Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
Kas kellegil on anda kasutada maa maja/talu
 
Ann 19. märts 2013, kl 20.52
Kas kellegil on anda kasutada pikaajalisemalt(soovitatavalt) maja, võib olla ka metsa sees see ei oma tähtsust. Oleksin nõus hoolitsema maa ja maja eest ning seal kõpitsema. Võiksin ka maksta iga kuu ka mingi summa kui see ei ole väga suur. Ise olen veidike üle 40 aasta vana ja on väga suur soov minna maale kuna olen väga maalähedane inimene ja on sellega palju kogemusi, hetkel elan linnas ja soov siit ära minna. Kõigil kellel on soovitusi kust ma võiksin leida sellise vana talumaja/hoone võiksid infot jagada.
 
? 19. märts 2013, kl 21.22
Ühesõnaga, tahad võtta rendile maja maal?
 
Ann 19. märts 2013, kl 21.23
 
kas 19. märts 2013, kl 21.42
Üksi kõpitsed või soovid meest ka appi. Mul üks maja seisab.
 
Ann 20. märts 2013, kl 08.28
Seal oleks ju hea paugutada, kui ennast appi pakud !
 
no appi 20. märts 2013, kl 17.16
On ikka naiivsus. Ja pärast elab tasuta sees ja kulusid ei maksa....
 
Anna-Maria 21. märts 2013, kl 16.51
Minu meelest väga tore, et keegi niimoodi on nõus maja hooldada võtma! Mul oli pärast vanaema surma just mure, et ise maale elama minna ei saa, maja seisab tühja, aiamaa kasvab rohtu. Minu mure sai lahenduse, aga ma oleks tol hetkel sellise vähenõudliku rentniku üle väga rõõmus olnud - aiamaa oli majal vägev, maja ise ka üsna suur ja tore, ainus viga, et veevärki polnud sees ja ihupesuks tuli sauna kütta. Seda aga enamus inimesi tänapäeval pelgab...
 
Tom 12. aprill 2013, kl 23.59
Minul on !
 
üksik mees 14. aprill 2013, kl 09.40
Kas võru lähedal ka kellelgi maja tühjana seisab ja kus elada oleks võimalik??
 
rmp 19. aprill 2013, kl 15.21
Seda teemat peaksime arendama- ma jään ka 3 aasta pärast pensionile ja kindel soov on linnast ära saada. Olen huvitatud samuti peenramaast(väikesest) ja marjapõõsastest. Lisage siia pakkumisi koos asukohtadega...Edu
 
f 30. mai 2013, kl 17.54
Hei!
Pere sooviks üürida maamaja, kus oleks privaatne asukoht ja piisav aiamaa. Saame pakkuda jooksvat remonti, sümboolset summat ja teadmist omanikule, et majaga on kõik korras. Üürida tahaks aastaid.
Pakkumised palun mailile!
 
ei tea 30. mai 2013, kl 21.21
mis häda pärast ma peaks oma maja andma võõrastele kasutada. See pole enam ju minu maja. Parem siis juba ära müüa, aga lihtsameelseid on alati leidunud.
 
no 31. mai 2013, kl 08.36
kesse sinna maale neid maju niiväga ostab.
 
maakas 02. juuni 2013, kl 12.13
täitsa olemas,Võrust 30km,pood ligidal.vesi sees,renti ei taha.lihtsalt,et keegi elaks sees,et ei tuleks rüüstajaid.
 
üksik mees 02. juuni 2013, kl 15.23
Vaat kui vahva aga natu kaugel asub see maja minu jaoks,linna tööle käia läheb suht kulukaks....
 
to üksik mees 02. juuni 2013, kl 17.06
tuleks hea meelega ka sinuga tallu!
 
üksik mees 02. juuni 2013, kl 22.10
Vaata aga vaata,aina vahvamaks läheb!!Võib-olla võtangi su seltsiliseks...Aga maakas,kuhu poole see majake võrust vaadatuna jääb?
 
Asjalik küsimus ju teemaalustajalt 03. juuni 2013, kl 14.56
ei tea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis häda pärast ma peaks oma maja andma võõrastele
> kasutada. See pole enam ju minu maja. Parem siis
> juba ära müüa, aga lihtsameelseid on alati leidunud.

Kas sa aru ei saa, et ei küsita, kes oleks nõus OMA MAJAST välja kolima ja üürile andma?

Palju seisab ju maju tühjana ja hea, kui keegi tubli inimene sees elab.
Kui mul oleks mingi vanavanematest jäänud maja, ma isegi ei küsiks üüri!

*
Alati üks totaks lõõp käib ja sellised inimesed tulevad kommenteerima, kellel mingit maamaja pole ega üürida ka ei kavatse.
 
maakas 04. juuni 2013, kl 20.20
asub see maja läti piiri ääres Paganamaal.
 
üksik mees 05. juuni 2013, kl 00.29
Oi pagan tõesti,kahjuks ei sobi see kant kohe mitte,oleksin pensil siis võiks küll seal elada.
 
Kati 20. oktoober 2013, kl 19.46
Tere.
Mul oleks sammuti huvi võtta rendile talumaja aga loomapidamise võimalusega ja võiks olla ka majal maad.
Olen nõus seal kõpitsema ja hooldama.
Pakkumised teha meilile ja kui pakub huvi võiks vaatama minna :)
 
hoiatus 21. oktoober 2013, kl 15.28
Inimesed ärge uskuge neid üürilsi-koduotsijaid!Mõni aasta tagasi lubasin oma tühjalt seisvasse 3 toalisse korterisse 1 peaaegu tutava naise koos tema perega, kuna tal puudus oma eluase. Maksma pidi ainult kommunaalid+vee+ elektri+tv maksu, mida kulutas. Läks mööda 5-6 kuud, tulen ma koju käima ja oh üllatust!!!! Minu kõik riided olid kappidest kadunud, voodipesust-kardinatest järel veel vaid 1-2 komplekti, oli teadmata suunas minema jooksnud vana.vanaemast päritud rätsepamannekeen! Köögi seinakappidel 2 ust küljest rebitud, automaat pesumasin lõhutud, antiikne klaaskupliga laulamp kodunt kadunud ja mida kõike veel. Ah ja tuksi oskas üürilise-laps veel keerata Philips värvitelkari ja ka lauaarvuti!!! Lähen õue, tuleb ühistuvanem vastu ja kaebab et korteril hakkab kasvama juba üürivõlg, ehki varem oli 3 kuune ettemaks... Õnneks suure skandaaliga õnnestus üüriline välja tõsta, nüüd seisab korter tühjalt.Enam ühtki üürilist korterisse ei lase, tahad osta ära või seisku tühjalt...
 
rmp 23. oktoober 2013, kl 13.45
Kuidagi hinge kriipis see nn. hoiatus. Ei usu, et enamus on koduotsijad, meil kodud olemas. Lihtsalt tahaksime suvel linnast ära ja kõige rohkem natukene mullatööd teha. Ühtegi ust ma küll kaasa linna ei võtaks...
Kindlasti on inimesest koheselt aru saada, kas on tõsine tööinimene või rohkem jutustaja. Soovin edu nii otsijatele kui ka pakkujatele!
 
Tere 02. märts 2016, kl 10.55
Tere!sooviksime ka. Üürida maja pärnumaale kui kellegil oleks pakkuda siis jään ootele ette tänades ene
 
Ivo 30. märts 2016, kl 20.10
Kõik näevad vaid tonti et tehakse halba. Ja viiakse minema jne. Elasin aastaid välismaal ning nüüd oöen eestisse tagasi tulnud ka lausa kahju on näha vanu talu maju mis seisavad tühjana kuna pärijatel huvi puudub. Ja kui teed hinna pakkumise siis sama raha eest mida nad sooviks saaks tallinna kesklinna maja osta endal pole ei kattust peal ega küttekehasid sees. Pole siin maal paljusid nagu mina kes elaks vanas metsavahi majas ning oleks õnnelik. Kui jõgeva maal oleks inimene kellel seisab maja mis vajaks kõppitsemist ja sooviks sellele valvurit siis oleksin õnnelik. Ja kui kardate siis miks ei tee leppingut ja ametlikult et oleks vähemalt kuskohast nõuda.
 
kusjuures 05. aprill 2016, kl 20.39
kui juba jagamiseks läks, siis mina ka.
vanalinn@mail.ee
 
kunn 06. aprill 2016, kl 14.53
Kuhu see Ann siis kadus, kes maja otsis?
 
annemai 06. aprill 2016, kl 19.35
ann otsis maja aastal 2013 ega ta siiani kuuse all ole?
 
-n- 20. november 2016, kl 15.40
mulle võib teha ka pakkumisi tühjana seisvatest majadest,läheksin hea meelega maale elama koos oma perega.Pakkumisi ootan meilile
 
lugeja 26. november 2016, kl 19.25
Maja maal olemas, seisab tühjalt. Pole isegi otsinud kedagi sinna elama, sest ei usalda inimesi.
Ei taha öelda, et kõik inimesed halvad oleksid, aga arvestades kuuldut-loetut, tundub hea inimese leidmine keeruline.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!