Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
beko elektripliit
 
Kendra 25. november 2005, kl 12.10
Kolisime uude korterisse ja siin beko elektripliit sees aga ei oska praeahju kasutada. Minuteada peaks ikka ahjul kaks nuppu olema üks siis temperatuuri oma ja teine siis see kus saab valida kust ja mismoodi küpsetada aga sellel ainult üks. Kuidas seda siis käsitleda? Kui tahan panna küpsema näit. ainult pealt või alt aga no ei saa ju... kellel kogemusi palun jagage. Tänud.
 
jansa 25. november 2005, kl 12.24
selle nupu juures peaks olema ju pildikesed, mis näitavad, kas küpsetab alt, pealt, nii alt kui pealt, grillib...meil vähemalt on selline:)...siis keeradki vastava pildi juurde..
 
Kendra 25. november 2005, kl 12.32
noaga seal ju ainult üks nupp ja saab valida ainult ühte assja kas siis ainult temp. ja see küpsemise koha valik jääb siis ju suva kohapeale või kui valin koha mismoodi tahan küpsetada siis jääb jälle temp. suva kohapeale... no ei saa sotti
 
Ene 25. november 2005, kl 12.37
Minul Teba pliit ja ahi ja olin ka hädas. Kirjutasin maaletoojale ja nemad mailisid vastuse. Mul aga oli uus pliit ja juhend nii segane, et võimatu aru saada. Õpetus aga selline: vali temp kraadides(see on automaatselt üla-ja alasoojendus), siis taimer ja ongi kõik. Kui valid ainult funkts. üla- või alasoojendus (pilt juures), siis on tavaliselt maks temp. Ei saa just pead anda, et sul sama on, aga minul töötab see süsteem.
 
jansa 25. november 2005, kl 12.57
kui valid funktsiooni, siis on temp. siuke keskmine (200C), minu teada ei tohiks päris max temperatuur olla...ja kui valid temperatuuri, siis küpsetab nii alt kui pealt..ja kui paned grilli, siis max temp.
 
mul ka 25. november 2005, kl 13.01
Mul ka siuke ahi. Mul on küll nii, et funkts. on max temp(vist 250). Grilliga peab uks lahti olema ja kuumus siis pealt.
 
Margit 25. november 2005, kl 13.09
Vaata oma pliidi täpne mark ja kasuta google otsingut, äkki on seal midagi ka praeahju kasutamise kohta kirjas.
 
Kendra 25. november 2005, kl 14.47
SUURED TÄNUD TEILE
 
teadja 27. november 2005, kl 00.26
Beko maaletooja on Ottender&Valgmäe ja nende juhendite ja remondiga tegeleja meiliaadress on teenindus@kodumasinad.ee - saada sinna kiri, et saaksid kasutusjuhendi pliidile. Mina sain sealt oma külmikule juhendi.
 
anneli 10. detsember 2019, kl 23.07
mul on beko 5628 ja sama jant et ainult yx nupp ja noolega suund et paremale peab keerama st siis temperatuur ja kui edasi keeran põhja siis teeb nõxu ja edasi keeramisel veel 3 nõxu aga pilte pole juures ahjunupul
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!