuskil enne siinset kuulutanud ja pole veel üürilist otsinud. Arvestades, et seal ja sellises korras korterid on välja üürida vähemalt 3000.- eest, siis pean oma hinda väga mõistlikuks ja usun, et ei saa probleemi olema üürilise leidmisega.
 
rax 19. jaanuar 2002, kl 16.01
Katsetajale.
Minul jääb 1-toaline korter Lasnamäe alguses neljaks kuuks (märts, aprill, mai, juuni 2002)vabaks.
Suitsetamist ja koduloomi ma eriti ei salliks oma pinna peal.
Hind oleks 1000-1500 + maksud.
Kui huvitab, küsi infi lisaks.
 
keti 20. jaanuar 2002, kl 20.21
to rax!
Kas korter on ka möbleeritud?Oleks huvitatud kyll,kuid alates aprillist-maist.(nii kaua vist ei oodata)
 
aitake 21. jaanuar 2002, kl 17.42
Minul on ka mure elamisega,elame praegu mehe vanemate juures aga seaal hakkab asi käest ära minema.Nii siis otsime 2-toalist ahjukütega korterit tallinnas,ilma mööblita ja pesemis võimalusega.Sellega on päris kiire ah ja oleme noorpere.laps on peaaegu 2-ne.Üür võiks olla 1250-2000 eeki.

Kui kellegil on pakkuda siis helistage telefonil 06075512,küsida Kristjanit või Marjut.
 
Mann 21. jaanuar 2002, kl 20.14
börsis ja soovis on ju tohutult maaklerite kuulutusi. Neile maksad teise 2500 otsa, omanike kuulutusi otsi tikutulega taga nii et pole erilist mõtet. Üüriinfost me alles otsisime ühetoalist korterit. seal on nii et maksad ühetoalise eest 295.- ja siis saad järgneva kuue kuu kuulutused kõik tasuta kätte ja otse omanikelt, mingeid muid tasusid ei ole. Soovitan. Ja sellises hinnaklassis nagu sulle sobis 2500.- saad sa sealt väga mugava ja hea ühetoalise korteri. selliseid kuulutusi oli seal palju. Meie igatahes saime endale normaalse korteri ja oleme nii rahul. Kuigi oma kodu tahaks hästi väga, aga jah, kust sa selle raha võtad. Laen on tõesti nii et 4000.- palga puhul saad laenu 90 000 ja mis sa selle eest ostad? Vot nii!
 
keti 21. jaanuar 2002, kl 21.31
kust seda Yyriinfot leida?kas netist voi mujalt?
 
rax 22. jaanuar 2002, kl 13.57
Ketile.
Suhtleks heameelega e-maili teel (raili@hanza.net)
Kõik eluks hädavajalik on korteris olemas. Mööbel, külmik, sat-tv, telefoni ei ole.
 
Mannu 23. jaanuar 2002, kl 19.09
Üüriinfo on postimajas ühes boksis teisel korrusel. Mujalt nad minu arust infot välja ei anna.
 
ehee 24. jaanuar 2002, kl 13.34
mis on üüriinfo?

mina kasutan mistahes asjade otsimiseks ikka city24 lehekülge
näitena siin link valitu korterid üürile harjumaal (kõik linnad)
copy see siit (kuni numbrid 50 kaasa arvatuna)oma browseri aadressi lahtrisse ja go

http://www.city24.ee/otsi/otsing.php3?objekt=korter&maakond=1&tehing=%25DC%25FCrile%2Banda&sort=hind&sort_tyyp=asc&naitan=50

seal seda filtrit saab oma soovi järgi sättida ja leitud asju sorteerida hinna, asukoha ning ülesriputamise (avaldamise) aja järgi kasvavas või kahanevas suuna
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!