Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
Super 10
 
tumba 03. august 2004, kl 08.04
mis firma toode on super 10, kas mõni golden? või saan seda poest ka?
 
jumba 03. august 2004, kl 08.59
Super 10 on Goldeni toode, turustatakse võrksüsteemist. Pead leidma mõne müüja, poes ei ole. Tavaliselt saab seda inimestelt, kes müüvad praegu ternespiima kapsleid (need põhiliselt endised Goldeni müüjad).
 
kapsauss2 03. august 2004, kl 09.36
oi, ma müün küll ainult Gnld tooteid ja ei kavatse ternespiimale "üle kolida" :)
 
lolo 03. august 2004, kl 09.53
See on gnld toode, poest neid ei ole võialik osta, võta lahti www.zone.ee/gnld ja saad sealt tellida omale. Mina olen kaks korda tellinud, õigemini teist korda tellisime sõbrannaga kahepeale.
 
* 03. august 2004, kl 10.03
see oli vist mingi puhastusvahend? kas see on ka hea?
 
lolo 03. august 2004, kl 10.50
Super 10 on 50 aastat juba maailmas laineid löönud, olles ikka esirinnas puhastusvahendite reas. Minu vanemad on seda kasutanud juba 6-7 aastat, ütlevad, et peale selle on poest vaja puhastusvahenditest ainult katlakivieemaldajat osta. Selle sama firma nõudepesu- ja kergpuh vahend LDC on neil samakaua kasutusel olnud. Aga hästi hõlpsalt saab kogu ajapidaise sellega puhtaks küll, ja kasutada nii mugav - muudkui pihusta, lase toimida ja kuivata ära, loputadagi pole vaja.
 
tumba 03. august 2004, kl 10.57
aga mis on selle hind?
goldenil vist kallid tooted, samas peavad ka kaua,,
et sellega saaksin plekid ära ja siis ka oma määrdunud riided puhtaks ja säravaks?
 
... 03. august 2004, kl 11.10
Soovitan osta terve kanister ja siis söprade/kollegidega jagada,sest seda ju lahjendatakse ja saab kaua läbi!!siis pole ka hind yldsegi mitte kallis!
 
lolo 03. august 2004, kl 11.39
tegelikult see ei ole üldsegi kallis, inu teada tuleb tavaline lahus 1:10 kuskil alla 10 krooni pool liitrit (super 10 pihustuspudel on 0,5 l ) ja eriti tugev lahus on 25 krooni 0,5l. Need hinnad on sellised ostes 1 liitrise pudeli kontsentraati, mis aksab nats alla 200. Suuremad kanistrid tulevad muidugi veel odavamalt.
Ei tea täpselt midagi, aga ubmes nii olen aru saanud. www.zone.ee/gnld peaks saama ju täpsemat infi, ise pole puhastusvahendeid seal uurinud.
 
Super 10 03. august 2004, kl 15.07
· SUPER 10 on aktiivpuhastusvahend. Sobib kasutamiseks igal aastaajal ja kõigil pindadel. Välja töötatud mitmekülgseks kasutamiseks mustuse tüübist sõltumata. Kuna SUPER 10 on universaalne, ei ole Teil tarvis kasutada mitut erinevat spetsiaalpuhastusvahendit. Tõhus tööstuslikus kasutuses, kuid turvaline ka koduses majapidamises. Ei ole tuleohtlik, võib julgelt kasutada tule lähedal ja kuumades kohtades. SUPER 10 eemaldab tõhusalt raskestikõrvaldatavad poriplekid ja puhastab riiet, klaasi, portselani, töödeldud puitu, vinüüli, plastmassi, kahhel- ja emailpindu. Seda võib kasutada ka õues: välisvooderduse, aiamööbli ja tööriistade puhastamiseks. Sellega saab suurepäraselt kõrvaldada ka raskestieemaldatavad plekid, nagu toidu-, õli-, vere-, tindi- ja rasvaplekid. Sobib ka ahjude ja grillahjude, automootorite ja garaažipõrandate puhastamiseks.
SUPER-10 kontsentraat on saadaval 1 l plastikust pudelis, 5 l, 10 l ja 25 l kanistris.
1liiter kontsentraati maksab 193 krooni ja sellest saab 11 liitrit pesuvahendit hinnaga 17 kr liiter. 500 ml spray-pudeli hind 1:10 lahjendatuna on 8.80! Akende pesuks on mõeldud lahjendusaste 1:500 ja sellisel juhul on 500 ml aknapesuvahendi hind vaid 20 senti!
 
tirts 03. august 2004, kl 16.56
Kui ma tahaksin super-10 liitrist ja ka spray pudelit hinnaga 200.- kokku kas siin oleks pakkujaid?
 
Pille 03. august 2004, kl 17.19
Tirts,
olen GNLD edasimüüja. Kui soovid mõnda toodet, siis aitan hea meelega (toimetan kohale).
 
tirts 03. august 2004, kl 17.22
kas Tallinnas?
 
Pille 03. august 2004, kl 22.45
Tirts,
ka Tallinnas.
 
GNLD-lane 04. august 2004, kl 13.45
Kel Tartus jm Lõuna-Eestis Super 10 vm GNLD toote või võimaluse vastu huvi, aitan meeleldi:-)
 
eternal 09. august 2004, kl 12.39
Ma ka Kagu-Eestis tegutsev edasimüüja.
Huvilised võtku ühendust!
Küsida võib kõike...:) (st ka naha-ihuhooldust, toidulisandeid, kaalukontrolli...)
 
GNLD-lane 06. mai 2005, kl 23.06
Mul kõiki tooteid. Nõus vastama kõikidele GNLD tooteid puudutavatele küsimustele.
 
Annika Seppa 04. märts 2019, kl 20.06
Sooviksin kontakti Tartus
 
??? 06. märts 2019, kl 03.49
aru ma ei saa milleks sulle vahendaja? Mine GNLD kodulehele ja telli otse, maksad pangalini kaudu ja kätte saad postkontorist
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!