Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
kuhu peaks esmalt pöörduma
 
anastassija 29. mai 2020, kl 10.44
tegu on sügava puudega invaliidiga. invaliid armastab alkoholi ja sellepärast ongi tal praegused terviseprobleemid, mis kahjuks ei taastu ka siis, kui ta alkost vabaks saaks. ta ei ela üksi.ta elab poja korteris. poja pere hoolitseb invaliidi eest. suur mure on vetsutoimingutega. nimelt praeguseni toimib lahendus, et invaliid teeb oma hädad potitooli potti. aga igapäevaselt ei ole võimalik seda tühjendada. invaliid ise vetsuni tatsata ei saa. invaliid sätib nüüd kõik sealt potist kilekotti ja laseb sokutada prügisse. see aga haiseb jubedalt. küsin võib olla liiga otse. kas on võimalik palgata inimest, kes käiks iga päev ja tühjendaks selle poti korteris asuvasse tualetti. samas peaks see isik olema ka natukenegi meditsiinise haridusega, et ta oskaks hinnata invaliidi tervislikku seisundit, kui ta juba seal potti tühjendamas käib. on see eesti riigis üldse võimalik? vabandust, kui kellelegi tundub see olema väga võigas ja arusaamatu probleem.
 
Helve Tamm 29. mai 2020, kl 18.13
Mina pòòrduks nòu kùsima elukohajárgsesse sots osakonda. Sots osak. organiseerib koduteenuseid abivajajatele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!