Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
Kas Zanussi,Indesit või Beko
 
tean 09. aprill 2009, kl 00.21
beko ja zanussi on üks ja sama, lihtsalt beko on vist ida-euroopa turule ja zanussi lääne-euroopa omale, niimoodi sain köögimööblit tellides aru
 
mmm 09. aprill 2009, kl 15.36
Mul Beko gaasiplii juba7 aastat-väga hea.Ja pesumasin oli zanussi 10 aastat ja sai veel edasi antud,töötab siiani-väga hea.Külmkapp on mingi tundmattu loomanahk ja pidevalt kukuvad jupid küljest ära.Toodetakse ju ühe firma asju erinevates riikides ma arvan et kui on ikka hiina kaup-on ta siis beko zanussi või mis iganes-on ta @!#$ mis @!#$.
 
troll 10. aprill 2009, kl 00.21
Mul beko keraamiline pliit 6aastat ja zanussi pesumasin 4aastat,mõlemaga rahul.Ma tahaks teada,kellel tehnika vastu ei pea,mida te teete ?Loobite korra päevas rõdult alla või?Mul ema Snaige külmkapp töötab juba 34 aastat ja no problems!
 
ei beko 19. aprill 2009, kl 23.11
beko pliidil esimese aastaga üks punane märgutuli läbi ja ahi ka enam ei küpseta, võibolla vana juba aga jah..
 
mul 20. aprill 2009, kl 08.25
beko pliit ja 8 aastne pesumasi. olen väga rahul.
 
Aetius 25. juuli 2009, kl 17.10
Kui veidi ropendada siis "Sainussi" väärib oma nime)).Saast.Aastat 12 tagasi tuli Eestis müügile kaubamärk "Beko" ja kohe oli teadjad platsis et "Beko" on saast.Pean täna tunnistama,et Türklaste "Beko" pesumasina kujul on parim müüdavatest meie kaubandus kettides,seda on näidanud aeg.Tehniliselt on "Beko" masin koostiosadelt samade tootjate osadega komlekteeritud kui näiteks "Electroluks".Vahe on ainult hinnas ja nimes.
"Beko" pesumasinate ainuke nõrk koht on pesuluugi lukk aga see on tegelikult kõigil masinatel nõrguke,kibub vägisi peale 6-7 tööaastat streikima.Lihtne ravim on luku streikimise korral otseühendamine ja viga likvideeritud.Kui majas ikka väikesed lapsed oleks siiski soovitav lasta mehhaanikul elektriline lukk vahetada.
Head pesemist naised!!!
 
küpsetaja 28. juuli 2009, kl 11.25
Mul Beko pliit (3 aastat) ja viimasel ajal ahi küpsetab alt väga halvasti, remondimees ütles, et küttekeha korras. Milles viga võiks olla?
 
karukatz 20. oktoober 2009, kl 17.24
Tere,

mul küpsetajaga sama häda - ahi ei küpseta enam...üle 140 kraadi ei lähe :(
 
miia 20. oktoober 2009, kl 19.07
Ostsin pesumasina Atlant.Olen väga rahul.Poodi ostma minnes oli kindel plaan osta Beko,aga kuna müüja soovitas Atlanti ,siis jäin nõusse,sest mulle tundus ,et programme lihtsam käsitleda.
 
tädi maali 20. oktoober 2009, kl 21.05
Beko keraamiline pöördõhuga ja grilliga pliit, 50 cm laiune.
Ei soovita, kuna

1. Pliidiahi ei jaksa mitte kuidagi ettenähtud temperatuuri saavutada. Väga pikk soojenemisaeg.
2. Grill ei anna piisavat kuumust, kala läheb grilli all enne keema kui küpseb. Kana või liha grillimisest ei maksa unistadagi;(
3. Garantiiajal sai vahetada 2 x alumist praeahju küttekeha. Kolmas jäi pidama ja on ptüi ptüi ptüi siiamaale töötanud (vist kuues aasta läheb). Aga nagu ütlesin, ei jaksa ahi eriti kuumutada.
4. Nupud on saast. 2 aastat ja komplekt nuppe. Nuppude tagapoole kinnitus laguneb ära, plastmass "küpseb" pehmeks ja nupud hakkavad lohvkalt ringi käima. Nupukomplekti hind on ca 400 krooni, mina olen oma üle 5000 maksnud pliidile juba 1200.- eest nuppe ostnud.
5. Keraamilist pliidiplaati ümbritsev plastikraam praguneb. Keraamilisel plaadil peale tekkinud sellised "krammid" või "lohud", nagu augukesed oleks sees - mitte läbi plaadi, aga pinnal selgelt näha-tunda. Ei saa olla enda lohakuse tagajärg - olen kindel, et pole midagi plaadile kukutanud vms, ega ka keegi teine pereliikmetest. Ega ole ka eriti loogiline, et raske eseme kukutamine, kui sellist olekski juhtunud, tekitaks tikuotsasuurusi augukesi? Usun, et tegu on tootmis- või materjalidefektiga.

Praegu ma saan oma bekoga veel asjad aetud, aga kaugel pole aeg, kui tal tuleb mu köögist välja kobida...
 
Zanussi nõudepesumasin 23. oktoober 2009, kl 11.58
Juba teine Zanussi nõudepesumasin (vahepeal ostsime uue korteri ja kolisime). Olen täiesti rahul.
 
indesit va paskkkkkk 25. oktoober 2009, kl 13.36
vähemalt keraaamilised pliidid. 2x3 a on minu kogemus ja siis enam nn augud ei tööt. ehk siis töötavad , aga poolel võimsusel. remont 70% pliidi hinnast. ostsin nüüd beko keraamilise pliidi ja eks paistab. miks taguda mingi mõtetu nn tuntud nime peale raha kui niikuinii kärvab 3 a
 
juula 13. november 2009, kl 20.07
Meil Beko gaasipliit juba ikka pikka aega, 8 aastat tuleb vast ära ja korra on ahjul vahetatud alumist küttekeha. Nõudepesumasinal saab aasta nüüd täis. Olen mõlemaga väga rahul.
 
kogemus 15. november 2009, kl 19.57
Indusita pesumasin-garantii läbi pesumasin läbi.Ühesõnaga remont oleks länud 200 odavamaks kui uus masin.Ostsin Beko ja 4 aastat rahul.
 
tänane 15. november 2009, kl 20.41
Autor: eilne
Aeg: 04-04-09 00:30

minul on indesit ja siiani 4aastat 5liikmelist peret ausalt teeninud. pliit on beko ja paari aastaga oli vaja ahjus küttekeha vahetada (ma pole suur ahjukasutaja muide) ja nüüd on nupud katki ning värv koorub maha

minu poolt täpselt samad sõnad, isegi pere on meil sama suur.
 
maali 16. november 2009, kl 15.10
Mul pesumasin Zanussi AA klassi oma,väga rahul;pliit Beko ei ole eriti rahul.
 
rivo 16. november 2009, kl 15.16
kes on parem ,kas blond,brünett või punapea ??
 
kannataja 15. märts 2021, kl 16.24
Beco sügavkülmik, alla 2 a vana. Algselt oli terrassil, mistõttu koheselt ei osanud tähele panna, aga kui sai tuppa toodud, siis töötab temperatuuri vahemikus 27 kuni 29 kraadi C. Tabloo digitaalne, aga tempartuuri muutmine vahemikus 18 kuni 24 miinuskraadi mingit muudatust ei tee. Praktiliselt töötab vahet pidamata, väikeste pausidega. SAAST !
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!