Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
higilõhn ei kao
 
ei meeldi 08. aprill 2004, kl 12.27
Probleem selles - peale riiete pesu masinas ei kao ikkagi higilõhn ära. Riided on erinevates materjalidest. Ei ole küll suur higistaja üldse, aga mulle tundub et need nö uue aja deodorandid muudavad mingit keemist koostist riide ja ihu vahel või ma ei tea. Olen üritanud pesta ka erinevate pesuainetega (vedelad, pulbrid),aga teatud riietel jääb ikkagi lõhn püsima. Ka puuvillastel.
Kas kellelgi on veel samasugust kogemust? Või on minus midagi viltu?
 
Mina 08. aprill 2004, kl 12.39
Mul on ka ette tulnud sellist asja,eriti mehe särkide juures.Aga olen nüüd hakanud neid pesema 60 ja 90 kraadi juures, siis küll
ei jää. Aga iseasi on muidugi, kuidas nii kõrged temperatuurid materjalidel mõjuvad.
 
ahsoo 08. aprill 2004, kl 12.42
No võibolla tõesti peaks nii proovima. Kampsuneid muidugi pesta nii ei saa. Aga ehk on mõni tõhus vahend?
 
@ 08. aprill 2004, kl 13.34
Oma läbihigistatud puuvillaselt trennirinnahoidjalt sain vastiku higihaisu ära kasutades Jhonsoni plekieemaldus vahendit, nime ei mäleta, mingi pisem pudel valget värvi, orantši korgiga, Hind 30-40 krooni piires. Väga tõhus asi, kasutan ikka aegajalt kui vajadus tekib.
 
sam 09. aprill 2004, kl 04.01
mina immutan kampsuni kaenlaalused vedela pesuvahendiga (tavaline pesuvahend iseenesest, lihtsalt vedelik mitte pulber)labi ja pistan masinasse, niimoodi tuleb hais ara, kui nii ei tee, jaab kylge.
 
vot 10. aprill 2004, kl 16.54
ärge peske hobuse pesu oma masinas
 
to @ 10. aprill 2004, kl 21.18
plekieemaldi vahendi nime ei mäleta aga aegajalt kasutad???
 
@ 12. aprill 2004, kl 08.41
Usu või ära usu, kuid nii see on, ei mäleta tõesti täpset nime. Kirjutasin, et mingi Jhonsoni toode ja kui ei eksi algas miskit Bio-.... Seisab alumisel riiulil ja kui vaja siis kasutan. :))
 
murelik 12. aprill 2004, kl 11.43
aga mulle tundub,et "tänu" möödunud aastal pidevalt kasutuses olnud deodorandile olen just mina see,kes on nüüd higistama hakanud nagu hobune,varem küll ei higistanud,nüüd justkui nõiaringis,mida rohkem higivastast peale panna,seda suuremas sõltuvuses keha on,ilma nagu enam ei saaks:(((
 
pesukaru 12. aprill 2004, kl 13.23
Pole mitu aastat deodoranti kasutanud. Tuleb end ja oma riideid sagedamini pesta. Mu teismelised pojad, kes ka palju higistavad, vahetavad iga päev särki, vahel ka 2 särki päevas, lisaks veel trenn või kehalise tund. Pesu on jah vastikult palju pesta, vahel loobun ka triikimisest, lapin niisama kokku ja kappi. Ja pesu on puhas ja lõhnab hästi. Eriti kui ilm on soodne ja saab õues pesu kuivatada.
 
laura 12. aprill 2004, kl 16.36
see on Johnsoni Bio-Shout. hea asi.
 
ke 16. aprill 2004, kl 23.44
tegelt ei tohiks mittemingisugust higistamisvastast vahendit kasutada!!!ma juba 40 a, ja nüüd sain aru,et need teevad asja hullemaks, pese ennast ja riideid tavaliselt ja tihti ning ainult kasuta parfüüme
 
nipitirin 28. aprill 2004, kl 11.47
nu i nu!!!
maletan , kuidas seatalitajatel oli kah kunagi peale tood end komme mitte pesta, vaid pudel odekat endale peale kallata...prrr.
Ehk on ikka deodokatest kasu- lihtsal tuleb endale sobiv leida??
 
maarjajää 21. veebruar 2005, kl 19.23
kui veel keegi seda loeb - parim deodorant on LOODUSLIK MAARJAJÄÄ, hommikul peale - õhtuni hooleta, EI MINGIT HIGILÕHNA. Olen kasutanud lahtist seebikujulist kristalli (miinus - kipub märjalt käest libisema ja purunema), lahustatud maarjajääd pihustina (miinus - tuleb kallim) ja nüüd üle aasta väljakeeratavat maarjajääpulka (näeb välja nagu deodorandipulk) ja see ei näita isegi kahanemise märki. Kristalli tuleb peale pesu märjana kaenla alla hõõruda. Ise pole juba u 10 aastat muud kasutanud. Saab apteekidest (kindlasti on Rimi apteegis, end Kaubahall)
 
Teine Eesti 05. juuli 2023, kl 12.18
Higista kui siga ja haise kui tõhk
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!