Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
sipelgad majas
 
Liisi 16. veebruar 2020, kl 14.19
Majja on tulnud elama sipelgad . Kas kellegi on kogemust kuidas lahti saada. Vet apteegist sain pulbri.Tapab osa ära kuid kes üle puistatud pulbri saavad, kõnnivad nii kuidas tahavad mööda elamist ringi- Elamine on muutunud jubedaks. laibad ja ringi tuuseldavad sipelgad läbisegi. Palun andke nõu
Tänud ette
 
Luisa 26. veebruar 2020, kl 14.27
on vaja booraksit ja mett, teha sellest segu ja panna sinna, kus sipelgad kõige sagedamini kävad. Sipelgad viivad selle peassa ja see kooslus (mesi ja booraks) mõjub hävitavalt.
 
Liisi 26. veebruar 2020, kl 15.56
Tänud, leidsin internetist ka et booraks peaks neid aitama hävitada kuid mul ei ole booraksit õnnestunud hankida
 
Luisa 26. veebruar 2020, kl 19.08
küsi majatohter.ee lehel olevalt telefonilt. Mina kunagi aastaid tagasi ostsin sellelt firmalt. Kui neil pole, siis küsi, ehk nad teavad, kellel on.
 
dhea 02. märts 2020, kl 17.38
raputa köökitöötasapindadele kaneeli, kapid, sahtlid puhasta äädikaga, õhtul käi kõik pinnad ka kraanikauss äädikaga üle, kappidesse, sahtlitesse panna lõigatud küüslaugu küüned. need booraksid jm oli mulle titelalin ;) äädikalahusega pezen ka toas kapid seest. ostan ka putkadest vene toode *Taiga*. vat see on super.väga harva nüüd näha kui vihmale läheb vaid
 
Minaka 03. märts 2020, kl 10.59
Sain lahti küüslUguga, igasse nurka küüslauku,
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!