Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
puhas peegel
 
eve 04. märts 2002, kl 11.44
hei
kas keegi soovitaks millega saaks peegleid puhastada, et ei jääks tolmu kübemeid peale, nt. ajaxi antistaatilisega küll ei saa päris puhtaks, ja millise lapiga ?
 
Marxx 04. märts 2002, kl 13.14
Kui elad majas, paigalda statsionaarne tolmuimeja mis tolmu kohe õue puhub. Korteris elades osta parem imeja või vaheta tihemini tolmukotti ja filtreid - muidu puhub kõik peene sodi tagasi tuppa. Ega muidu tolmule vastu ei saa.
 
hunny 04. märts 2002, kl 13.56
Kasuta (käteräti)paberirulli, mitte riidest lappe. Kasutan "Ajaxit" ja ei kurda.
Ning kuivata riideid ventileerivas(mitte kondenseerivas) kuivatis, see püüab palju riidetolmu kinni, mis muidu elamisse laiali läheb.
 
ehee 04. märts 2002, kl 14.20
hunny:
millised need ventileerivad on? kas peab mingi lisatoru külge aretama, et ventileeritav õhk siis kuhugi "väjuks"
 
nuti 04. märts 2002, kl 14.33
kui vana mustaks läheb siis viska see välja ja osta uus asemele.
 
hunny 04. märts 2002, kl 15.49
ehee
Ventileerivatest läheb jah toru õue. Ise ei maksa ehk aretama hakata;), osta uus. Pealegi on ventileerivad odavamad.
 
eve 04. märts 2002, kl 17.07
oh teid, tahtsin ainult nõu peegli puhastamise kohta, mitte kodumasinate vahetamiseks. ma tahtsin teada kas keegi neid antistaatilisi klaasipuhastusvahendeid kasutab ja oskab soovitada

to hunny: minu arust just paberkäterätid ajavad ebemeid.
 
õige lapp 04. märts 2002, kl 18.23
Ma ei tea, kas Eestis müüakse, aga mikrokiududega tolmulapid on hästi head klaasi ja peeglite puhastamiseks. Kui natuke äädikat ka pesuvette panna, on tulemus ilus.
 
öige lapp2 04. märts 2002, kl 19.21
ühinen eelkirjutajaga.on olemas spets (aknapesemise)lapid.pesen nendega nii aknaid,peegleid kui näiteks telekaekraani.kahjuks on nii ammu ostetud,et ei nime ega firmat ei mäleta.
 
kris 04. märts 2002, kl 19.41
mina olen puhastanud aknaklaase ja peegleid piirituse või viinaga,nii saab hästi puhtaks.
 
paxuce 04. märts 2002, kl 22.02
Olen proovinud antistaatilisi lapikesi, pehmet paberit ja kõiksuguseid vahendeid. Minu meelest on parim variant spreiga klaasipuhastusvahend ja ajalehepaber. Aga kui ruumis on tolmu, siis loomulikult sellest osa maandub mingi aja pärast jälle peeglil.
 
Lynn 04. märts 2002, kl 23.10
Vileda microclean-lapp (oli kunagi reklaamiks muudele Vileda-toodetele kaasa pandud) imehea klaasi ja peegli puhastaja. ei vaja isegi puhastusvahendit (kuni vastu päikest ei vaata :)), kuivatab kiiresti ja ei jäta vikerkaare_jälgi. Kust praegu saada-pole õrna aimugi, pole ise otsinud... Äkki keegi teab...
 
krokodill 04. märts 2002, kl 23.54
Mul on selline sünteetiline seemislapp. Kollane ja väikeste augukestega. Enne esimest kasutamist tuleb korralikult läbi pesta. Edaspidi pole mingeid vahendeid vaja, väänad lapi kuivemaks, puhastad peegli ja ühtlasi kuivatab ka. Super!
 
Pipi 05. märts 2002, kl 11.13
Vileda kollane aknapesulapp on väga hea! lapp märjaks teha, siis hästi kuivaks väänata. sprayga klaasipuhastusvahendit klaaspinnale ja lapiga üle. mittemingeid kriime jms. lihtsalt super. ise võitlen edukalt arvukate klaasuste, peeglite jnejne määrdumise vastu sellega
 
ehee 05. märts 2002, kl 22.17
sry eve, et su teemat "ekspluateerisin"
 
pritsmed 06. märts 2002, kl 11.04
Kuidas saab veepritsmed peeglilt maha vannitoas?
 
väikeMy 06. märts 2002, kl 11.45
pritsmed> sidrunimahlaga, v'ga edukalt. mingi kaitsekiht tekib isegi.
 
eve 06. märts 2002, kl 15.44
to väikeMy : kas teed kogu peegli sidrunimahlaga, kas kleepuma ei hakka?
 
Nass 07. märts 2002, kl 12.18
soovitan soojalt kõigile perenasitele. mikrokiust lappe!
osta saab näiteks puhastusfirmast Serviks kuskil Kadaka teel. päris vinge. piserdad peeglile vett ja hõõrud lapiga üle! kõik plekid ja muu värk läind paari tõmbega. sama kehtib plaatide, kraanide jm kohta. peaasi, et teed pinna ennem pisut niiskeks. müügimees tegi mulle lapi tõhususe selgeks nii, et määris akna klaasi kokku keemilise huulepulgaga, pihustas sinna peale vett ja siis tõmbas klaasi lapiga paar korda...puhas oligi! maksab lapp u 300 eeku aga kui mustaks läheb peab pesema 90 kraadiga ning minul on see juba teist aastat ja ei näe veel, et peaks uut hakkama hankima. kuna olen pedant, siis ostsin teise, millega veini ja morsiklaase kuivatan. siuh ja klaasid läigivad! popp!
 
mikrokiu-lapp 07. märts 2002, kl 19.08
Hullumeelsus lapi eest 300 krooni maksta! Kel võimalus, ostke välismaalt 50-60 krooni eest.
 
merike 08. märts 2002, kl 15.16
Lugesin siin paljut ja ei suuda ära imestada mida kõike peaks tegema puhta peegli saavutamiseks. Minul ammuavastatud nipp, millega saab puhtaks mitte ainult peeglid vaid oma kolmetoalise korteri aknadki ainult ühe tunniga. Ja tolmu ei kusagilt.
Puhastustarvete kaupluses Mopman on müügil kõige tavalisem majapidamispaber suures rullis.Maksab kusagil 25 krooni ja minul läheb teine aasta ja lõppu ei paista.Firma nimi oli Katrin.VOt selle paberi ja tavalise AJAx for Windows- ga olen mina saavutanud ülihea tulemuse.Edu sulle
 
eve 08. märts 2002, kl 15.52
ae, merike
aga majapidamispaber on ju see pruun, natuke paksem, on või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!