Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
uus ajakiri Maret
 
mh 05. veebruar 2013, kl 18.13
Kas seda kuskil müügil ka juba on, kuidas meelib?
 
Lugeja 05. veebruar 2013, kl 18.40
On müügil ja ei meeldi !

Kohutavalt igav, halval paberil ja need käsitööd seal ajavad hirmujudinad peale. Jubedus kuubis !
 
mina 05. veebruar 2013, kl 18.49
ei midagi erilist
 
mul 05. veebruar 2013, kl 19.02
tuli koos Tiiuga.
Päris kurb, et nii palju naistelehti, no pole võimalik nii palju ellida. Polegi tähtis, meeldib või mitte, rohkem pole võimalik tellida, tuleks nendegi tellimist vähendada.
 
no vaata 05. veebruar 2013, kl 19.28
nii palju leiab internetist ka seda teist ja kolmandat
 
päris jube 05. veebruar 2013, kl 20.02
tundus. ei ahvatle ostma ega tellima.
 
ostsin 05. veebruar 2013, kl 21.10
...ja pettusin.
 
Ootasin huviga, kuid... 09. veebruar 2013, kl 09.38
Pettusin ka - ei leidnud sealt endale kahjuks ühtegi vajalikku ja praktilist asja/õpetust.
 
njahh 09. veebruar 2013, kl 10.55
lappasin poes läbi, suht amatöörlik. Kahju, et lörtsitakse vana hea Maret´i nimi ära. Ei ostnud.
 
n62 10. veebruar 2013, kl 11.55
tellisin 2 numbrit euroga, eks näeb siis, saab lõpetada otsekorralduse.
 
mulle 10. veebruar 2013, kl 12.51
tuli ka meilile see pakkumine 1 euriga,aga minu meelest seda ei saanud katkestada pidi vist 6 kuuks või 12 kuuks tellima
 
mii 10. veebruar 2013, kl 18.05
miulle just meeldis, et oli sellisel teistsugusel paberil.
ühe nipi leidsin ka: kuna nõudepesumasina tabletid on väga kallid, siis kulus ära õpetus kuidas teha ise odavalt nõudepesumasina jaoks pesuainet ja loputusainet.
tuvumishinna (1.-) jaoks oli ajakiri ok; järgmise numbri, kui on veel sama hinnaga, ostan ka. ühe numbri järgi ei oska veel päriselt hinnangut anda.
 
pettunud 12. veebruar 2013, kl 12.22
täitsa pettunud, ei midagi huvitavat, kõik kuidagi vanad lood
 
täna tellisin, 12. veebruar 2013, kl 16.04
Ei oska enne hinnangut andam, vaatan vähemalt pool kuud, otsustan siis.
 
to nii 12. veebruar 2013, kl 19.53
väga odav on pesta üldse ilma aineta (väga puhas tuleb, kuuma veega pestud ju) või panna 1/4 tbl.
 
mii 12. veebruar 2013, kl 21.44
proovin järele, tänan! (kuid meil on väga lubjane vesi)
 
n62 13. veebruar 2013, kl 15.09
küll ei näe, et peaks 6 kuud või enam otsekorraldus olema. Kui ikka ei meeldi, katkestan peale 2 kuud

Tellige Mareti kaks järgmist ajakirjanumbrit tutvumiseks koju ainult 1 € eest!



Mareti tutvumistellimuse kasutamiseks on vajalik otsekorralduslepingu sõlmimine. Kahe esimese kuu eest maksate 1 € (ehk 50 senti ühe numbri eest).

Kui olete Maretiga rahule jäänud, siis kahe kuu möödudes jätkub tellimus automaatselt ja maksate edaspidi ajakirja tellimuse eest 2,29 € kuus (võidate üle 22% kaanehinnast). Otsekorralduslepingu saate alati katkestada.



Kampaania kestab kuni 28.02
 
n.50 14. veebruar 2013, kl 15.22
ei leidnud ka midagi erilist. Ja millega oskakski üllatada?
 
mannike 16. veebruar 2013, kl 16.11
Inimesi, kes pidevalt näiteks Pinterest.com surfavad, see ajakiri küll eriti millegagi üllatada ei suuda, aga on ju neidki, kellele internet on võõram või loevad ainult isetegija.net teemasid. Ma täitsa usun, et Maret võib olla huvitav neile. Kujundus kiskus küll hirmus kirevaks ja hakaks tiba hirima, aga täitsa hea algatus, natukenegi vaheldust selleistele magedatele kreemi ja suhte naisteajakirjadele
 
Naine 19. veebruar 2013, kl 18.07
Tiiu, Mari, Maret... mis nüüd lahti on läinud.
 
samuti 20. veebruar 2013, kl 13.49
pettusin. Mind ei häiri üldse, et paber on vilets, ei tahagi kallist klantspaberit, aga sisu ei paku midagi. On see väga algajale perenaisele? Vist mitte. Põnevad nipid perenaisele, kel juba on kogemusi? Kah mitte.
Olen sirvinud päris vanu ajakirju ja kalendrisabasid ja leidnud sealt üht-teist huvitavat. Sellest "Maretist" ei leidnud mitte kui midagi.
 
56 24. veebruar 2013, kl 22.49
Eestis ei olegi enam ühtegi normaalset naisteajakirja.
 
Huviline 14. aprill 2013, kl 22.17
Kuna inimeste maitsed, soovid ja ootused on erinevad siis ei saagi ju see ajakiri kõigile meeldida. Minule isiklikult meeldib ja ootan huviga iga numbri ilmumist.
Mulle meeldib just see, et ajakirjas on vähe mõttetut reklaami ja olemas olevad ideed mida pakutakse on kogu perele- kõik ühes koos.
Ja kui keegi kommenteeris, et ajakiri on viletsast paberist siis palun näidake mulle Eesti ühte ajakirja mis on ökopaberile trükitud? Enamus on ikka läikiv lubjakivi paber...isegi mitte ei põle pliidi all:(
Aga mina soovin jõudu Mareti toimetusele ja ootan huviga ilmuvaid numbreid. Jõudu!
 
ei saa aru 17. aprill 2013, kl 08.49
miks seda ajakirja nii maha tehakse? Kas konkureerivad ajakirjad?
Miks peaks ajakiri olema kallil kriitpaberil?
Mul on kahju, et naistele on mitu ajakirja, mina aga suudan tellida vaid ühe.
 
Maret 15. aprill 2020, kl 13.26
Tere. Ostan" Maret"ajakirju. Ootan pakkumisi meili.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!