Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
Soemüür ei lähe kuidagi soojaks
 
Hädaline 25. november 2020, kl 00.27
Tere
Olen uus üürnik korteris ja on selline mure, et ahjul ei lähe soemüür soojaks, on selline kaks-ühes pliit ja ahi ja kui pliiti kütta. siis soojamüüri nurgake läheb soojaks, aga kui ahju kütta, siis läheb keskelt ainult natukenatuke leigeks. Korstnapühkija just käis. Arvasin alguses, et kasutan otsesiibrit, aga sai katsetatud ja teise siibriga ei lähe üldse midagi soojaks niiet juusiis ikka õige siiber. Pole sellist asja varem kogenud ja olen nõutu, teises kodus ja maakodus ka ahjud-pliidid ja sellist asja pole varem näind, et kütad, aga sooja ei saa. Korteri omanik ei tea sellest ahjust kõssugi. Milles võib probleem olla?
 
no kuule 26. november 2020, kl 12.54
sellise probleemi peab ikka omanik lahendama, mitte üürnik ei pea tõmblema
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!