Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
bidee vannituppa
 
rutt 19. märts 2003, kl 15.06
Ei või jaa?Miks?
 
kutt 19. märts 2003, kl 15.19
milleks veel see?!
 
nööp 19. märts 2003, kl 15.23
milleks KOJU bidee???
 
rutt 19. märts 2003, kl 15.26
Mees teatas,et tal siis seal hea jalgu pesta.Minu arvates võtab ainult ruumi ja mõtetu ese
 
tossu 19. märts 2003, kl 15.30
naiste tussu pesemiseks. egas siis rikkus pole häbiasi, mis siis, et mõni asi mõtetu näib...
 
rutt to tossu 19. märts 2003, kl 15.47
Seda ma tean jah,mis otstarve tal on,aga kas on mõtet vannitoa ruumi raisata?
 
dea 19. märts 2003, kl 16.03
on küll, kui ruumi on. kohutavalt mugav ja praktiline.
nööp, kuhu sa siis veel bidee paneksid kui mitte koju?
 
licci 19. märts 2003, kl 16.05
mees tahab või? siis pane kindlasti pissuaar kah, seal on hea pead pesta
 
to licci 19. märts 2003, kl 16.11
mul või tal?
 
L. 19. märts 2003, kl 16.36
Ma ei saa aru, kas siis vannitoas ei kõlba ennast pesta või?
 
ninnu 19. märts 2003, kl 16.37
mul oli bidee eelmises korteris, täiesti mõttetu asi...ma ei keerand selle kraanigi kordagi lahti
 
irw 19. märts 2003, kl 17.45
oleneb. bordellis oleks see kindlasti asja eest...
 
dea 19. märts 2003, kl 19.31
muidu siin naistekas kõik maru hügieenihullud, aga bidee, näe ei sobi.
 
anne 19. märts 2003, kl 20.17
küsiks siis teema arenduseks,et kuidas teie oma alumist kehapoolt pesete?ronite pärast igat vetsuskäiku terve täiega vanni vä?
 
ps 19. märts 2003, kl 21.20
anne, kas sa tualettpaberist oled midagi kuulnud? proovi! väga mugav.
 
piloot 19. märts 2003, kl 22.49
...jah,ei räägi praegu lendamisest.Aga euroopalikes kodudes on WC-s kraanikausi segisti varustatud bidee dushiga...see on käsidush,mille voolik ulatub WC potini ja dush'il on on peal nupp,millele vajutades katkeb vee jooks kraanikausis ja vesi tuleb dushist. Kuna tussut ei oma...siis täpsemad selgitused teistelt asjatundjatelt.Segisti on kallim tavasegistist ca 300 eeku. Tänan!
 
jajah 19. märts 2003, kl 23.57
peske jah ennast iga vetsuskaäimise korra järel (ehk siis ca 10X päevas) ja siis jookske tervisemure rubriiki kurtma, et põletikud ja seened vohavad mis kole....
 
Hilja Üleval 20. märts 2003, kl 07.51
aga sellesse potti võib ju ka panna mõne kena ja lopsaka toataime,kui see kasutuks osutub :)
 
L. 20. märts 2003, kl 08.36
Kuule sina 16:36, jäta juba minu nime all kirjutamine. Ajad teised segadusse. Igavene liba selline!!!
 
anne 20. märts 2003, kl 10.20
to jajah
miks sa 10 x päevas vetsus käid?see on küll hullem probleem,kui bidee olemasolu .isiklikult olen nõus end iga kord alt ära loputama,kui kandma vastikult umbseid ja seenitekitavaid pesukaitsmeid.ja päevade ajal on bidee asendamatu.
to ps
kas siis piisaks ka tualettpaberist?
märkusena niipalju,et bideed isiklikult ei oma(kui oleks ruumi kuhu panna,siis kindlasti ostaks)
100% nõus deaga:
Autor: dea
Aeg: 03-19-03 19:31

muidu siin naistekas kõik maru hügieenihullud, aga bidee, näe ei sobi.
 
xxx 20. märts 2003, kl 10.22
Minul oli eelmises kodus bidee. Kasutasin kogu aeg. Ma olen ise paras puhtusehull ka. Ei ütleks, et mul sellest pidevast pesemisest mingid naisteprobleemid oleks tekkinud. Mulle isiklikult meeldib olla kogu aeg puhas, nii et mees saab iga kell riidest lahti koorida. Need kes siin seda laidavad on ilmselt sellised tädid, kelle kohta mehed on öelnud, et seksida ei taha, kuna naine haiseb.
Soovitan küll sulle. Aga need duššid, mis vetsu poti külge kinnitatakse on täiesti mõtetud, pool vett pritsib põrandale, puhtaks ikka ei saa.
 
y 20. märts 2003, kl 11.04
xxx - le
enne seksimist oleks ikka viisakas üleni duši alt läbi käia, HIGI MAHA PESTA ja hästi lõhnata.. või sinu mees on vaid augule orienteerunud tüüp? sel juhul tunnen kaasa...
 
mmmm 20. märts 2003, kl 11.23
mina istun vanni servale ja pesen end alt käsiduššiga.
kui ruumi on, võib muidugi bidee olla, kuid väikses elamises ajab eelpoolmainitu ka asja ära.
 
dea 20. märts 2003, kl 11.29
y, minu meelest piisab täiesti, kui käia kord hommikul ja kord õhtul dušši all, seksi võib juhtuda ka vahepealsel ajal ja selleks ongi selline hea asi nagu bidee.
(endal bideed kahjuks ei ole)
 
y 20. märts 2003, kl 11.52
dea, muidugi võib ka vahepealsel ajal seksida, kuid siis piisab märja salfakaga ületõmbamisest. peale igat pissi end hoolikalt pesta seksi lootuses...on väheke desperaadne tegevus.
aga bidee on muidu hea asi küll.
 
? 20. märts 2003, kl 12.55
rääkige võhikule kuida täpselt bideed kasutate? Kas nägu seina või toa poole? Olen kõlas olles nii ja naa proovinud, mõlemad poosid on ebamugavad. Ainus normaalne asi on tõesti bideedush, mida kasutan tõesti iga WC külastuse ajal. PS: Seeni ega põletikke pole.
 
pessimist 20. märts 2003, kl 12.58
Vot piloodi jutt on õige. Meil ka selline asjandus olemas. Igati mugav ja mõnus, ei ole mingit bideed vaja.
to y: Kas sina käid ka enne kähkukat dušši all?
 
potike 20. märts 2003, kl 13.10
Kunagi elasin välismaal ühes korteris, kus oli "purskkaevuga" bidee. St. et poti põhjas olevast august veejuga pritsis ülesse. Keerasid kraani lahti, reguleerisid veejoa parajaks ja istusid aga peale ja siis pesid. Õudselt mugav, nii harjus ära. Ka vett maha sealt üldse ei pritsinud. Korter polnud mingi lux vaid täitsa tavaline keskklassi eeslinnamaja. Vaat sihukest bideed pole ma näinud enam kuskil. Need mida meil müüakse, tunduvad tõesti natuke tülikad, mida seal ikka käsidushiga mässata nii väikeses piirkonnas või käega kraanist vett tõsta.
 
y 20. märts 2003, kl 13.26
pessimistile
üldiselt mulle kähkukad ei meeldi. vahel kui päevasel ajal linnas juhtun käima, siis hüppan mehe töölt läbi, tal suur kabinet hiiglasliku töölauaga, vot sel puhul käin enne vetsust läbi ja tõmban märja salfakaga oma suguelundi üle. bideed kaenlas ei kanna ja selle puhul extra koju pesema ei lähe :))
potikesele
ühes roosikrantsi tänava korteris on selline purskkaev täitsa olemas. käib ka vibraatori eest...
 
ehhee 20. märts 2003, kl 20.42
vada, piloot, see dush mida sina seal euroopas näed kraanikausi kõrval, on tegelikult mõeldud koristajatädile, et too saaks kraanist ikka vee ämbrisse kuidagi ja ka kempsupoti puhtaks pestud. nagu sa juba teatasid, sa tussut ei oma ja seega on andestatav et sa nii arvad, sest oma alakeha pe4semiseks peale potilkäimist pole seda just kuigi mugav kasutada: selleks tuleks nö pyksid rebadel potilt kraanikausi juurde liikuda, veetemperatuur sobivaks keerata, siis dush varnast võtta, tagasi potile istuda ja siis solistada dushiga. pole just eriti mugav, mis?:))
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!