Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
Tallinnas Keilasse kolimine, küsimused
 
Meril 06. august 2020, kl 17.01
Leidsin siit ühe vanema postituse aga sooviks natuke värskemat infot. Olen noor inimene ja otsin korterit, hetkel Tallinnasse saadaval väga kallite hindadega üsna halvas seisus korterid. Küll aga saaks sama raha eest Keilasse, uuemasse majja ja korraliku viisaka kolmetoalise. Kas keegi noortest on Keilasse kolinud ja mis nõu annaksite? Kuidas saate Tallinnasse tööle/vahel linna pidutsema? Kas boltiga annab arvestada öiseid sõite? Iga nädalavahetus muidugi ei oleks linnatuuri, kuus korra aga võiks ikka. Igasugune nõu on väga teretulnud! :)
 
Marike 13. august 2020, kl 19.04
vanasti oli imehea rongiühendus Tallinnaga, tänaseks ise eestist kadunud juba 20 aastat, kodulinnaks oli umbes 25 aastat, minu tarbeks oli imehea elukohaks, kohapealt leis ka alati tööd..parim koht elamiseks....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!