Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
Kunstlik seemendamine?
 
Ali 22. veebruar 2006, kl 16.10
Kord juhtusin nägema dok.filmi, kuidas pullilt võeti spermat.
Esimesed pullid said paugu lahti kohe, kui zootehnik tehisvulva otsa torkas. Üks pull oli kangem, kohe purdata ei tahtnud ja siis juhtus täiesti ootamatu lugu! Zootehnik, kes oli keskealine naisterahvas, kummikindaga haaras pulli riistast kinni ja hakkas vilunult ja energiliselt seda masseerima (justkui pornofilmides handjob) ja ise seletas täiesti rutiinselt: "mõnikord peab natuke kaasa aitama, siis läheb kiiremini"

Kas see on normaalne ja mida küll selle zootehniku abikaasa mõtleb?
 
pulli piret 22. veebruar 2006, kl 16.12
igal tööl on ju oma eripärad, järelikult selle töö puhul on see normaalne.
 
Ali 22. veebruar 2006, kl 16.45
Küllap vist, aga ennem polnud kunagi sellist asja näinud.

Kogu lugu selle pulli erutamisega tundus selline ebaloomulik või vastuvõetamatu.
 
reggie 22. veebruar 2006, kl 18.07
irw-aga siis ei näidatud kuidas seemendamine ise käib või kuhu ta oma käe sisse ajab? sest selle kõrval on ka sinu kirjeldatu lilleline veel:D
 
nu 22. veebruar 2006, kl 22.01
see kyll zootehnik ei saanud olla.selle jaoks omad spetsid.
 
M 23. veebruar 2006, kl 16.47
Dsiisas, küll on sul alles probleemid! Võin sulle kinnitada, et nende inimeste elukaaslased ei tee sellisest juhtumist üldse probleemi! :)))
Kas tegu oli Eesti filmiga või? Siis ma tean ka seda naisterahvast :) ta pole just klassikaliselt võttes zootehnik, vaid loomaarst. Ja kinnitan veelkord, et tema mõnekümneaastane abielu on sellisele jubedusele vaatamata ilusti vastu pidanud :)
 
Kustipull 02. aprill 2020, kl 19.46
1,4 miljardit no johhaidii kas india mehed äkki ei teagi, et iga kord riista välja võttes ei pea uut nälgivat suud hakkama panema täiesti ok vahepeal lihtsalt pissida India mehed pissivad päris korralikult. Oled ehk märganud vedelikutaset India jõgedes
 
Kunstpull 16. aprill 2020, kl 22.48
Nojaa aga selle kunstilise seksiga on jälle see et ei saa alimente nõuda. Aga kui sihuke seadus vastu võetakse et saab siis ma arvan et kõik spermadoonorid hakkavad lillepotti laskma
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!