Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
küsimus on kummaline, kuid nii on
 
nõmedik vist 13. veebruar 2022, kl 14.50
kuidas saab televiisorist vaadata rohkem kanaleid kui ainult kolme, kui elan kuskil uugametsa talus, ükski firma minuga lepingut ei tee, kuna ma olevat mingis mustas nimekirjas, kuigi oma 20 aastat juba ilma võlgade, kohtutäiturite ja muu jamata , püsiva töö ja elukohaga. olen august välja rabelenud. elan üksi. praegu vaatangi vaid neid kolme kanalit ja telefonisse ostan netti raske raha eest, mida saan kodus arvutisse jagada. tahaks kuidagi mured lahendada, aga keegi ei võta jutule. konkreetselt üks telefonioperaator vastas, et olen nimekirjas ja mulle ei müüda ei aparatuuri , ei sõlmita lepingut. kuidas siis ikkagi saaks, tahaks teada. kellelgi ehk on hea soovitus või kogemus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!