Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
korterist väljatõstmine
 
miss 31. oktoober 2019, kl 14.34
Olen hilinenud oma üüri makstega, kuid lõpuks ikkagi nad kõik ilusasti ära maksnud. Üürin nimelt ühelt firmalt korterit. Võlgu olen veel 300 euri. Täna sain aga meili kasti avalduse.. "üürilepingu ülesütlemise avaldus".
Kas mul on üldse võimalik selline asi..et kui maksan võla ja teen veel ettemaksu ka, et nad ei tõsta mind korterist välja?
 
noo 01. november 2019, kl 10.19
kuna ilmselt ei ole tegu ühekordse hilinemisega, vaid pidevate võlgujäämistega, seega oled ilmselt rikkunud lepingut piisavalt olulisel määral, et firma lõpuks kannatuse kaotas. Ei saa keegi oletada, kas ja mis tingimustel üürileandja veel oleks nõus sinuga lepingut jätkama. Suhtle üürileandjaga, tee need pakkumised (ettemaks jms) otse üürileandjale, mitte ära raiska delfis aega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!